Skocz do zawartości

Letni livescore sportowy


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

No nieźle, już pierwszy mecz i poskladali Rodgersa. Na szczęście ten wrócił i pokonał Bears (po raz kolejny). Obydwie połowy - każda inny mecz. W pierwszej kompletna dominacja defensywy Bears (Chryste, Mack...), poprawna ofensywa Chicago, niemrawosc obrony Packs i kontuzja Rodgersa, za którego wszedł Kizer. 

 

Kizer w teorii daje trochę więcej upside'u niż Hundley, ale po pierwsze niech przestanie panikowac... Wczoraj miało miejsce to samo, co za jego pierwszego sezonu w Cleveland. Jak tylko robi się gorąco, bo O-Line nie wytrzymuje, to ten się gotuje i glupieje. Najpierw dość głupi Fumble wygarniety mu z kieszeni z rąk przez Macka, po te. jego trademarkowe zagranie - przed obawa przed sackiem robi jakieś mega ryzykowne i nieprzygotowane podanie do kogokolwiek, aby tylko oddać piłkę. Oczywiście skończyło się to pick-6 - tak jak to się działo najczęściej w poprzednim sezonie z Browns. Muszą mu w GB trochę głowę ostudzić, to może jakiś rozsądny backup będzie. 

 

W drugiej połowie wrócił Rodgers i ofensywa Packs się rozkręcila. Genialny TD pass w narożnik do Allisona - na to czekałem te 9 miesięcy - football and Rodgers are back :wub:

Ciekawe na ile poważny jest uraz AR. Druga połowę ograniczył swoją mobilność do minimum niemal tylko walac z kieszeni, co i tak nie uchronilo go przed kilkoma hitami, w tym ponownie na uszkodzone kolano. Czekam na raporty zdrowotne, nie chciałbym żeby sezon Packs dobiegł końca już po pierwszej kolejce :roll:

 

Btw. Dywizja zapowiada się wyjątkowo wyrównanie w tym roku... 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, me_who napisał:

Jakie koledzy NFLowcy macie propozycje na dzisiejsze mecze Week 1 :-k 

O 19 chyba najbardziej mnie ciekawią Steelers z Browns, a z wieczornej sesji Seahawks i Broncos :-k 

Ale jestem otwarty na zmiany ;) 

 

PS. Eleven odpuściło sobie NFL całkowicie? 

oni już chyba wszystko sobie odpuścili oprócz Serie A...

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.09.2018 o 10:40, schizzm napisał:

Obrzydliwosc, a ceremonia wręczenia nagród to już w ogóle. Tak rozbitej zwyciężczyni jeszcze nie widziałem, przesmutny obrazek :(

 

Naprawdę się nie spodziewałem, ale nawet Stephen A. krytykuje Williams za jej zachowanie. :O

I chyba tylko ESPN nie bało się ruszyć tego tematu :keke: U reszty ciężko, a nie sądzę, że to kwestia startu NFL.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...