Skocz do zawartości

Niemundialowy letni livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Cassair napisał:

Owszem, zarząd chce go wypchnąć, ale nie branie go pod uwagę w kontekście kluczowych meczów w sezonie (Trnava, Dundelage) to chyba jest sprawa trenera, a nim jest Vuko w tym momencie. 

 

co to za farmazony, przeciez Vuko mowil, ze chcial korzystac z Jedzy, ale nie dostal pozwolenia od zarzadu :) dopiero w piatek/sobote rozwiazali ten problem

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, BartuS napisał:

 

co to za farmazony, przeciez Vuko mowil, ze chcial korzystac z Jedzy, ale nie dostal pozwolenia od zarzadu :) dopiero w piatek/sobote rozwiazali ten problem

Tak jak musze przyznać rację reszcie to Twoja wypowiedź z punktu widzenia wypowiedzi, którą cytujesz nie ma znaczenia. To, że rozwiązali ten problem w "piątek/sobote" kiedy mecze z wymienioną dwójką miały miejsce wcześniej. Nie będę ukrywał, że swoje zdanie oparłem na wypowiedź Kołtonia, jak widać mylnie.  

 

Co do Twojego wpisu - aż sobie sprawdziłem wypowiedź, gdzie Vuko wyraził chęć skorzystania z usług Artura w przyszłości przez niego lub kolejnego trenera. Nie ma tam ani słowa o meczach, które miały miejsce wcześniej. 

 

"Kwestia Artura jest taka, że najłatwiej byłoby odpowiedzieć "no comment", ale powiem, że - z mojej strony - mam nadzieję, że ja czy kolejny trener będzie miał okazję korzystać z każdego zawodnika, którego ma w szatni, tym bardziej gdy ten jest reprezentantem Polski. Na tę chwilę sytuacja jest taka, że Artur nie zagra - powiedział na piątkowej konferencji prasowej tymczasowy trener Legii, Aleksandar Vuković." 


Więcej: http://www.sport.pl/pilka/7,65039,23751357,ekstraklasa-legia-warszawa-blokuje-gre-artura-jedrzejczyka.html

 

Już pomijam tekst o "farmazonach" i kwestie tego, że komentujesz wpis na drugi dzień w temacie lajfskorowym. 

 

EOT

 

Odnośnik do komentarza

nie bylo mnie na weekendzie przy kompie, czesto tak robie akurat w lajfskorach. no i imo to jasne ze by chcial z niego skorzystac w spotkaniu z Dudelange, gdzie na prawej obronie gral nominalny srodkowy obronca, ale nie mogl bo:

 

1. zakaz od Mioduskiego

2. w ogole nie byl zgloszony do LE

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...