Skocz do zawartości

Zostać legendą!


Piotr1009

Rekomendowane odpowiedzi

- Panie prezesie można ? - Zapytałem nie śmiało, pukając w jego drzwi. 

- Jasne, wchodź. - Odpowiedział głośno, prawie krzycząc. 

- Mogę pójść na kurs trenerski ? 

- Jasne nie ma problemu. Mam dla Ciebie ten domek co kiedyś Ci mówiłem. Będziesz mieszkać na ulicy Pinewood Gardens. Masz kilka minut drogi stąd. Chodź zawiozę Cię tam. 

- Ok, dziękuję za wszystko. 

Dominico pokiwał głową i wyszliśmy do samochodu. Jeździ Frodem Sierra Cosworthem z 87' roku. Samochód piękny i mam nadzieję, że za jakiś czas będę mógł sam takim jeździć. Zawiózł mnie pod nowy dom i w ramach dobrej współpracy dał mi 1500 €. Wszedłem do środka i od razu mi się spodobał. Mieszanka lat 90.-tych z nowoczesnością, ale bez przepychu. Na stole była kartka: "W jednym z szafek jest Cocaina z Ameryki Południowej. Nie ruszaj jej, a odpalę Ci działkę z transakcji." Miałem zadzwonić do Jerrego, ale nie chciałem jeszcze o tym mu mówić. Czekałem na ciąg dalszy wydarzeń. 

 

 

Pierwszym rywalem we wrześniu był Chelmsford City

 

W 18. Minucie wychodzimy na prowadzenie. Stefan Ljubicic zagrał do Ollie Pearce'a, który wpadł w pole karne i strzałem od poprzeczki, zdobył gola. 4. Minuty później podwyższamy prowadzenie. Stefan Ljubicic zagrał na prawo do Jordana Browna, poszedł na przebój. Minął rywala i mocnym strzałem w lewy górny róg bramki, pokonał bramkarza rywali. W 30. Minucie gospodarze strzelają bramkę kontaktową. Zamieszanie w polu karnym po rzucie wolnym. Piłka wylądowała pod nogami Bagasana Grahama, który strzałem, przy lewym słupku. Zdobywa gola. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy strzelamy 3 bramkę. Stefan Ljubicic zagrał na prawo do Ollie Pearce'a. Wpadł w pole karne i strzałem w lewy dolny róg bramki, od słupka. Wpakował futbolówkę do siatki. W 60. Minucie strzelamy kolejną bramkę. Z prawej strony wrzucił Ollie Pearce'a, po próbie wybicia przez rywali piłka wylądowała pod nogami Bena Swallowa, który zagrał do Harveya Whyte. Ten strzałem z pierwszej piłki, po palcach bramkarza, wpakował piłkę do siatki. W 68. minucie gospodarze strzelają 2 bramkę w meczu. Danny Green uderzył z 25. Metrów, błąd popełnił Dan Lincoln, który w porę nie zainterweniował. W doliczonym czasie rzut karny wykorzystał Curtis Lagnton i prowadzimy 2-5. 

Cytat

2.09.2018 r., 8 Kolejka, Stadion: Chelmsford Sports & Athletics Centre 

[16.] Chelmsfrod City 2-5 Bognor Reis [5.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton, Keaton Wood, Harry Daly - Ian Rees (62' Doug Tuck), Harvey Whyte, Ben Swallow (62' Lorenzo Dolcetti) – Jordan Brown – Ollie Pearce, Stefan Ljubicic (68' Pat Suraci) 

 

18' Ollie Pearce

22' Jordan Brown

30' Bagasan Graham

48' Ollie Pearce

60' Harvey Whyte

68' Danny Green

90+3(k.)' Curtis Langton

 

Odnośnik do komentarza

Wraz z prezesem oglądaliśmy losowanie drugiej rundy kwalifikacyjnej do F.A. Cup. Naszym rywalem będzie Leatherhead

 

Kolejnym rywalem był Hungerford Town

 

Już w pierwszych minutach wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony po ziemi zagrał Stefan Ljubicic, a piłkę do bramki skierował Ben Swallow. W 7. minucie bramkę z rzutu karnego strzelił Ben Swallow. Jeszcze przed przerwą strzelamy 3 bramkę. Błąd rywala wykorzystał Ben Swallow, który strzałem w prawy dolny róg bramki, umieścił piłkę w siatce. Chwilę później strzelamy 4 bramkę. Ollie Preace'a wrzucił w pole karne, a zamykający akcję Ben Swallow, pakuje piłkę do siatki, przy słupku. W 71. Minucie rzut karny wykorzystał Ian Herring. W 86. Minucie padła bramką na 4-2. James Clark zagrał do wbiegającego w pole karne Jack Rea. Strzałem pod ciałem bramkarza, strzela bramkę. Chwilę później strzelamy kolejną bramkę. Stefan Ljubicic zagrał do Pata Suraciego, który mocnym strzałem w lewy róg bramki, zdobywamy 5 bramkę.  

Cytat

5.09.2017 r., 9 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[3.] Bognor Reis 5-2 Hungerford Town [18.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton, Keaton Wood, Harry Daly - Ian Rees (62' Doug Tuck), Harvey Whyte, Ben Swallow (62' Lorenzo Dolcetti) – Jordan Brown – Ollie Pearce (62' Pat Suraci), Stefan Ljubicic 

 

2' Ben Swallow

7(k.)' Ben Swallow

42' Ben Swallow

44' Ben Swallow

71(k.)' Ian Herring

86' Jack Rea

89' Pat Suraci

 

Odnośnik do komentarza

Kolejnym rywalem był Wealdstone

 

W 27. Minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony wrzucił Ben Swallow, piłkę dostał Ollie Pearce'a, który zagrał do Stefana Ljubicica. Oddał mocny strzał z 13. metrów w samo okienko bramki. Strzelił bramkę z kontuzjowanej nogi. W 62. minucie gospodarze doprowadzają do wyrównania. Długa piłka od Afolabi Cokera do Dana Fitchetta. Wpadł w pole karne i strzałem w lewą stronę bramki, doprowadza do wyrównania. Chwilę później i gospodarze wychodzą na prowadzenie. Długa piłka za pleców obrońców od Rickya Wellarda do Dana Darbyshiry. Wpadł w pole karne i strzałem po ziemi w prawy róg bramki, zdobył gola. W 68. minucie pada bramka na 3-1. Zderzenie się Dana Lincolna i Calvina Daviesa wykorzystał Mustafa Tiryaki, który strzałem na pustą bramkę. Podwyższa prowadzenie.  

Cytat

9.09.2017 r., 10 Kolejka, Stadion: Grosvenor Vale 

[8.] Wealdstone 3-1 Bognor Reis [1.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton (62' Chad Field), Keaton Wood, Harry Daly - Ian Rees (64' Doug Tuck), Harvey Whyte, Ben Swallow – Jordan Brown – Ollie Pearce, Stefan Ljubicic (51' Dion Macfoy-Jonhston) 

 

27' Stefan Ljubicic 

62' Dan Fitchett 

64' Dan Darbyshire 

68' Mustafa Tiryaki

 

Odnośnik do komentarza

Kolejnym rywalem był Hemel Hempstead

 

Mogliśmy to spotkanie wygrać, lecz nieskuteczność zespołu nie pozwoliła na to.  

Cytat

12.09.2017 r., 11 Kolejka, Stadion: Vauxhall Road 

[9.] Hemel Hempstead 0-0 Bognor Reis [3.] 

 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton, Keaton Wood (68' Chad Field), Harry Daly - Ian Rees (68' Doug Tuck), Harvey Whyte, Ben Swallow – Jordan Brown – Ollie Pearce (68' Pat Suraci), Stefan Ljubicic

 

Odnośnik do komentarza

Kolejnym rywalem był drugiej rundzie kwalifikacyjnej F.A Cup był Leatherhead

 

W 10. Minucie z powodu kontuzji boisko opuścił Harvey Wyhte. W jego miejsce wszedł Lorenzo Dolcetti. W 43. Minucie wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony zagrał Ollie Preace'a, zgrał to Ben Swallow do Stefana Ljubicica, który po rękach bramkarza, zdobywa bramkę. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy, podwyższamy prowadzenie. Z rzutu wolnego dośrodkował Ben Swallow, a piłkę głową do siatki skierował Curtis Langton.

Cytat

16.09.2017 r., 2 Runda kwalifikacyjna F.A Cup, Stadion: Fetcham Grove 

[-.] Leatherhead 0-2 Bognor Reis [VNS.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton, Keaton Wood (62' Chad Field), Harry Daly – Doug Tuck, Harvey Whyte (10' Lorenzo Dolcetti), Ben Swallow (62' Ben Johnson) – Jordan Brown – Ollie Pearce, Stefan Ljubicic 

 

43' Stefan Ljubicic

50' Curtis Lagnton

Harvey Whyte będzie pauzować przez 2 tygodnie z powodu rany ciętej uda.

Odnośnik do komentarza

W losowaniu 3 rundy Kwalifikacji F.A Cup zagramy z Brackley Town. Kolejnym rywalem w lidze był Gloucester City.  

 

W 50. Minucie po dwóch żółtych kartkach wyleciał Doug Tuck. 2. Minuty później goście wychodzą na prowadzenie. Z lewej strony pola karnego wrzucił Ed Williams, a piłkę do bramki skierował Joe Hanks.  

Cytat

23.09.2017 r., 12 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane

[4.] Bognor Reis 0-1 Gloucester City [14.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton (63' Chad Field), Keaton Wood, Harry Daly – Doug Duck, Alex Kelly, Ben Swallow – Jordan Brown (63' Lorenzo Dolcetti) – Ollie Pearce (63' Pat Suraci), Stefan Ljubicic 

 

52' Joe Hanks

 

DzARhFo.png

Odnośnik do komentarza

Dzień przed meczem przyjechał do mnie Dominico, który miał coś w dłoni.

- Masz tu obiecaną kasę. - Dominico daje mi kopertę z kasą. 

- Dziękuje. - Biorę kopertę i zaglądam do środka. - Nie za dużo pieniędzy ? 

- Nie, masz tutaj 2500 €. Na poczet dobrej i owocnej współpracy. Liczę, że jak nawet kiedyś odejdziesz z klubu to będziemy współpracować. 

- Czas pokaże. Liczę, że nie będę mieć z tym problemów ? 

- Nie martw się, wszystkiego pilnuje. Ty musisz, tylko dobrze kierować zespołem i będzie dobrze. Ja muszę spadać. Do zobaczenia na meczu. Cześć. 

- Do zobaczenia. 

Usiadłem na łóżku mając 2500 €, nie wiedziałem co mam robić. Zadzwonić do Jerrego i powiedzieć mu o tym, czy być cicho i co jakiś czas odebrać swoją działkę pieniędzy. 

 

W ostatnim meczu miesiąca zagramy w 3 rundzie Kwalifikacji F.A Cup z Brackley Town. W tym spotkaniu nie zagrał Ben Swallow i Doug Tuck z powodu kartek. 

 

W 17. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony wrzucił Jordan Adekunie, a piłkę do siatki głową, skierował Stefan Ljubicic. W 30. minucie podwyższamy prowadzenie. Stefan Ljubicic zagrał do Ollie Pearce'a, przyjęciem wpadł w pole karne i strzałem w lewy dolny róg bramki, zdobył gola. W 61. minucie goście strzelają bramkę kontaktową. Długa piłka od Spencer Brown do Jamesa Armsona, który wbiegał w pole karne. Strzałem z ostrego kąta, po rękach bramkarza, wpakował piłkę do siatki. 5. minut później, rywale doprowadzają do wyrównania. Z prawej strony pola karnego zagrał Sam Phillips, a piłkę do siatki skierował Aaron Williams. Minutę później, goście wychodzą na prowadzenie. Z rzutu rożnego dośrodkował James Armson, a piłkę do siatki skierował, nie kryty Brandon Griffiths. W 74. minucie goście podwyższają prowadzenie. Brandon Griffiths zagrał do niekrytego Aaron Williamsa, który strzałem z pierwszej piłki. Umieszcza piłkę w siatce, przy prawym słupku. W 89. minucie rywale strzelają 5 bramkę z rzutu wolnego wrzucił Sam Phillips, a nie kryty James Armson, pakuje piłkę do siatki.  

Cytat

30.09.2017 r., 3 Runda Kwalifikacyjna F.A Cup, Stadion: Nyewood Lane 

[VNS.] Bognor Regis 2-5 Brackley Town [VNN.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton, Keaton Wood (61' Chad Field), Harry Daly - Ian Rees (61' Jack Hadden-Becker), Alex Kelly, Jordan Adekunie (61' Jimmy Muitt) – Jordan Brown – Ollie Pearce, Stefan Ljubicic 

 

18' Stefan Ljubicic 

30' Ollie Pearce 

61' James Armson 

67' Aaron Williams 

68' Brandon Griffiths 

74' Aaron Williams 

90' James Armson

 

Tak w skrócie wyglądał wrzesień:

Vd788a0.png

Odnośnik do komentarza

Po dwóch głupich porażkach, zastanawiałem się jak można wyeliminować takie głupie błędy. Postanowiłem porozmawiać z każdym z piłkarzem i dać im do zrozumienia, że każdy lepszy mecz i każda wygrana daje nam szansę ma awans. 

 

Kolejnym rywalem był Dartford.  

 

W 9. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Z rzutu wolnego dośrodkował Lyle Della Verde, a piłkę do siatki głową, skierował Dan Spence'a. W 26. Minucie gospodarze podwyższają prowadzenie. Długa piłka od Dana Spence'a do Alfiego Paveya, który przez jednego z obrońców nie był na spalonym. Strzałem między nogami bramkarza, zdobywa gola. W 50. Minucie strzelamy bramkę kontaktową. Z rzutu wolnego dośrodkował Ben Swallow, Mills zagrał piłkę do Jordana Browna, dzięki czemu nie było spalonego. Strzałem, przy słupku, pokonuje bramkarza rywali. 8. Minut później doprowadzamy do wyrównania. Długa piłka od Keaton Wood do Stefana Ljubicica w lewą strefę boiska. Z lewej strony dośrodkował, a piłkę do siatki skierował Ollie Pearce'a. W 62. Minucie rywale ponownie wychodzą na prowadzenie. Z prawej strony pola karnego wrzucił Murphy. Lyle Della Verde zgrał do Andyiego Pugha, który strzałem, przy słupku, daje prowadzenie swojemu zespołowi. 4. Minuty później pada bramka na 4-2. Długa piłka od Bonnera, Calvin Davies próbował zagrać głową do naszego bramkarza. Podanie przeciął Alfie Pavey i strzałem z najbliższej odległości. Pakuje piłkę do siatki.  

Cytat

7.10.2017 r., 13 Kolejka, Stadion: Princes Park 

[4.] Dartford 4-2 Bognor Regis [5.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton (68' Chad Field), Keaton Wood, Harry Daly - Ian Rees, Harvey Whyte (62' Alex Kelly), Ben Swallow (62' Jordan Adekunie) – Jordan Brown – Ollie Pearce, Stefan Ljubicic

 

9' Dan Spence

26' Alfie Pavey

50' Jordan Brown

58' Ollie Pearce

62' Andy Pugh

66' Alfie Pavey

 

Odnośnik do komentarza

Kolejnym rywalem był Oxford City. W tym spotkaniu z powodu kartek nie zagrał Calvin Davies. 

 

W 25. minucie goście wychodzą na prowadzenie. Wrzutka z prawej strony boiska od Scotta McHarrie do Matthewa Patersona, który oddał strzał z woleja z okolic 16. metra. Piłka przy słupku, wylądowała w siatce. Minęła minuta i pada druga bramka dla rywali. Długa piłka od Mamadou Fofany do Matthewa Patersona, który mocnym strzałem pod poprzeczkę, pokonuje naszego golkipera. W 55. minucie rzut karny wykorzystał Ben Swallow. W 64. minucie przeszedłem na formację 3-5-2. W 81. minucie doprowadzamy do wyrównania. Z prawej strony dośrodkował Ben Swallow, a piłkę do bramki skierował Stefan Ljubicic.

Cytat

14.10.2017 r., 14 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane

[7.] Bognor Regis 2-2 Oxford City [21.]

Skład: Dan Lincoln – Callum Wilson (64' Curtis Langton), Chad Field, Keaton Wood, Harry Daly (64' Alex Kelly) - Ian Rees, Harvey Whyte, Ben Swallow – Jordan Brown (64' Jordan Adekunle) – Ollie Pearce, Stefan Ljubicic

 

25' Matthew Peterson

26' Matthew Peterson

55(k.)' Ben Swallow

81' Stefan Ljubici

 

Odnośnik do komentarza

Kolejnym ligowym rywalem był Chippenham Town. W tym meczu z powodu kartek nie zagrał Curtis Langton. 

 

W 38. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony dośrodkował Stefan Ljubicic, a piłkę do bramki głową, skierował Ollie Pearce'a. 5. Minut później goście doprowadzają do wyrównania. Z prawej strony dośrodkował Noor, piłkę zgrał Andy Sandell do Jordana Younga, który strzałem w dolny prawy róg bramki, pokonał naszego bramkarza. W doliczonym czasie gry, rywale wychodzą na prowadzenie. Z lewej strony centrostrzał wykonał Anthony Wright, a piłka po uderzeniu od słupka, wylądowała pod nogami Andyiego Sandella i strzałem na pustą bramkę. Daje prowadzenie swojemu zespołowi. Z powodu kontuzji Harryiego Dalyiego pod koniec pierwszej połowy, musiałem zmienić formację na 3-1-4-2 DP. W 51. minucie rzut karny wykorzystał Ben Swallow i doprowadzamy do wyrównania. W 88. minucie z powodu kontuzji boisko opuścił Stefan Ljubicic.

Cytat

21.10.2017 r., 15 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[7.] Bognor Regis 2-2 Chippenham Town [12.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies (45' Corey Heath), Chad Field, Keaton Wood, Harry Daly (45' Alex Kelly) - Ian Rees, Harvey Whyte, Ben Swallow – Jordan Brown (62' Jordan Adekunle) – Ollie Pearce, Stefan Ljubicic 

 

38' Ollie Pearce 

43' Jordan Young 

45+1' Andy Sandell 

51(k.)' Ben Swell

Harry Daly nabawił się naciągnięcia wiązadeł stawu skokowego i będzie pauzować przez 4-5 tygodni. 

Odnośnik do komentarza

- Piotrek! - Krzyknął ze złości Dominico jak mnie tylko zobaczył. - Co jest z zespołem ? Graliście tak dobrze, a od kilku spotkań nie możecie wygrać. 

- Prezesie to normalne. Dołek formy zawsze się może zdarzyć. - Odpowiedziałem pewny siebie. 

- Nic nie jest normalne. - Dominico robi się czerwony na twarzy. - Musisz coś z tym zrobić, bo nie dostaniesz swojej działki, przy najbliższej transakcji. 

- Zrobię co w mojej mocy, by to zmienić. 

Liczę na Ciebie, nie zawiedź mnie. - Tymi słowami wsiadł do swojego samochodu i odjechał. 

Ja zostałem sam i biłem się myślami co mogę zmienić w tym zespole. Zadzwoniłem do mojego asystenta Darina, by wieczorem przemyśleć z nim zmiany kadrowe. Międzyczasie spotkałem się z Jeffreyem, by omówić z nim ostatnie wydarzenie z Dominiciem. Doszliśmy do wniosku, że nim nie będziemy nic nikomu mówić i poczekamy na rozwój sytuacji.  

Mając czas między jednym, a drugim spotkaniem udałem się do kilka stóp baru, by na przemyśleć to całe zamieszanie. Przez chwilę myślałem nad odejściem z klubu, jednak to by przyjął trenera z licencją krajową C. 

Odnośnik do komentarza

Ostatnim meczu w miesiącu październik był rywal Truro City. 

 

W 20. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Z rzutu rożnego dośrodkował Ben Harding, a piłkę do bramki głową skierował Stewart Yetton. W doliczonym czasie pierwszej połowy doprowadzamy do wyrównania. Z lewej strony pola karnego wrzucił Ben Swallow, a piłkę do bramki, pod poprzeczkę, skierował Jimmy Muitt. W 57. minucie wychodzimy na prowadzenie. Po małym zamieszaniu piłka wylądowała pod nogami Ollie Pearce'a, który po rękach bramkarza. Pakuje piłkę do siatki. W 81. minucie podwyższamy prowadzenie. Długa piłka od do Ollie Pearce'a, który minął przyjęciem rywala i zagrał do środka Pat Suraciego. Wpadł w pole karne i strzałem w prawy róg bramki, pokonał bramkarza rywali.  

Cytat

28.10.2017 r., 16 Kolejka, Stadion: Treyew Road 

[21.] Truro City 1-3 Bongor Reis [8.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton, Keaton Wood (63' Chad Field), Sami El-Abd – Jimmy Muitt, Ian Rees (55' Alex Kelly), Harvey Whyte, Ben Swallow – Ollie Pearce, Stefan Ljubicic (63' Pat Suraci) 

 

20' Stewart Yetton 

45+1' Jimmy Muitt 

57' Ollie Pearce 

81' Pato Suraci

 

Tabela na koniec miesiąca.

3wPCYl8.png

 

Październik w skrócie.

iKCygoc.png

Odnośnik do komentarza

Pierwszym rywalem w listopadzie był Braintree Town

 

W 43. Minucie z powodu kontuzji boisko opuścił Curtis Langton, w jego miejsce wszedł Chad Field. W 56. Minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Z lewej strony pola karnego wrzucił Jack Curtis, a piłkę do bramki od słupki, głową skierował Philip Roberts. W 69. Minucie po drugiej żółtej kartce, z boiska wyleciał Ian Rees.

Cytat

4.11.2017 r., 17 Kolejka, Stadion: Cressing Road Stadium 

[21.] Braintree Town 1-0 Bognor Regis [7.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton (43' Chad Field), Keaton Wood, Sami El-Abd – Jimmy Muitt, Ian Rees, Harvey Whyte, Ben Swallow (65' Jordan Adekunle) – Ollie Pearce, Stefan Ljubicic (56' Pat Suraci) 

 

56' Philips Roberts 

69(cz.k.)' Ian Rees

 

Odnośnik do komentarza

Kolejnym rywalem był Hampton&Richmond. W tym spotkaniu nie zagram Ian Rees (czerwona kartka) oraz Stefan Ljubicic (zgrupowanie U-21 Islandi). 

 

W 39. minucie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej stronie wrzucił Ben Swallow, a zamykający na długim słupku Ollie Pearce'a, pakuje piłkę do siatki. W 68. minucie goście doprowadzają do wyrównania, po bramce Maxa Kretzschmara z rzutu wolnego. W 79. minucie ponownie wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Ollie Pearce'a, a piłkę do bramki od poprzeczki, wpakował Ibra Sekajja. 8.minut później podwyższamy prowadzenie. Dougan Tuck zagrał do niekrytego Jordana Adekunle, który strzałem, przy słupku nie dał szans bramkarzowi rywali. W doliczonym czasie gry strzelamy 4 bramkę. Z prawej strony dośrodkował Jordan Brown. Piłkę uderzył Jordan Adekunle i po nodze Charliego Wassmera, wpadła do siatki.

Cytat

11.11.2017 r., 18 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[8.] Bognor Regis 4-1 Hampton&Richmond [7.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton, Keaton Wood, Sami El-Abd – Jimmy Muitt (62' Jordan Brown), Doug Tuck, Harvey Whyte (62' Alex Kelly), Ben Swallow (68' Jordan Adekunle) – Ollie Pearce, Ibra Sekajja 

 

39' Ollie Pearce 

68' Max Kretzschmar 

79' Ibra Sekajja 

87' Jordan Adekunle 

90+2(sam.)' Charlie Wassmer

 

Odnośnik do komentarza

Kolejnym rywalem był St Albans City. Rywalem w 3 Rundzie kwalifikacyjnej FA Trophy zagramy z Dartford. 

 

W 21. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Lincoln broni strzał Sama Mersona. Do piłki dopadł Harvey Bradbury i od ciała Dana Lincolna, wpada do siatki. W 66. Minucie doprowadzamy do wyrównania. Z lewej strony pola karnego odebrał, a następnie dośrodkował piłkę Jordan Adekunle. Piłkę do siatki skierował Ibra Sekajja.

Cytat

18.11.2017 r., 19 Kolejka, Stadion: Clarence Park 

[11.] St Albans City 1-1 Bognor Regis [6.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton, Keaton Wood, Sami El-Abd – Jimmy Muitt (62' Jordan Adekunle), Doug Tuck, Harvey Whyte (62' Ian Rees), Ben Swallow – Ollie Pearce (62' Stefan Ljubicic), Ibra Sekajja

 

21(sam.)' Dan Lincoln

66' Ibra Sekajja

 

Odnośnik do komentarza
  • Makk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...