Skocz do zawartości

Zostać legendą!


Piotr1009

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim meczu listopadzie zagramy w FA Trophy z Dartford

 

W 13. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony pola karnego dośrodkował Jimmy Muitt, a piłkę do własnej bramki skierował Ronnie Vit. W 37. minucie podwyższamy prowadzenie. Z prawej strony pola karnego wrzucił Doug Tuck, a mocnym strzałem z woleja, przy słupku. Uderzył Harvey Whyte, nie dając szans bramkarzowi rywali. W doliczonym czasie pierwszej połowy, goście strzelają bramkę kontaktową. Z lewej strony dośrodkował Lee Noble, a nie kryty Duane Ofori-Acheampong, głową, pakuje piłkę do siatki. Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy, strzelamy 3 bramkę. Z lewej strony dośrodkował Hary Daly do Ollie Pearce'a, który oddał strzał lewą na bramkę. Uderzenie zablokował obrońca, piłkę otrzymał Ibra Sekajja i strzałem, przy słupku, podwyższa prowadzenie. Z powodu wykorzystania wszystkich zmian, w 82. minucie z powodu urazu boisko opuścił Keaton Wood i musieliśmy grać w 10.  

Cytat

25.11.2017 r., 3 Runda FA Trophy, Stadion: Nyewood Lane 

[VNS.] Bognor Regis 3-1 Dartford [VNS.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton, Keaton Wood, Hary Daly – Jimmy Muitt, Doug Tuck (66' Ian Rees), Harvey Whyte, Ben Swallow (66' Jordan Adekunle) – Ollie Pearce (66' Stefan Ljubicic), Ibra Sekajja 

 

13(sam.)' Ronnie Vit 

37' Harvey Whyte 

45+1' Duane Ofori-Acheampong 

46' Ibra Sekajja 

 

Keaton Wood nabawił się urazu wstrząśnienia mózgu i będzie pauzować przez 2-3 tygodnie.

 

Miesiąc w skrócie:

4D4TapJ.png

 

Tabela na koniec miesiąca:

8rd8ZgF.png

Odnośnik do komentarza

Ligowym rywalem był Concord Rangers. W 1 rundzie FA Trophy zagramy z Bath City. 

 

Już po 45. sekundach prowadzimy. Z rzutu rożnego dośrodkował Ben Swallow, a piłkę do bramki skierował Ibra Sekajja. W 8. minucie podwyższamy prowadzenie. Ponownie z rzutu rożnego dośrodkował Ben Swallow, a piłkę do siatki głową, skierował Chad Field. W 42. minucie strzelamy 3 bramkę. Długa piłka za pleców obrońców od Douga Tucka, futbolówkę przejął Ollie Pearce, wpadł z nią w pole karne i strzałem w dolny róg bramki, zdobywa kolejną bramkę w meczu. W 51. minucie rzut karny obronił Dan Lincoln, a strzelającym był Danny Parish. W 68. minucie pada bramka na 3-1. Z rzutu wolnego dośrodkował Lewis Taaffe, a piłkę po małym zamieszaniu otrzymał Ryan Blumberg.

Cytat

2.12.2017 r., 20 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[7.] Bognor Regis 3-1 Concord Rangers [14.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton, Chad Field, Hary Daly – Jimmy Muitt, Doug Tuck (63' Ian Rees), Harvey Whyte, Ben Swallow – Ollie Pearce (63' Pat Suraci), Ibra Sekajja (63' Stefan Ljubicic) 

 

1' Ibra Sekajja

8' Chad Field

42' Ollie Pearce

51(n.rz.k.)' Danny Parish

68' Ryan Blumberg

 

Odnośnik do komentarza

@Makk Śmiej się śmiej.

 

Kolejnym ligowym rywalem był Bath City. Kilka dni przed meczem kontuzji nabawił się Lorenzo Dolcetti (Naciągnięcia wiązadeł stawu skokowego) i będzie pauzować przez 4-5 tygodni. 

 

W 15. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony pola karnego zagrał do środka Jimmy Muitt, a piłkę do własnej bramki skierował Aaron Pollock. W 52. minucie podwyższamy prowadzenie. Z lewej strony dośrodkował Ibra SekajjaOllie Pearce uprzedza obrońcę rywali i pakuje piłkę do siatki. W 72. minucie strzelamy 3 bramkę. Piłka za pleców obrońców od Harveya Whyte'a do Stefana Ljubicica. Z lewej strony pola karnego wrzucił i piłką do siatki skierował Ollie Pearce. 2. Minuty później gospodarze strzelają bramkę. Z prawej strony wrzucił Andy Watkins, a piłkę do siatki od słupka, skierował Jack Compton. W 81. Minucie strzelamy bramkę na 1-4. Długa piłka od Harryiego Dalyiego do Stefana Ljubicica. Wpadł w pole karne i mocnym strzałem pod poprzeczkę, pokonał bramkarza rywali.

Cytat

9.12.2017 r., 21 Kolejka, Stadion: Twerton Park 

[2.] Bath City 1-4 Bognor Regis [7.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton, Chad Field, Hary Daly – Jimmy Muitt, Doug Tuck (62' Ian Rees), Harvey Whyte, Ben Swallow (62' Jordan Adekunle) – Ollie Pearce, Ibra Sekajja (62' Stefan Ljubicic) 

 

15(sam.)' Aron Pollock

52' Ollie Pearce

72' Ollie Pearce

74' Jack Compton

81' Stefan Ljubicic

 

Odnośnik do komentarza

Znowu zagraliśmy z Bath City, ale tym razem w FA Trophy. 

 

W 7. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Jimmy Muitt, a piłkę do siatki skierował Ben Swallow. 4. Minut później podwyższamy prowadzenie. Długa piłka od Harryiego Dalyiego do Ollie Pearce'a, który wpadł w pole karne. Mocnym strzałem w lewy część bramki, pokonał bramkarza. 12. minucie strzelamy 3 bramkę. Z lewej strony dośrodkował Harry Daly, a piłkę do bramki skierował Ollie Pearce. 7. Minut później strzelamy kolejną bramkę. Piłka za pleców obrońców od Harveya Whyte'a do Ibry Sekajja, który strzałem w lewy dolny róg bramki. Pokonał bramkarza rywali. W 29. minucie strzelamy 5 bramkę. Z prawej wrzucił Ollie Pearce, a piłkę do siatki, po rękach bramkarza. Skierował Ben Swallow. W 81. minucie goście strzelają bramkę. Wesley Fonguck zagrał na prawą stronę pola karnego do Jacka Comptona, który strzałem, przy krótkim słupku. Pokonał bramkarza. 

Cytat

16.12.2017 r., 1 Runda FA Trophy, Stadion: Nyewood Lane 

[VNS.] Bognor Regis 5-1 Bath City [VNS.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton (62' Corey Heath), Chad Field, Hary Daly – Jimmy Muitt, Doug Tuck (62' Ian Rees), Harvey Whyte, Ben Swallow – Ollie Pearce, Ibra Sekajja (62' Stefan Ljubicic)

 

7' Ben Swallow 

11' Oliie Pearce 

12' Ollie Pearce 

20' Ibra Sekajja 

28' Ben Swallow 

81' Jack Compton

 

Odnośnik do komentarza

W lidze zagraliśmy z Poole Town. W 2 rundzie FA Trophy zagramy z Barrow. 

 

Już w 2. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony pola karnego dośrodkował Ibra Sekajje, a piłkę do siatki głową. Skierował Ollie Preace. Tuż przed przerwą podwyższamy prowadzenie. Z lewej strony dośrodkował Ben Swallow, a piłkę pod poprzeczkę głową, skierował Ollie Pearce. W 74. minucie strzelamy 3 bramkę. Z prawej strony pola karnego zagrał Jimmy Muitt, a piłkę do siatki skierował Stefan Ljubicic. W 86. minucie strzelamy kolejną bramkę. Z prawej strony pola karnego zagrał Ollie Pearce, a piłkę, przy słupku do siatki. Skierował Stefan Ljubicic. W doliczonym czasie gry strzelamy 5 bramkę. Piłka za pleców obrońców od Ollie Pearce'a do Stefana Ljubicia, który urwał się obrońcy. Wpadł w pole karne i strzałem w lewy dolny róg bramki. Tym golem, ustrzelił hat-tricka.  

Cytat

23.12.2017 r., 22 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[5.] Bognor Regis 5-0 Poole Town [22.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton, Chad Field (67' Corey Heath), Hary Daly – Jimmy Muitt, Doug Tuck, Harvey Whyte, Ben Swallow (67' Jordan Adekunle) – Ollie Pearce, Ibra Sekajja (67' Stefan Ljubicic)

 

2' Ollie Pearce

45' Ollie Pearce

74' Stefan Ljubicic

86' Stefan Ljubicic

90+3' Stefan Ljubicic

 

Odnośnik do komentarza

W ostatnim meczu roku zagraliśmy z Havant&Waterlooville

 

W 11. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. George Barker zagrał do Husseina Mohammeda, który strzałem sprzed pola karnego w lewy dolny róg bramki, pokonał naszego golkipera. 3. Minuty później doprowadzamy do wyrównania. Z lewej strony pola karnego do środka zagrał Harvey Whyte, a piłkę do siatki skierował Ollie Pearce. W 60. minucie wychodzimy na prowadzenie. Piłka w pole karne za pleców obrońców od Harvey'a Whyte'a. Do futbolówki dopadł Ibra Sekajja i strzałem w lewy dolny róg bramki, pokonuje bramkarza rywali. 

Cytat

26.12.2017 r., 23 Kolejka, Stadion: Westleigh Park 

[15.] Havant&Waterlooville 1-2 Bognor Regis [4.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton, Chad Field, Hary Daly – Jimmy Muitt, Doug Tuck (62' Ian Rees), Harvey Whyte, Ben Swallow (62' Jordan Adekunle) – Ollie Pearce, Ibra Sekajja (62' Stefan Ljubicic) 

 

11' Hussein Mohammed 

14' Ollie Pearce 

60' Ibra Sekajja

 

W skrócie cały miesiąc i rok:

5zPzDW2.png

 

Tabela na koniec roku:

VgjjZhH.png

Odnośnik do komentarza

Dominic wraz z dyrektorem Simonem Cookiem zorganizowali imprezę sylwestrową. Na imprezie było z ponad 200 osób. Było 6 osób ze sztabu (wliczając mnie), 3 osoby do spraw rekrutacji oraz 3 pionu medycznego. Spotkanie miłe i sympatyczne. Spotkałem chyba połowę miasteczka, jak nie więcej. Przed północą na zaplecze zawołaj mnie prezes. 

 

- Piotrek! Chodź jest prawa. - Krzyczy głośno Dominic, przez pół sali i przy głośnej muzyce. 

- Wstałem, przeprosiłem dwie panie, z którymi rozmawiałem i poszedłem do niego. - Co się stało ? - Zapytałem zdziwiony. 

- Są dwie sprawy. Po pierwsze to kasa za milczenie, którą odbierzesz później oraz druga. Jesteś potrzebny przy wymianie koksu na kasę. Jedynie co będziesz musiał zrobić to zanieść im towar i odebrać kasę od nich. Zero gadania, tylko fizyczna robótka. Dostaniesz 2500 € za poprzednią akcję oraz 5000 € za tą plus małe wynagrodzenie za ostatnie mecze. W sumie dostaniesz ponad 7500 €. Spotkamy się po meczu. Teraz wróć i się baw. 

- Tak jest. - Odpowiedziałem i wróciłem do stolika.

 

 Wypiłem symboliczną lampkę szampana i wróciłem do domu, by być wypoczęty na najbliższy mecz.

Odnośnik do komentarza

Rano dostałem sms-a od nieznanego numeru. Treść brzmiał dwuznacznie: "Do zobaczenia na meczu kotku." Zastanawiałem się kto mógł wysłać taką wiadomość. Żadnej dziewczynie nie dawałem numeru. Chyba, że jakaś podpucha od jakiegoś z kolegów. 

 

Pierwszym rywalem w nowym roku był Havant&Waterlooville

 

W 28. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony pola karnego wrzucił Ben Swallow, a piłkę do siatki głową, skierował Ollie Pearce. W 72. minucie podwyższamy prowadzenie. Z lewej strony pola karnego zagrał Stefan Ljubicic na 8. metr, gdzie znajdował się Ben Swallow. Strzałem z pierwszej piłki, pod ciałem bramkarza, umieścił w siatce. W 88. minucie pada 3 bramka dla naszego zespołu. Z lewej strony, spod końcowej linii dośrodkował Jordan Adekunle, a piłkę do siatki, przy słupku. Wpakował głową Ollie Pearce.  

Cytat

1.01.2018 r., 24 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[3.] Bognor Regis 3-0 Havant&Waterlooville [15.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton, Chad Field, Hary Daly – Jimmy Muitt (70' Jordan Adekunle), Doug Tuck (61' Ian Rees), Harvey Whyte, Ben Swallow – Ollie Pearce, Ibra Sekajja (61' Stefan Ljubicic) 

 

28' Ollie Pearce 

72' Ben Swallow 

88' Ollie Pearce

 

Po meczu dostałem wiadomość, że za 15 minut mam być pod bramą stadionu. Cdn. 

Odnośnik do komentarza

Pod bramką czekała na mnie blondynka, którą chyba spotkałem dzień wcześniej. Miała w dłoni kopertę. 

- Witam Piotrze. - Zaczęła spokojnie. Piękna blondynka z niebieskimi oczami, ubrana w sukienkę. 

Witam, ale przepraszam, że się spytam. Znamy się ? - Odpowiedziałem niepewnie. 

- Tak, wczoraj na imprezie się poznaliśmy. Byłam z Jerrym. Tutaj masz wiadomość od niego. Przeczytaj ją jak wrócisz do domu. 

- No dobrze. Mam się obawiać znajomości z Dominiciem ?

- Trochę, ale nie jest straszny jak o nim mówią. Nie wejdziesz mu w drogę to będziesz żyć. Przy nim nie musisz się o nic martwić. Będziesz czysty. - Powiedziała z uśmiechem na ustach.

- Nie grasz przypadkiem na dwa fronty ?

- Mądry jesteś i takich lubię. Jestem Anja. Jeśli czegoś potrzebujesz to daj znać. Tylko ja jestem wyżej od Dominica i Jerrego w tym miasteczku. Już muszę lecieć, do następnego spotkania. - Puściła oczko i poszła, nie zdążyłem nic powiedzieć.

 

Minęła chwila. Przyjechał po mnie Dominico z dwoma kolegami i pojechaliśmy na akcję.

- Co Cię tak zamurowało. - Zaczął Dominico. - Chyba nie tamta piękna dziewczyna. - Wskazuje na Anje.

- Czemu ? - Zapytałem zdziwiony.

- Takie jak one, potrafią zajść za skórę. - Dominico zrobił się nerwowy. - Potrafią wszystko zniszczyć. Nie czas na morały. Poznaj moich ludzi. To jest Bob. - Gość w potężnej brodzie, niczym ludzie trwale. - Koło ciebie siedzi Vladimir. - Wygląd typowego człowieka ze wschodu. Czapka uszatka, akcent rosyjski i przez pół twarzy szrama. 

Witajcie. - Zaczął Vladimir. - Wie dlaczego tu jest ?

- No wiem. Mam przynieść towar i wziąć od nich kasę i wrócić do auto.

- No mądrego żeś znalazłeś ucznia Domin. - Pokazując kciuka do góry.

- Teraz cisza i jedziemy do celu. - Powiedział spokojnie Dominic.

Dojechaliśmy na miejsce. Jakaś stara fabryka nie daleko torów kolejowych. Staliśmy lekko schowani, by nie budzić podejrzeń i zobaczyć, czy goście przyjadą bez obstawy. 

Przyjechali starym BMW m3, typowa bryka gangsterów w filmach.

Piotrek. - Zaczął Dominic. - Jeśli padną strzały, podjeżdżaj po nas i uciekamy. Teraz tu czekaj.

Jasna sprawa. - Odparłem.

Wyszliśmy z auta, ale bez niczego. Trochę się denerwowałem tym wszystkim. Zostałem przy aucie i czekałem na znak. Miałem się przyglądać wszystkiemu z tyłu. Niczym widz w kinie.

Machnęli, by mnie zawołać. Zaniosłem towar i wziąłem od nich kasę. Zaniosłem do bagażnika i wsiadłem do niego. Czekałem już, tylko na nich. Po kilku chwilach przyszli i wsiedli do samochodu. 

Bardzo dobra transakcja. - Zaczął Dominic. - Od dziś możemy częściej brać na takie akcje.

Zgadza. - Poparł Bob Dominica.

Koniec cukrzenia, wracamy do miasta.

Z Dominiciem odwiozłem Boba i Vladimira. Pod domem Dominic dał mi obiecaną kasę 7500 € plus 2500 € za ostatnie mecze, czyli w sumie 10000 €.

Masz już kasę na dziewczyny. - Uśmiechnął się Dominic. - Tylko wydawaj na te ładniejsze. Szkoda na brzydkie.

Jasna sprawa. Dzięki. - Odpowiedziałem i wysiadłem z auta.

Odnośnik do komentarza

Wszedłem do domu, a tam czekała na mnie już Anja. 

 

Co Ty tutaj robisz ? - Zapytałem zdziwiony. 

Mieszkam. - Odpowiedziała śmiejąc się. 

Przecież to moje mieszkanie. 

Takie samo, jak i moje. - Pokazując wiadomość od Dominica. 

Niestety, ale musimy się chyba zaprzyjaźnić. - Powiedziałem trochę z niechęcią. 

Ja się z tego cieszę. 

Daj mi chwilę spokoju, bo muszę się przygotować na najbliższe spotkanie. 

Z Dominiciem ? 

Nie, meczowe. - Odpowiedziałem z nieco ironią. 

To mam nadzieję, że mnie zabierzesz ? 

Jak chcesz, to tak. 

Odnośnik do komentarza

- Piotrek zapraszam do siebie. - Powiedział Dominic zapraszając mnie do swojego gabinetu po treningu. 

Już idę. - Odpowiedziałem, lekko zmartwiony. 

- Proszę to dla Ciebie nowy kontrakt. Będzie trwać przez najbliższy rok. Na jego mocy będziesz zarabiać oficjalnie 29 tyś rocznie. Po awansie dostaniesz podwyżkę 15%, a jak spadniemy to stracił 40% (18 tyś €). Jeśli jakiś klub zgłosi się po Ciebie to będziesz musiał zapłacić 40% rekompensaty. 

- Dzięki za kontrakt i za wsparcie. 

- Dziś wieczorem ogłosimy to kibicom. 

- Dobrze, dziękuje za wszystko. 

- Do zobaczenia jutro na meczu. 

Do zobaczenia. - Odpowiedziałem wychodząc z gabinetu. 

 

Kolejnym ligowym rywalem był Whitehawk

 

W 43. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Joe Piggott zagrał do Golda Omotayo, który strzałem koło bramkarza, zdobywa gola. Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy rywale strzelają kolejną bramkę. Z lewej strony wrzucił Edge, piłkę zgrał głową Gold Omatayo, a również głową do siatki skierował Joe Piggott. W 68. minucie strzelamy bramkę kontaktową. Z prawej strony wrzucił przed pole karne Ben Swallow do Harveya Wythe'a, który podał do Olliego Pearce'a. Ten strzałem między nogami bramkarza, zdobywa gola.

Cytat

6.01.2018 r., 25 Kolejka, Stadion: The Enclosed Groud 

[5.] Whitehawk 2-1 Bognor Regis [3.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton, Chad Field, Hary Daly (62' Keaton Wood) – Jimmy Muitt (62' Jordan Adekunle), Doug Tuck, Harvey Whyte, Ben Swallow – Ollie Pearce, Stefan Ljubicic (74' Ibra Sekajja)

 

43' Gold Omotayo 

48' Joe Piggott 

68' Ollie Pearce

 

Odnośnik do komentarza

@Makk Pewnie dlatego, że gdzieś przebudowałem zdania i zapomniałem zmienić wielkości liter.

 

Kolejnym rywalem był Welling United

 

W 13. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z rzutu wolnego dośrodkował Ben Swallow, a piłkę po małym zamieszaniu w polu karne, umieścił w siatce Ollie Pearce. W 35. minucie rzut karny został wybroniony przez Kleton Perntreou,a strzelającym był Jimmy Muitt. W 63. minucie podwyższamy w końcu prowadzenie. Z lewej strony pola karnego Stefan Ljubicic zagrał na 5. metr do wbiegającego tam Jimmiego Muittiego, który strzałem koło interweniującego bez skutecznie bramkarz, zdobywa gola.

Cytat

9.01.2018 r., 26 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[4.] Bognor Regis 2-0 Welling United [2.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton, Chad Field (70' Keaton Wood), Hary Daly – Jimmy Muitt, Doug Tuck (62' Jack Hadden-Becker), Harvey Whyte, Ben Swallow (62' Jordan Adekunle) – Ollie Pearce, Stefan Ljubicic

 

13' Ollie Pearce

63' Jimmy Muitt

 

Odnośnik do komentarza

Najbliższym rywalem był Barrow z którym zagraliśmy w FA Trophy. 

 

W 5. minucie goście wychodzą na prowadzenie. Z rzutu rożnego wrzucił Dan Jones, a piłkę do siatki głową, skierował Ollie Cock. W 68. minucie doprowadzamy do wyrównania. Z rzutu wolnego dośrodkował Ben Swallow, głową Stefan Ljubicic zagrał do Jordana Adekunle, który mocnym strzałem z prawą stronę bramki. Doprowadza do wyrównania. W doliczonym czasie gry goście wychodzą ponownie na prowadzenie. Ollie Cock podał do Chrisa Humphreya. Strzałem w okienko z 20. Metrów, zdobył gola.  

Cytat

13.01.2018 r., 2 Runda FA Trophy, Stadion: Nyewood Lane 

[VNS.] Bognor Regis 1-2 Barrow [VNL.]

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton, Chad Field (69' Keaton Wood), Hary Daly – Jimmy Muitt (62' Jordan Adekunle), Doug Tuck, Harvey Whyte (62' Jack Hadden-Becker), Ben Swallow – Ollie Pearce, Stefan Ljubicic

 

5' Ollie Cock

68' Jordan Adekunle

90+3' Chris Humphrey

 

Odnośnik do komentarza
  • Makk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...