Skocz do zawartości
krzysfiol

Letni livescore sportowy

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież go zwolnili czy tam oddali. Jest w Raiders.

Edyta: oddali za pick w piątej rundzie draftu w 2019.
CO? Kiedy i czemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu?  Chyba stwierdzili, ze będą grali panem 5 INT i wola 10 baniek w kieszeni. Od 01.09.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz już 7 INT na wyjazdach ;)

A Barkley odpalił wrotki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O kurwa, ale przestrzeliłem WR-a z 49'ers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gordon dotrzymuje mu towarzystwa ;)

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ach dobra, kontuzjowali go, był Questionable i niby wrócił, ale pewnie skończy z 0 :] 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A Roethlisberger do 3 INT dorzuca jakże cenne fumble. PIT z izi 21-7 w Q4 zaraz będą remisować xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że Fitzpatrick zaczął swoje, nachęci ludzi w Fantasy a za tydzień pewnie5 int ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JOSH FLASH GORDON!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiedziałem że Browns gonna browns. Blok był pewny myślałem tylko że będzie return for td

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Browns pierwszy raz od 14 lat nie przegrali meczu otwarcia. Ale tez nie wygrali :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nieźle, już pierwszy mecz i poskladali Rodgersa. Na szczęście ten wrócił i pokonał Bears (po raz kolejny). Obydwie połowy - każda inny mecz. W pierwszej kompletna dominacja defensywy Bears (Chryste, Mack...), poprawna ofensywa Chicago, niemrawosc obrony Packs i kontuzja Rodgersa, za którego wszedł Kizer. 

Kizer w teorii daje trochę więcej upside'u niż Hundley, ale po pierwsze niech przestanie panikowac... Wczoraj miało miejsce to samo, co za jego pierwszego sezonu w Cleveland. Jak tylko robi się gorąco, bo O-Line nie wytrzymuje, to ten się gotuje i glupieje. Najpierw dość głupi Fumble wygarniety mu z kieszeni z rąk przez Macka, po te. jego trademarkowe zagranie - przed obawa przed sackiem robi jakieś mega ryzykowne i nieprzygotowane podanie do kogokolwiek, aby tylko oddać piłkę. Oczywiście skończyło się to pick-6 - tak jak to się działo najczęściej w poprzednim sezonie z Browns. Muszą mu w GB trochę głowę ostudzić, to może jakiś rozsądny backup będzie. 

W drugiej połowie wrócił Rodgers i ofensywa Packs się rozkręcila. Genialny TD pass w narożnik do Allisona - na to czekałem te 9 miesięcy - football and Rodgers are back :wub:

Ciekawe na ile poważny jest uraz AR. Druga połowę ograniczył swoją mobilność do minimum niemal tylko walac z kieszeni, co i tak nie uchronilo go przed kilkoma hitami, w tym ponownie na uszkodzone kolano. Czekam na raporty zdrowotne, nie chciałbym żeby sezon Packs dobiegł końca już po pierwszej kolejce :roll:

Btw. Dywizja zapowiada się wyjątkowo wyrównanie w tym roku... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No Mack zważywszy, ze miał być „limited” w pierwszym meczu to robił różnice od początku. Czekam na niego w wersji unlimited :) 

Szkoda, ze się nie udało Bearsom wywieźć win z Lambeau, byłby dosko start.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, me_who napisał:

Jakie koledzy NFLowcy macie propozycje na dzisiejsze mecze Week 1 :-k 

O 19 chyba najbardziej mnie ciekawią Steelers z Browns, a z wieczornej sesji Seahawks i Broncos :-k 

Ale jestem otwarty na zmiany ;) 

PS. Eleven odpuściło sobie NFL całkowicie? 

oni już chyba wszystko sobie odpuścili oprócz Serie A...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9.09.2018 o 10:40, schizzm napisał:

Obrzydliwosc, a ceremonia wręczenia nagród to już w ogóle. Tak rozbitej zwyciężczyni jeszcze nie widziałem, przesmutny obrazek :(

Naprawdę się nie spodziewałem, ale nawet Stephen A. krytykuje Williams za jej zachowanie. :O

I chyba tylko ESPN nie bało się ruszyć tego tematu :keke: U reszty ciężko, a nie sądzę, że to kwestia startu NFL.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczynamy siatkarskie MŚ od meczu z Kubą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale wtopa, przegrywamy seta i jest 2:1 :/ Bardzo słaby Kurek i Kochanowski, problemy z przyjęciem mocnej zagrywki. A po 2 setach wyglądało wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś transmituje dzisiaj Polaków w kosza? Jakiś stream gdzieś idzie dorwać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polacy prowadzą z Finlandią 1:0, spokojny mecz, żadnych problemów (oprócz niedokładnych rozegrań Drzyzgi - kolo jest niereformowalny)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.