Skocz do zawartości

Zostać legendą!


Piotr1009

Rekomendowane odpowiedzi

W przedostatnim meczu w tym miesiącu zgraliśmy z Hungerford Town. Mieliśmy zagrać z Wealdstone, ale przełożony został na tydzień później z powodu ulewy nad stadionem. 

 

W 22. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony Harry Daly wrzucił do Ollie Pearce zagrał do Jimmiego Muitta, który strzałem w dolny róg bramki, wyprowadza nas na prowadzenie. Kilka minut przed końcem pierwszej połowy, goście doprowadzają do wyrównania. Jack Maloney zagrał do Toma Meechana, który wpadł w pole karne. Strzałem w dolny róg bramki, doprowadza do wyrównania. W 68. minucie wychodzimy ponownie na prowadzenie. Długa piłka od Harriego Dalyiego do Ibry Sekajja, który wpadł w pole karne. Oddał strzał na bramkę, piłka od nogi rywala, zmyliła bramkarza i wpadła do siatki. W 72. minucie pada kolejna bramka dla naszego zespołu. Ibra Sekajja zagrał do Olliego Pearce'a, który z pół obrotu pakuje piłkę do siatki. Chwilę później padła 4 bramka. Z rzutu wolnego wrzucił Harvey Whyte. Jimmy Muitt zgrał do Jordana Adekunle, który strzałem przy słupku, pakuje piłkę do siatki. W ostatnich minutach meczu, dobijamy rywali. Z prawej strony pola karnego zagrał Jimmy Muitt do Olliego Pearce'a, który podał do Harveya Whyte'a. Strzałem, przy słupku, pokonuje bramkarza rywali.  

Cytat

27.01.2018 r., 28 Kolejka, Stadion: Bulipt Lane 

[20.] Hungerford Town 1-5 Bognor Regis [5.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton, Chad Field (64' Keaton Wood), Hary Daly – Jimmy Muitt, Doug Tuck, Harvey Whyte, Ben Swallow (64' Jordan Adekunle) – Ollie Pearce, Stefan Ljubicic (64' Ibra Sekajja)

 

22' Jimmy Muitt 

42' Tom Meechan 

68' Ibra Sekajja 

72' Ollie Pearce 

73' Jordan Adekunle 

90' Harvey Whyte

 

Odnośnik do komentarza

Czas na zaległe spotkanie z Wealdstone

 

Już w 6. minucie goście wychodzą na prowadzenie. Dan Darbyshire zagrał do wbiegającego w pole karne Dannyiego Greena, który strzałem po długim rogu. Pokonuje naszego bramkarza. W 28. minucie doprowadzamy do wyrównania. Z prawej strony dośrodkował Jimmy Muitt, a piłkę otrzymał Stefan Ljubicic. Najpierw jego strzał obronił bramkarz, lecz przy dobiciu już nie miał szans na obronę tego uderzenia.

Cytat

30.01.2018 r., 27 Kolejka (zaległe), Stadion: Nyewood Lane 

[4.] Bognor Regis 1-1 Wealdstone [9.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton (61' Keaton Wood), Chad Field, Hary Daly – Jimmy Muitt, Doug Tuck (61' Jack Hadden-Becker), Harvey Whyte, Ben Swallow – Ollie Pearce (61' Ibra Sekajja), Stefan Ljubicic

 

6' Danny Green 

28' Stefan Ljubicic

 

Miesiąc w skrócie:

opk0z8B.png

Odnośnik do komentarza

Pierwszym rywalem w lutym był Truro City

 

W 49. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z rzutu rożnego wrzucił Ben Swallow, a po małym zamieszaniu, piłkę otrzymał Stefan Ljubacic. Strzałem, przy słupku, umieścił piłkę w siatce. W 68. minucie goście doprowadzają do wyrównania po bramce z rzutu wolnego, którego wykonywał Stwerat Yetton. W doliczonym czasie wychodzimy ponownie prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował na długi słupek Ibra Sekajje. Z tej wrzutki, wyszła bramka i wychodzimy na prowadzenie.  

Cytat

3.02.2018 r., 29 Kolejka, Stadion: Neywood Lane 

[3.] Bognor Regis 2-1 Truro City [21.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton, Chad Field, Hary Daly – Jimmy Muitt (63' Jordan Adekunle), Doug Tuck (66' Jack Hadden-Becker), Harvey Whyte, Ben Swallow – Ollie Pearce (63' Ibra Sekajja), Stefan Ljubicic 

 

49' Stefan Ljubicic 

68' Stewart Yetton 

90+3' Ibra Sekajja

 

Odnośnik do komentarza

Kolejnym rywalem był Chippenham Town

 

W 9. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie, po bramce Elliota Hodge'a z rzutu wolnego. W ostatnich minutach meczu doprowadzamy do wyrównania. Z lewej strony pola karnego wrzucił Stefan Ljubicic. Piłkę otrzymał Jimmy Muitt, który strzałem z prostego podbicia, po dłuższym rogu. Pakuje piłkę do siatki.   

Cytat

10.02.2018 r., 30 Kolejka, Stadion: Hardenhuish Park 

[10.] Chippenham Town 1-1 Bognor Regis [2.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton (63' Keaton Wood), Chad Field, Hary Daly – Jimmy Muitt, Doug Tuck, Harvey Whyte, Ben Swallow (63' Jordan Adekunle)– Ollie Pearce (63' Ibra Sekajja), Stefan Ljubicic

 

9' Elliot Hodge

90' Jimmy Muitt

 

Odnośnik do komentarza

Kolejnym rywalem był Braintree Town

 

W 14. minucie wychodzimy na prowadzenie. Piłka za pleców obrońców od Olliego Pearce'a do Stefana Ljubicica, który wpadł w pole karne. Mocnym strzałem w lewą część bramki, nie dał szans bramkarzowi rywali na obronę tego uderzenia. W 36. minucie podwyższamy prowadzenie. Z lewej strony pola karnego do środka zagrał Stefan Ljubicic. Piłkę otrzymał Ollie Pearce, który strzałem z pół obrotu, pakuje futbolówkę do siatki. Kilka sekund po rozpoczęciu drugiej połowy, strzelamy 3 bramkę. Z lewej strony pola karnego wrzucił Ben Swallow, piłkę otrzymał Jimmy Muitt, który zgrał ją do Olliego Pearce'a. Ten strzałem z wole pakuje w lewy dolny róg bramki. W 55. minucie ponownie strzelamy gola. Z prawej strony dośrodkował Ollie Pearce, a piłkę przy słupku w siatce, umieścił Stefan Ljubicic. 4. Minuty później rywale strzelają bramkę. Piłka z pleców obrońców od Philipa Robertsa do Marcela Barringtona, który wpadł w pole karne i uderzeniem w lewą część bramki. Umieszcza futbolówkę do siatki. W 66. minucie strzelamy 5 bramkę. Harry Daly zagrał piłkę przed pole karne do Iana Reesa. Ten strzałem z 17. metrów umieszcza piłkę w prawy dolny róg bramki. 3. Minuty później rywale ponownie strzelają. Z prawej strony dośrodkował Philip Robert. Błąd bramkarza, który źle obliczył lot piłkę, wykorzystał Jack Curtis, który umieszczą futbolówkę w pustej bramce. W 72. minucie strzelamy kolejną bramkę, po rzucie karnym wykorzystanym przez Stefana Ljubicica. Minutę później strzelamy 7 bramkę. Piłka od Calluma Wilsona do Jimmiego Muitta, który strzałem między nogami bramkarza. Umieszcza futbolówkę w siatce. Trzeba było czekać chwilę, byśmy strzelili kolejną bramkę. Z prawej strony wrzucił Jimmy Muitt, a piłkę, przy słupku w siatce, umieścił Stefan Ljubicic. W 78. minucie strzelamy 9 bramkę. Z prawej strony pola karnego zagrał Jimmy Muitt do Stefana Ljubicica, który z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki. W 83. Minucie z powodu urazu boisko opuścił Jimmy Muitt. W ostatnich minutach podstawowego czasu gry. Strzelamy 10 bramkę. Z rzutu rożnego wrzucił Ian Rees, piłkę głową Stefan Ljubicic zgrał do Curtisa Langtona. Ten strzałem z pierwszej piłki, między bramkarzem, a obrońcą. Pakuje piłkę do siatki.  

Cytat

17.02.2018 r., 31 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[2.] Bognor Regis 10-2 Braintree Twon [19.] 

Skład: Dan Lincoln – Callum Wilson, Curtis Langton, Chad Field (62' Keaton Wood), Hary Daly – Jimmy Muitt, Doug Tuck (62' Ian Rees), Harvey Whyte, Ben Swallow (68' Jordan Adekunle) – Ollie Pearce, Stefan Ljubicic 

 

14' Stefan Ljubicic

35' Ollie Pearce

46' Ollie Pearce

55' Stefan Ljubicic

59' Marcel Barrington

66' Ian Rees

69' Jack Curtis

72(k.)' Stefan Ljubicic

73' Jimmy Muitt

75' Stefan Ljubicic

78' Stefan Ljubicic

90' Curtis Langton

 

Jimmy Muitt złamał palucha i będzie pauzować przez 7-8 tygodni. 

Odnośnik do komentarza

@Makk Jak gra Stefan Ljubicic i Ollie Pearce to odgrywający atak oraz wysunięty napastnik. Natomiast jak gra Ibra Sekajja i Ollie Pearce to lis pola karnego i wysunięty napastnik.

 

Ostatnim rywalem w lutym był Hampton&Richmond

 

W 11. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Harry Crawford, a zamykający akcję Christian Jolley, pakuje futbolówkę do siatki. W 25. minucie rywale podwyższają prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Jack Cook, a nie kryty Christian Jolley, pakuje piłkę głową do siatki. 3. Minuty później strzelamy bramkę kontaktową. Stefan Ljubicic zagrał do stojącego przed polem karnym Harveyem Wyhtem. Wpadł w pole karne i strzałem po ziemi w prawy dolny róg bramki, umieszcza futbolówkę siatce. W 43. minucie rzut karny zmarnował Harry Crawford, strzelając w słupek. W 63. minucie z powodu kontuzji boisko opuścił Harvey Whyte, w jego miejsce zameldował się Ian Rees. W 70. Minucie z powodu kontuzji boisko opuścił Stefan Ljubicic i musieliśmy grać w 10. W doliczonym czasie gry, rywale strzelają 3 bramkę. Z prawej strony pola karnego zagrał McAuley, a piłkę do siatki skierował Harry Crawford.

Cytat

24.02.2018 r., 32 Kolejka, Stadion: Beveree Stadium 

[7.] Hampton&Richmond 3-1 Bognor Regis [2.] 

Skład: Dan Lincoln – Callum Wilson, Curtis Langton, Chad Field (63' Keaton Wood), Hary Daly – Kieran Rowe, Doug Tuck, Harvey Whyte (63' Ian Rees), Ben Swallow – Ollie Pearce (63' Ibra Sekajja), Stefan Ljubicic

 

11' Christian Jolley 

25' Christian Jolley 

28' Harvey Whyte 

90+5' Harry Crawford

 

Stefan Ljubicic będzie pauzować przez 3-4 tygodni z powodu skręcenia stawu skokowego. Keaton Wood będzie pauzować 2-3 tygodnie z powodu naciągnięcia mięśnia czworogłowego uda.

 

Miesiąc w skrócie:

7jYfvM7.png

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Do klubu dołączył dobrze zapowiadający się junior Ed Ryan

 

Pierwszym rywalem w marcu był St Albans City

 

W 11. minucie z powodu kontuzji boisko opuścił Harry Daly, w jego miejsce wszedł Corey Heath. W 13. minucie wychodzimy na prowadzenie. Kiero Rowe zgrał do Ibry Sekajji, który z pierwszej z 13. metrów umieścił piłkę pod poprzeczką. W 25. Minucie rywale doprowadzają do wyrównania. Z rzutu wolnego Shaun Lucien zagrał do nie krytego na 14. metrze Charliego Walkera. Strzałem z pierwszej piłki, umieścił piłkę w lewej bocznej siatce od wewnętrznej strony bramki. W 89. minucie rywale wychodzą na prowadzenie. David Noble zagrał do Rhysa Murrell-Williamsona. Strzałem z pierwszej piłki, umieszcza w siatce bez żadnej próbie obrony przez naszego bramkarza.  

Cytat

3.03.2018 r., 33 Kolejka, Stadion: Neywood Lane 

[2.] Bognor Regis 1-2 St Albans City [11.] 

Skład: Dan Lincoln – Callum Wilson, Curtis Langton, Chad Field, Hary Daly (11' Corey Heath) – Kieran Rowe, Doug Tuck, Harvey Whyte, Ben Swallow (61' Jordan Adekunle) – Ollie Pearce (61' Pat Suraci), Ibra Sekajja

 

13' Ibra Sekajja 

25' Charlie Walker 

89' Rhys Murrell-Williamson 

 

Harry Daly będzie pauzować przez 3 tygodnie z powodu wstrząśnięcia mózgu.

Odnośnik do komentarza

Kolejnym rywalem był Concord Rangers

 

W 74. minucie wychodzimy na prowadzenie. Ben Swallow zagrał do Olliego Pearce'a, który strzałem po krótkim rogu. Błędzie bramkarza, umieścił piłkę w siatce. Minutę później gospodarze doprowadzają do wyrównania. Z prawej strony dośrodkował Lewis Taaffe, a zamykający akcję Ben Greenhaalgh. Umieścił piłkę w siatce. W 85. minucie ponownie wychodzimy na prowadzenie. Z rzutu rożnego dośrodkował Ben Swallo, piłkę zgrał Chad Field do Curtisa Langtona. Strzałem z pół woleja, umieszcza piłkę w siatce, koło bezradnego bramkarza. 2. Minuty później z boiska po drugiej żółtej kartce wyleciał Johl Powell. W doliczonym czasie gry, dobijamy rywali. Z lewej strony pola karnego wrzucił Jordan Adekunle, a piłkę z najbliższej odległości do siatki, skierował Ben Swallow.   

Cytat

10.03.2018 r., 34 Kolejka, Stadion: The Aspect Arena 

[18.] Concord Rangers 1-3 Bognor Regis [3.] 

Skład: Dan Lincoln – Callum Wilson, Curtis Langton, Chad Field, Charley Tuttle – Kieran Rowe (62' Jordan Adekunle), Doug Tuck (62' Ian Rees), Harvey Whyte, Ben Swallow– Ollie Pearce, Ibra Sekajja (62' Callum Fullwood)

 

74' Ollie Pearce

75' Ben Greenhalgh

85' Curtis Langton

87(cz.k.)' Johl Powell

90+4' Ben Swallow

 

Odnośnik do komentarza

Kolejnym naszym przeciwnikiem był East Thurrock United

 

W 15. minucie goście wychodzą na prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował George Brown, a piłkę do siatki od słupka, wpakował James Smith. W 35. minucie doprowadzamy do wyrównania. Podanie od Harveya Whyte'a do nie krytego Ibry Sekajji. Strzałem z 15. metrów, pod ciałem bramkarza, umieszcza piłkę w siatce. 3. Minuty później goście ponownie wyszli na prowadzenie. Lewis Smith zagrał głową do Tommiego Richardsona. Błąd popełnił Chad Field, który źle obliczył lot piłki i nie trafił w nią. Tommy Richardson z strzałem z najbliższej odległości, pakuje piłkę do siatki. W 41. minucie doprowadzamy do wyrównania. Długa piłka za pleców obrońców od Olliego Pearce'a do Ibry Sekajje. Ten z piłką wbiegł w pole karne i strzałem z 13. metrów, umieszcza futbolówkę w lewym dolnym rogu bramki.  

Cytat

17.03.2018 r., 35 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[3.] Bognor Regis 2-2 East Thurrock United [9.] 

Skład: Dan Lincoln – Callum Wilson, Keaton Wood, Chad Field, Charley Tuttle (62' Sami El-Abd) – Kieran Rowe, Doug Tuck (62' Ian Rees), Harvey Whyte, Jordan Adekunle– Ollie Pearce (62' Stefan Ljubicic), Ibra Sekajja 

 

15' James Smith 

35' Ibra Sekajja 

38' Tommy Richardson 

41' Iba Sekajja

 

Odnośnik do komentarza

W przedostatnim meczu marca zagraliśmy z Weston-super-Mare

 

Mecz wyrównany. Każda z drużyn mogła wygrać to spotkanie. Zabrakło skuteczności oraz dzięki bramkarzom mecz zakończył wynikiem bezbramkowym. 

Cytat

24.03.2018 r., 36 Kolejka, Stadion: Woodspring Stadium 

[1.] Weston-super-Mare 0-0 Bognor Regis [3.]

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton, Chad Field (63' Sami El-Abd), Charley Tuttle – Kieran Rowe, Doug Tuck (63' Ian Rees), Harvey Whyte, Ben Swallow– Ollie Pearce, Stefan Ljubicic (63' Ibra Sekajja)

 

Odnośnik do komentarza

Ostatnim rywalem w marcu był Chelmsford City

 

W 20. minucie goście wychodzą na prowadzenie, po bramce Taylora Milesa z rzutu wolnego. Minutę później doprowadzamy do wyrównania. Z prawej strony dośrodkował Ollie Pearce, a piłkę głową do siatki skierował Stefan Ljubicic. W 39. minucie wychodzimy na prowadzenie. Stefan Ljubicic zagrał do Olliego Pearce'a. Przyjęciem minął obrońcę i strzałem z 11. Metrów umieścił piłkę w siatce. W 53. minucie strzelamy 3 bramkę. Z prawej strony dośrodkował Ollie Pearce, a piłkę głową do siatki skierował Stefan Ljubicic. W 64. Minucie goście strzelają bramkę kontaktową. Długa piłka od Michaela Spillane'a do Chrisa Dicksona, który wpadł w pole karne i strzałem między nogami bramkarza. Umieszcza futbolówkę w siatce. 5. Minut później goście doprowadzają do wyrównania. Długa piłką za pleców obrońców od Michaela Spillane'a do Chrisa Dicksona, wpadł w pole karne i strzałem przy lewym słupku. Umieszcza piłkę w siatce. W doliczonym czasie gry goście wychodzą na prowadzenie. Piłka od Matta Johnsona do Chrisa Dicksona, który strzałem, przy lewym słupku. Nie dał szans bramkarzowi na obronę tego uderzenia. Gdy wydawało się, że będzie porażka. Piłka na wagę 1 punktu, po dośrodkowaniu Ollie Pearce, wykorzystał strzelając głową Stefan Ljubicic.  

Cytat

30.03.2018 r., 37 kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[5.] Bognor Regis 4-4 Chelmsford City [19.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton (63' Sami El-Abd) , Chad Field, Harry Daly – Kieran Rowe, Doug Tuck (63' Ian Rees), Harvey Whyte, Ben Swallow (63' Jordan Adekunle)– Ollie Pearce, Stefan Ljubicic 

 

20' Taylor Miles 

21' Stefan Ljubicic 

39' Ollie Pearce 

53' Stefan Ljubicic 

65' Christon Dickson 

69' Christon Dickson 

90+2' Christion Dickson 

90+4' Stefan Ljubicic

 

Miesiąc w skrócie:

1VAfglJ.png

 

Tabela na końca miesiąca:

MBBIvok.png

Odnośnik do komentarza

Pierwszym rywalem w kwietniu był Eastbourne Borough. Przez dwa spotkania nie zagra Curtis Langton z powodu uzbierania 10 żółtych kartek. 

 

W 12. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony wrzucił Harry Daly, obrońca rywali zagrał pod nogi Stefana Ljubicica, który bez problemu. Pakuje piłkę w siatce. W 25. minucie podwyższamy prowadzenie. Błąd obrońcy wykorzystał Stefan Ljubicic i w sytuacji sam na sam z bramkarzem, nie zmarnował jej. Strzałem w dolny prawy róg bramki, podwyższa prowadzenie. W 34. minucie gospodarze strzelają bramkę kontaktową. Charlie Harris podał do Steve'a Myers-Scarffa. Mocnym strzałem pod poprzeczkę, zdobywa gola. W 35. minucie strzelamy 3 bramki. Strzelającym z rzutu karnego był Ben Swallow, który mocnym strzałem umieszcza piłkę w siatce. Kilka minut przed końcem pierwszej połowy dokładamy kolejne trafienie. Stefan Ljubicic zagrał na prawo do Kierana Rowego, który wpadł w pole karne i w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Umieszcza piłkę między jego nogami i ląduje w siatce. W 64. minucie rywale strzelają 2 bramkę. Z prawej strony dośrodkował Armani Daly, a piłkę do siatki, nie kryty skierował Ryan Gondoh. 2. Minuty później gospodarze strzelają bramkę kontaktową. Z rzutu wolnego dośrodkował Leon Redwood, a piłkę do siatki, między nogami zawodników, umieścił Ryan Gondoh. W 76. minucie strzelamy 5 bramkę. Z prawej strony pola karnego wrzucił Pat Suraci, a piłkę do siatki, głową skierował Stefan Ljubicic. 2. Minuty później gospodarze znowu dochodzą do nas na 1 bramkę. Długa piłka od Aryana Tajbakhsha do Shauna Okojie'a. Wpadł w pole karne i strzałem po krótkim słupku, zdobył gola. W doliczonym czasie gry dobijamy rywali. Ben Swallow oddał strzał na bramkę, ale z tego wyszło podanie do wbiegającego na prawą stronę pola karnego Kierana Rowe'a. Ten po przyjęciu, umieszcza piłkę, przy krótkim słupku.  

Cytat

2.04.2018 r., 38 Kolejka, Stadion: Priory Lane 

[13.] Eastbourne Borough 4-6 Bognor Regis [5.] 

Skład: Dan Lincoln – Calivn Davies, Keaton Wood (66' Sami El-Abd), Chad Field, Harry Daly – Kieran Rowe, Doug Tuck, Harvey Whyte (62' Ian Rees), Ben Swallow – Ollie Pearce (62' Pat Suraci), Stefan Ljubicic 

 

12' Stefan Ljubicic 

26' Stefan Ljubicic 

34' Steve Myers-Scarff 

36(k.)' Ben Swallow 

43' Kieran Rowe 

64' Ryan Gondoh 

66' Ryan Gondoh 

76' Stefan Ljubicic 

78' Shaun Okojie 

90+4'Stefan Ljubicic

 

Walka o pewny awans:

C3UU9Nm.png

Odnośnik do komentarza

Kolejnym rywalem był Gloucester City

 

Już w 3. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Długa piłka od Keirana Thomasa do Harriego Williamsa. Przepchnął naszego zawodnika, wpadł w pole karne i mocnym strzałem pod poprzeczkę, zdobył gola. W 72. minucie doprowadzamy do wyrównania. Z rzutu wolnego dośrodkował Ian Rees. Piłkę głową Kieran Rowe zgrał do Chada Fielda, który strzałem z pierwszej piłki. Umieszcza futbolówkę w siatce.

Cytat

7.04.2018 r., 39 Kolejka, Stadion: The Jubilee Stadium 

[10.] Gloucester City 1-1 Bognor Regis [4.] 

Skład: Dan Lincoln – Calivn Davies, Keaton Wood, Chad Field, Harry Daly – Kieran Rowe, Doug Tuck (62' Ian Rees), Harvey Whyte (71' Ibra Sekajja), Ben Swallow (62' Jordan Adekunle) – Ollie Pearce, Stefan Ljubicic

 

3' Harry Williams

72' Chad Field

 

Odnośnik do komentarza

Następnym rywalem był Hemel Hempstead. Z powodu żółtych kartek w dwóch najbliższych meczach nie zagra Doug Tuck

 

W 13. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony pola karnego wrzucił Ollie Pearce, a piłkę głową do siatki skierował Stefan Ljubicic. Kilka minut przed końcem pierwszej połowy strzelamy 2 bramkę. Długa piłka od Harriego Dalyiego do Stefana Ljubicica. Wpadł w pole karne i strzałem pod poprzeczkę, nie dał szans bramkarzowi rywali. Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy strzelamy kolejną bramkę. Z lewej strony dośrodkował Stefan Ljubicic, a zamykający akcję Kieran Rowe, pakuje piłkę do siatki. W 54. Minucie goście strzelają bramkę. Z rzutu rożnego dośrodkował Jordan Parkes, piłkę głową przedłużył James Kaloczi do Nana Owusu, który z najbliższej odległości. Pakuje piłkę do siatki. W doliczonym czasie gry strzelamy 4 bramkę. Z lewej strony pola karnego wrzucił Jordan Adekunle, piłkę zgrał Kieran Rowe do Stefana Ljubicica, który strzałem z prostego podbicia. Pakuje piłkę do siatki.  

Cytat

14.04.2018 r., 40 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[5.] Bognor Regis 4-1 Hemel Hempstead [16.] 

Skład: Dan Lincoln – Calivn Davies, Keaton Wood (61' Sami El-Abd), Chad Field, Harry Daly – Kieran Rowe, Ian Rees, Harvey Whyte, Ben Swallow (61' Jordan Adekunle) – Ollie Pearce (61' Pat Suraci), Stefan Ljubicic 

 

13' Stefan Ljubicic 

43' Stefan Ljubicic 

46' Kieran Rowe 

54' Nana Owusu 

90+1' Stefan Ljubicic

 

Odnośnik do komentarza

W przedostatniej kolejce zagraliśmy z Oxford City

 

W 71. minucie z boiska po drugiej żółtej kartce wyleciał Reece Fleet. Spotkanie powinniśmy wygrać, jednak brak skuteczności, nie pozwoliła nam na to.

Cytat

21.04.2018 r., 41 Kolejka, Stadion: Court Place Farm 

[19.] Oxford City 0-0 Bognor Regis [5.] 

Skład: Dan Lincoln – Calivn Davies, Keaton Wood, Chad Field, Harry Daly – Kieran Rowe (66' Jordan Adekunle), Ian Rees, Harvey Whyte (66' Jack Hadden-Becker), Ben Swallow – Ollie Pearce, Stefan Ljubicic (66' Ibra Sekajja)

 

71(cz.k.)' Reece Fleet

 

Odnośnik do komentarza
  • Makk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...