Skocz do zawartości

Zostać legendą!


Piotr1009

Rekomendowane odpowiedzi

FM 18

Azja: Chiny (1-2 podgląd), Australia (1 pogląd)

Ameryka Północna: Meksyk (1 podgląd), USA (1 podgląd)

Ameryka Południowa: Argentyna (1 podgląd), Brazylia (1 podgląd), Kolumbia (1 podgląd), Chile (1 podgląd), Peru (1 podgląd), Urugwaj (1 podgląd)

Europa: Austria (1), Belgia (1-2), Białoruś (1), Bułgaria (1), Czechy (1), Dania (1), Anglia (1-6), Finlandia (1), Francja (1-3), Niemcy (1-3), Grecja (1), Węgry (1), Islandia (1), Włochy (1-3), Holandia (1-2), Irlandia Północna (1), Norwegia (1), Polska (1-2), Portugalia (1-3), Irlandia (1), Rumunia (1), Szkocja (1-4), Słowacja (1), Słowenia (1), Hiszpania (1-3), Szwecja (1), Szwajcaria (1), Turcja (1-2), Ukraina (1), Walia (1), Serbia (1).

Baza danych: Duża

 

- Piotrek pora wstawać! - Budzi mnie mama.

- Dobra, daj chwilę. - Odpowiedziałem zaspany.

- Czas wziąć się za jakość dobrą robotę, a nie za marne grosze. - Zaczyna się wywód, pomyślałem.

 

Wstałem z łóżka i od razu usiadłem do komputera, by sprawdzić, czy nie zaczęła się gdzieś na świecie, kolejna wojna światowa oraz zobaczyć ogłoszenia na pracę. Mój zawód to mechanik samochodowy oraz posiadałem licencję trenerską krajową C, a moje doświadczenie z tym związane to amator. Na pewno jedno lub drugie kiedyś wypali i będę mógł zarabiać dużo pieniędzy. W żadnym z ogłoszeń nie poszukiwano mechanika lub trenera. Pozostało mi tylko jedno. Szukanie na własną rękę, czyli poszukiwanie klubów bez trenerów i wysyłanie do nich mejla z CV. jzkFFOP.png

 

Miałem to szczęście, że było już kilka klubów, gdzie poszukiwali menedżera. Były to klubu z: Anglii, Portugalii, Norwegii, Belgii, Włoch, Irlandii, Holandii, Danii oraz reprezentacje: Mołdawii, Włoch i Stanów Zjednoczonych. Wysłałem z CV i kubkiem herbaty w ręku, czekam na ich odpowiedź. Mam nadzieję, że nie długo znajdę klub i zacznę drogę na szczyt i zostać legendą futbolu.

Odnośnik do komentarza

Będąc po rozmowach w kilku klubach z Wysp Brytyjskich, dwa klubu z Anglii oraz jeden z Irlandii. FIFA podała informację, że nowym gospodarzem Mistrzostw Świata w 2022 roku zostanie Australia, a nie Katar.

 

Odrzucili moją kandydaturę z Mołdawii i USA oraz z "większych klubów".

Po rozmowie odrzucili mnie z Hartlepoolu, Limericka, Guiseleya, Gimsby Town.

Udało się będę prowadzić zespół Bongor Reis z Anglii i gra w National League South.

4yyrton.png

Odnośnik do komentarza

Prezesem klubu jest Dominic Reynolds, który według kierowcy, który przywiózł mnie z lotniska Bournemouth Aiport.

- Prezes ma znajomości z każda osobą w mieście. - Zaczął Jerry opowieść. - Nie musisz o nic się martwić. Idziesz do niego, mówisz co potrzebujesz i po kilku minutach lub godzinach, masz to. Zamieszkasz w hotelu na ulicy Marine Dr W., a stamtąd masz do stadionu masz 12 minut drogi piechotą.

- Mam się kogoś bać w mieście ? Mam na myśli jakiś bandytów lub innych chuliganów. - Lekko zestresowany zapytałem.

- Jeśli nie podpadniesz prezesowi, to o swoje życie możesz być spokojny. - Odpowiedział uśmiechnięty Jerry.

 

Miło nam minęła podróż i już po 11, odbyłem rozmowę z prezesem. Gość wysoki, miał chyba z 2 metry wzrostu i jest dobrze zbudowany. Zobaczyłem tatuaż z herbem klubu i posiadał kilka innych mroczniejszych.

Jednym z postawionych oczekiwań przez prezesa to środek tabeli w lidze. Na transfery nic nie dostałem, ale za to na kontrakty mam 70 tysięcy € (rocznie) na wydanie. Dostałem od niego również dokumenty z zawodnikami. Mogłem przez cały wieczór zastanawiać się nad wariantami taktycznymi zespołu. 

Odnośnik do komentarza

@Makk Na razie testuje formację 4-3-1-2 Asymetryczne. W planach mam też "zrobić" taktykę, która będzie podobna do 4-3-3, ale potrzebuje do tego dobrych grajków.

 

Kadra wyglądała solidnie, lecz widziałem pozycje, które trzeba wzmocnić. Zacząłem najpierw od wyproszenia od Dominica dnia testów, by za darmo ściągnąć w miarę dobrych zawodników. Zobaczyłem kilku grajków, którzy mogą wzmocnić wszystkie pozycje w klubie i zaproponowałem im kontrakty.

Zm9eXLJ.png

7XyEEka.png

Odnośnik do komentarza

pgY7j70.png

 

Po pierwszych spotkania byłem zadowolony zespołu. Wygrane spokojnie i bez żadnych problemów. Porażka trochę pechowa z Portsmouth, bo bramkę straciliśmy po rożnym. Piłka wylądowała w polu karnym, jeden z naszych zawodników nabił rywala i od niego wylądowała w siatce. Z Tonbridge, gdzie rywale wyszli na prowadzenie, po przepięknym strzale w samo okienko bramki. Doprowadziliśmy wyrównania w ostatnich minutach meczu. Z rzutu rożnego dośrodkował Swallow, a piłkę głową do siatki wpakował Field. Jednym z wielu plusów było dobre zgranie linii ataku, Ollie Pearce ze Stefanem Ljubiciciem.

 

Przez kontuzję Ibry Sekajja zmieniam formację z 4-3-1-2 asymetryczne na 4-4-2. Sezon zaczynamy od spotkania z Bath City, które będziemy podejmować ich na naszym obiekcie.

 

Dzień przed meczem odbyło się spotkanie zorganizowane przez prezesa. Cały sztab szkoleniowy z zawodnikami mieliśmy się wstawić u prezesa na hali sportowej. Z tego co udało się dowiedzieć od Jerrego, że Dominico dostał halę od "dobrego znajomego". Jerry przedstawił mi swojego kolegę, który kiedyś miał na pieńku z prezesem.

- Uważaj na tego Dominica. - zaczął Jeffrey - Jeśli zaczniesz skakać do niego, to może źle dla ciebie skończyć. Musisz uważać co mówisz, przy innych osobach. Ma w zarządzie swoich ludzi oraz na pewno kilku zawodników na jego usługach tutaj się znalazło.

- Jak to ? - Byłem zaskoczony co mówi. - Każdy z nich dobrze prezentuje, więc nie mogą tutaj być w składzie za pracę u niego.

- Myślisz, że jest głupi ? On wie, że nie mogą być słabi. Ludzie, którzy dla niego pracują są najlepsi. Więc musisz na siebie uważać. Jeśli coś potrzebujesz to daj znać. - Daje mi swój numer na kartce. - Jak zapiszesz numer w telefonie, to od razu zniszcz kartkę. On nic nie może wiedzieć.

- No dobrze.

 

Spotkanie z Dominico odbyło się spokojnie. Mówił co on oczekuje i czego oczekują kibice. Ja przez ten cały czas byłem zamyślony i pewnie to zauważył, ale na szczęście nie zaprosił mnie na rozmowę w cztery oczy. Po jego wykładzie, głos zabrał mój asystent Darin Killpartrick, który prosił o skupienie w pierwszym spotkaniu i pokazanie, że będziemy walczyć nie o środek tabeli, a o baraże.

 

Według zapowiedzi mamy zająć 15 pozycję w lidze. Większość stawia na pewny awans Welling United, a w barażach mają zagrać Chelmsford City, Bath City ( z którymi mamy zagrać), Whitehawk, Dartford, St Albans City oraz Hampton&Richmond. Spaść maja Chippenham Town (awansowali w tym sezonie, podobnie jak my), Hungerford Town oraz Gloucester City.

Odnośnik do komentarza

Przed pierwszym spotkaniem byliśmy pewni, czego chcemy. Rywal (Bath City) mocny, ale czuliśmy, że do pokonania. 

 

W 26. minucie goście wychodzą na prowadzenie, po bramce Marka Kellya z rzutu wolnego. Tuż przed przerwą goście podwyższają prowadzenie, gola z rzutu karnego strzelił Jack Compton. W 64. minucie z boiska po drugiej żółtej kartce wyleciał Chad Field. W 80. minucie bramkę kontaktową z rzutu karnego strzelił Emmanuel Adebowale. 3. Minuty później bramkę na 1-3 strzelił Sean Rigg, a asystował mu z prawej strony Nat Jarvis.

Cytat

5.08.2017 r., 1 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane

[/.] Bognor Regis 1-3 Bath City [/.]

Skład: Dan Lincoln - Calvin Davies (45' Emmanuel Adebowale), Chad Field, Keaton Wood, Kristian Campbell - Kieran Rowe (62' Doug Tuck), Tommy Black, Harvey Whyte, Ben Swallow (62' Pat Suraci) - Ollie Pearce, Stefan Ljubicic

 

26' Mark Kelly

45(k.)' Jack Compton

64(cz.k.)' Chad Field

80(k.)' Emmanuel Adebowale

83' Sean Rigg

 

Po meczu do szatni przyszedł Dominico, który opieprzył mnie i zespół z powodu słabego spotkania. W nerwach wykrzyczał, że tego pożałujemy i złym świetle pokazaliśmy go przed kolegami z innego miasta. Karę finansową ode mnie dostał Calvin Davies, a z Kristianem Campbellem odbyłem rozmowę.

Odnośnik do komentarza

Przed meczem z kolejnym rywalem Poole Town. Zastanawiałem się nad zmianą formacji na 3 obrońców. 3 W środku obrony, 2 na DP, 1 na ŚP, 1 na ŚP(L), 1 na OP(P), 1 OP(Ś) i 2 na ataku. Formacja 3-2-2-2-2. 

 

W przerwie spotkania, zmieniłem nieco polecenia. Mieli grać długie piłki i wrzucać w pole karne. Ta zmiana dała dużo dobrego, bo już w 52. minucie wychodzimy na prowadzenie. Długa piłka od Douga Tucka do Stefana Ljubicica. Dośrodkował z lewej strony pola karnego do Ollie Pearcea, a ten strzałem po długim rogu. Pakuje piłkę w siatce. Chwilę później gospodarze doprowadzają do wyrównania. Z lewej strony wrzucił Matthew Neale, a strzałem głową pod poprzeczkę, umieścił w siatce Jonah Ayunga. W 72. minucie ponownie wychodzimy na prowadzenie. Z lewej strony dośrodkował Lorenzo Dolcetti, a głową w lewy dolny róg bramki, uderzył Ben Swallow. Kilka minut przed końcem meczu ponownie strzelamy bramkę. Z lewej strony dośrodkował Harry Daly, a piłkę po zamieszaniu w polu karnym, umieścił w siatce Pat Suraci. Do domu wracamy z 3 punktami. 

Cytat

8.08.2017 r., 2 Kolejka, Stadion: Tatnam Groud

[18.] Poole Town 1-3 Bognor Reis [15.]

Skład: Dan Lincoln - Calvin Davies, Curtion Langton, Keaton Wood, Harry Daly - Doug Tuck - Harvey Whyte (64' Tommy Block), Ben Swallow - Jordan Brown (60' Lorenzo Dolcetti) - Ollie Pearce (60' Pat Suraci ), Stefan Ljubicic

 

52' Ollie Pearce

54' Jonah Ayunga

72' Ben Swallow

85' Pat Suraci

 

Odnośnik do komentarza

Spotkałem się z Domiciem w sprawie klubu patronackiego. Chciałem, by większy klub nad wziął pod swoje skrzydła i pozwalał nam się rozwijać. Trzeba będzie poczekać miesiąc na jakąś odpowiedź. 

 

Kolejnym rywalem będzie Welling United, które wygrało 2 spotkania. 

 

W 21. minucie wychodzimy na prowadzenie. Długa piłka od Ollie Pearce'a do Stefana Ljubicica. Strzałem z 11. metrów, umieszcza piłkę w siatce. 7. Minut później podwyższamy prowadzenie. Z lewej strony dośrodkował Ollie Pearce'a , a piłkę głową do siatki, po palcach bramkarza, wpakował Stefan Ljubicic. Przed przerwą hat-tricka, ustrzelił Stefan Ljubicic. Długa piłka od Jordana Browna do Stefana Ljubicica, który z piłką wpadł w pole karne. Strzałem po ziemi w lewy dolny róg bramki, umieszcza piłka w siatce. W 68. Minucie gospodarze strzelają bramkę na 1-3. Z lewej strony dośrodkował Ryan Hall, a piłkę do siatki głową skierował Harley Willard. 5. Minut później, strzelamy kolejną bramkę. Długa piłka za pleców obrońców od Harveya Whyte'a do Ollie Pearce'a. Ten strzałem między nogami bramkarza rywali, umieszcza futbolówkę w siatce.  Chwilę później rywale ponownie strzelają. Długa piłka od Ryana Halla do Bradleya Goldberga, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Umieszcza piłkę w siatce. W 78. Minucie strzelamy bramkę na 2-5. Z rzutu rożnego dośrodkował Ben Swallow do Chada Fielda, który zgrał do Diona Macfoy-Johnstona. Strzałem pod poprzeczkę, umieszcza piłkę w siatce. 2. Minuty później pada kolejna bramka dla rywali. Z rzutu rożnego dośrodkował Joe Healy, a piłkę do bramki skierował Jamie Coyle. 

Cytat

 

12.08.2017 r., 3 Kolejka, Stadion: Park View Road 

[1.] Welling United 3-5 Bognor Reis [10.] 

Skład: Dan Lincoln - Calvin Davies, Curtis Lagnton, Keaton Wood (64' Chad Field), Harry Daly - Doug Tuck - Harvey Whyte, Ben Swallon - Jordan Brown (64' Lorenzo Dolcetti) - Ollie Pearce, Stefan Ljubicic (64' Dion Macfoy-Johnston)

 

21' Stefan Ljubicic

28' Stefan Ljubicic

42' Stefan Ljubicic

68' Harley Willard

73' Ollie Pearce

76' Bradley Goldberg

79' Dion Macfoy-Johnston

80' Jamie Coyle

 

 

Odnośnik do komentarza

Rywalem w 4 kolejce był Whitehawk

 

W 28. Minucie wychodzimy na prowadzenie. Długa piłka od Calvina Daviesa do Olliego Pearce'a, który z prawej strony pola karnego dośrodkował do Stefana Ljubicica. Ten strzałem z pierwszej piłki, umieścił piłkę w siatce. W 87. Minucie podwyższamy prowadzenie. Długa piłka Lorenza Dolcettiego od do Stefana Ljubicica, który przyjęciem minął jednego obrońcę. Przez to minięcie zrobiło się 2 na 1 na naszą korzyść. Zagrał on na prawo do Pata Suraci. Przyjęciem wpadł w pole karne i strzałem w prawą stronę bramki, podwyższa prowadzenie.  

Cytat

15.08.2017 r., 4 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[9.] Bognor Reis 2-0 Whitehawk [1.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton, Keaton Wood, Harry Daly – Doug Tuck – Harvey Whyte (63' Tommy Block), Ben Swallow (63' Lorenzo Dolcetti)– Jordan Brown – Ollie Pearce (63' Pat Suraci), Stefan Ljubicic

 

28' Stefan Ljubicic

87' Pat Suraci

 

Odnośnik do komentarza

Kolejnym rywalem był Weston-super-Mare

 

W 31. Minucie wychodzimy na prowadzenie. Przerzut z prawej strony od Douga Tucka do stojącego po lewej stronue Bena Swallowa, który przyjęciem wpadł w pole karne. Strzałem z ostrego kąta, przy słupku. Wpakował piłkę do siatki. W ostatnich minutach pierwszej połowy goście doprowadzają do wyrównania. Długa piłka od Asha Kingtona do Tristana Plummera, który z piłką wpadł w pole karne i mocnym strzałem, w prawą stroną bramki. Umieścił piłkę w siatce. W ostatnich minutach meczu z boiska, po drugiej żółtej kartce wyleciał Doug Tuck.

Cytat

19.08.2017 r., 5 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[6.] Bognor Reis 1-1 Westo-super-Mare [1.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies (63' Chad Field), Curtis Langton, Keaton Wood, Harry Daly – Doug Tuck – Harvey Whyte, Ben Swallow – Jordan Brown (55' Lorenzo Dolcetti) – Ollie Pearce, Stefan Ljubicic (63' Dion Macfoy-Johnston) 

 

31' Ben Swallow 

45+1' Tristan Plummer 

90(cz.k.)' Doug Tuck 

 

Odnośnik do komentarza

- Przykro mi Piotr. - Zaczął smutno Dominico.

- Co się stało ? - Zapytałem zmartwiony.

- Żaden z moich przyjaciół nie chce nas, jako klub filialny. Każdy mówił, że gramy zbyt niskiej lidze. Wiesz co musisz w tym sezonie zrobić ? - Zaczął się coraz bardziej uśmiechać. 

- Mam awansować do wyższej ligi ?

- Mądry jesteś, będą z Ciebie jeszcze ludzie. Za kilka dni przeprowadzisz się z hotelu do domu mojego kolegi, który wyjechał z miasta.

- Dobrze, dziękuję.

 

 

W przedostatnim meczu sierpnia rywalem był East Thurrock

 

W 24. Minucie gospodarze wychodzą na prowadzanie. Z prawej strony dośrodkował Montel Agymang, a piłkę do bramki głową, skierował Reece Harris. Potrzebowaliśmy kilka chwil na doprowadzenie do wyrównania. Z rzutu rożnego dośrodkował Ben Swallow, piłkę wybił obrońca rywali do Iana Reesa, który podał do Ollie Pearce'a. Ten strzałem po ziemi, pod ciałem bramkarza, wpakował futbolówkę do siatki. Jeszcze przed przerwą wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony wrzucił Ollie Pearce, piłkę przed pole karne wybił Richardson. Futbolówką wylądowała na nodze Harveya Whyte, który uderzył z pierwszej piłki w samo okienko bramki. W 68. Minucie gospodarze doprowadzają do wyrównania. Z prawej strony wrzucił Montel Agyemang, a piłkę głową do siatki skierował Tommy Richardson. W 79. Minucie ponownie wychodzimy na prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Jordan Brown, a piłkę do siatki głową, skierował Ollie Pearce. Kilka minut przed końcem meczu, strzelamy 4 bramkę w meczu. Rozklepana obrona rywali Tommy Block zagrał na prawą stronę pola karnego do Jordana Browna, a ten strzałem po ziemi w dolny róg bramki, od słupka. Wpakował piłkę do siatki.

Cytat

26.08.2017 r., 6 Kolejka, Stadion: Rookery Hill 

[14.] East Thurrock 2-4 Bognor Reis [9.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton, Keaton Wood, Harry Daly - Ian Rees (63' Lorenzo Dolcetti), Harvey Whyte (63' Tommy Block), Ben Swallow – Jordan Brown – Ollie Pearce, Stefan Ljubicic (68' Pat Suraci) 

 

24' Reece Harris

26' Ollie Pearce

44' Harvey Whyte

68' Tommy Richardson

79' Ollie Pearce

87' Jordan Brown

 

Odnośnik do komentarza

W ostatnim spotkaniu sierpnia, rywalem był Eastbourne Borough

 

W 22. Minucie wychodzimy na prowadzenie. Piłka po ziemi za pleców obrońców od Harveya Whyte do obiegającego rywala Stefana Ljubicica. Ten strzałem z pierwszej piłki, przy słupku. Wyprowadza nas na prowadzenie. W 51. Minucie podwyższamy prowadzenie. Ben Swallow zagrał do Stefana Ljubicica. Ten strzałem z 18. Metrów, umieścił piłkę pod poprzeczkę, bramki rywali.  

Cytat

28.08.2017 r., 7 Kolejka, Stadion: Nyewood Lane 

[7.] Bognor Reis 2-0 Eastbourne Borough [17.] 

Skład: Dan Lincoln – Calvin Davies, Curtis Langton, Keaton Wood, Harry Daly - Ian Rees (62' Doug Tuck), Harvey Whyte, Ben Swallow – Jordan Brown (62' Lorenzo Dolcetti) – Ollie Pearce (62' Pat Suraci), Stefan Ljubicic 

 

22' Stefan Ljubicic 

51' Stafan Ljubicic

 

Tak w skrócie wyglądał sierpień:

Ckbf8p5.png

 

 

Tak wygląda tabela na koniec miesiąca:

qcUNJ6j.png

Odnośnik do komentarza
  • Makk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...