Skocz do zawartości

Niemundialowy letni livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Real mega nonszalancka pierwsza połowa, później gonienie wyniku, końcowe 1-1. Jak na trenera, który ma się mega skupiać na obronie, to dawno nie widziałem tak słabo grającego Realu w obronie. Sergio Ramos znów gdzieś zgubił mózg w obronie, obydwaj z Varanem non stop byli pod polem karnym przeciwnika i kilka razy gracze Athleticu mieli po prostu autostradę na naszej połowie. Ale bramkarz uratował im mecz, kilka setek ładnie wybronił.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Lucifer Morningstar napisał:

Wisła to najlepszy przykład tego jaki szrot do kraju sprowadzany jest każdego roku. Pogonili Hiszpanów i od razu są efekty. 

tak tylko ten jeden Hiszpan co doszedł był gwiazdą ligi, drugi Gonzalez to był najlepuiej wyprowadzajacym  pilke obronca w lidze, natomiast Imaz został wciąż.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Keith Flint napisał:

tak tylko ten jeden Hiszpan co doszedł był gwiazdą ligi, drugi Gonzalez to był najlepuiej wyprowadzajacym  pilke obronca w lidze, natomiast Imaz został wciąż.

Dwóch wymieniles o całej reszcie zapomniałeś więc co to za argument? Carlitosa mi szkoda ale tutaj zadziałał debilizm obecnego zarządu. Zresztą nie ma Lopeza i od razu gra zespołu wygląda lepiej bo nie ma sytuacji, że każda piłka grana jest na Lopeza. Gonzalez dobry obrońca ale ostatnio tylko się leczył więc pożytku z niego nie było. Za llonchem kibice płakał choć mi jego gra nigdy się nie podobała, szczególnie za takie pieniądze. Basha i Kort go zjadają. Velez grał tylko że względu na kontuzje innych a potem okazał się zwykłym oszustem. Cuesta ręcznik w stylu Buchalika. Do tego dochodzą wynalazki w stylu kudłatego. Dodaj dwóch hiszpańskich trenerów i ich sztaby szkoleniowe. Cała ta stajnia Augiasza została uprzątnięta. Odchudzono budżet placowy, pozbyto się szrotu, lepsza gra. W samym tym sezonie Wisła zagrała więcej dobrych spotkań niż przez ostatnie dwa lata. Nawet jak skończą ten sezon na odległym miejscu w tabeli, to nikt nie będzie żałował, że pozbyto się tego syfu. Warto było. 

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Lucifer Morningstar napisał:

Dwóch wymieniles o całej reszcie zapomniałeś więc co to za argument? Carlitosa mi szkoda ale tutaj zadziałał debilizm obecnego zarządu. Zresztą nie ma Lopeza i od razu gra zespołu wygląda lepiej bo nie ma sytuacji, że każda piłka grana jest na Lopeza. Gonzalez dobry obrońca ale ostatnio tylko się leczył więc pożytku z niego nie było. Za llonchem kibice płakał choć mi jego gra nigdy się nie podobała, szczególnie za takie pieniądze. Basha i Kort go zjadają. Velez grał tylko że względu na kontuzje innych a potem okazał się zwykłym oszustem. Cuesta ręcznik w stylu Buchalika. Do tego dochodzą wynalazki w stylu kudłatego. Dodaj dwóch hiszpańskich trenerów i ich sztaby szkoleniowe. Cała ta stajnia Augiasza została uprzątnięta. Odchudzono budżet placowy, pozbyto się szrotu, lepsza gra. W samym tym sezonie Wisła zagrała więcej dobrych spotkań niż przez ostatnie dwa lata. Nawet jak skończą ten sezon na odległym miejscu w tabeli, to nikt nie będzie żałował, że pozbyto się tego syfu. Warto było. 

Velez sie wyrozniał, Cuesta fakt recznik. Llonch to był cholerny pracuś, koleś najwiecej  biegał w całej lidze i tak co mecz. To że Kort go zjada to przemilcze, bo Kort to najsłabsze ogniwo obecnej Wisły, zdecydowanie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...