Skocz do zawartości

Letni livescore sportowy


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, kuab napisał:

Polacy prowadzą z Finlandią 1:0, spokojny mecz, żadnych problemów (oprócz niedokładnych rozegrań Drzyzgi - kolo jest niereformowalny)

A co na to tate przy mikrofonie? Bo nie mam aż takiego pojęcia o siatkówce, żeby wiedzieć kiedy przemilczają nieoczywiste dla laika wtopy Fabiana.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, me_who napisał:

A co na to tate przy mikrofonie? Bo nie mam aż takiego pojęcia o siatkówce, żeby wiedzieć kiedy przemilczają nieoczywiste dla laika wtopy Fabiana.

Przemilczają zawsze - "nie kończymy ataków na kontrze, to wina wyłącznie atakujących, muszą się ogarnąć po prostu" :)  Skuteczność na kontrze 1/10, nie było ani jednej dobrej wystawy i atakujący musieli bez przerwy plasować.

  • Uwielbiam 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Reszta jest jeszcze gorsza, a najzdolniejsi juniorzy na rozegraniu kiszą się na ławkach w mocnych klubach.

 

No i 2:1, pewne zwycięstwo w 3 secie.

Bardzo przyjemnie się ogląda Szalpuka - świetna kontrola ataku, pewność siebie, dobry przegląd boiska i technika, przyzwoite przyjęcie jak na ofensywnego przyjmującego, dobra i wszechstronna zagrywka (ma zarówno paskudnego flota, jak i dobrą mocną), dobry blok. Wielka szkoda, że na jego pozycję wejdzie Leon - raczej nie ma szans na to, żeby mogli grać razem :/ 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, kuab napisał:

Reszta jest jeszcze gorsza, a najzdolniejsi juniorzy na rozegraniu kiszą się na ławkach w mocnych klubach.

 

No i 2:1, pewne zwycięstwo w 3 secie.

Bardzo przyjemnie się ogląda Szalpuka - świetna kontrola ataku, pewność siebie, dobry przegląd boiska i technika, przyzwoite przyjęcie jak na ofensywnego przyjmującego, dobra i wszechstronna zagrywka (ma zarówno paskudnego flota, jak i dobrą mocną), dobry blok. Wielka szkoda, że na jego pozycję wejdzie Leon - raczej nie ma szans na to, żeby mogli grać razem :/ 

a kiedy Leon w koncu bedzie mogl dla nas grac? Gdzies mi sie obil o uszy lipiec 2019.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...