Skocz do zawartości

Letni livescore sportowy


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Nie był strasznym aptekarzem, tylko w końcu ktoś się przeciwstawił tym pyskówkom i zachowaniom primadonny. Mega lubię Serenę, ale czasami jej zachowania są dziwne. Wyskakiwanie i mówienie do sędziego, że jest złodziejem, że powinien ją przeprosić i inne takie jest poniżej krytyki i w ogóle powinna się cieszyć, że oberwała tylko gema. Brakowało tylko wyskoczenia z tekstem, że ziom jest seksistą i rasistą :keke:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, T-m napisał:

Nie był strasznym aptekarzem, tylko w końcu ktoś się przeciwstawił tym pyskówkom i zachowaniom primadonny. Mega lubię Serenę, ale czasami jej zachowania są dziwne. Wyskakiwanie i mówienie do sędziego, że jest złodziejem, że powinien ją przeprosić i inne takie jest poniżej krytyki i w ogóle powinna się cieszyć, że oberwała tylko gema. Brakowało tylko wyskoczenia z tekstem, że ziom jest seksistą i rasistą :keke:

Przecież mówiła, że jest seksistą :keke: I że mężczyźni robią na korcie dużo gorsze rzeczy i im to uchodzi na sucho.

Odnośnik do komentarza

Vikings - 49ers - jak tam Cousins i Garoppolo dadzą radę

Chargers - Chiefs - na ile Reid poukładał Mahomesa :) 

No i Steelers - Browns - ile jeszcze można popsuć Browns ;), a na powaznie to żeby w końcu zaczęli wygrywać :) 

 

Szkoda, że ten najbardziej mnie(nas) interesujący dopiero o 2 :/ 

 

Chociaż ja dzisiaj żadnego nie obejrzę, bo nie będzie mnie w domu wieczorem, ale mam zamiar odbić sobie jutro z Monday Night Football (wtorek w Katalonii jest świętem :))

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...