Skocz do zawartości

Niemundialowy letni livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Feanor napisał:

 

Polska liga w "Studiu S-13" (tak to się nazywało) brzmiała fascynująco...

 

Ja pamiętam "kruczoczarne włosy Czereszewskiego" bodajże Zimocha z meczu eliminacji Euro 2000 w Bułgarii, którego nie transmitowała żadna telewizja (oficjalnego meczu reprezentacji!), więc słuchałem w radiu.

Odnośnik do komentarza

Wszystkie wyjazdowe mecze Polaków w trakcie eliminacji EURO 2000 były transmitowane przez Wizję Sport. Wiem, bo jesienią 1998 roku zakupiłem i stałem się bohaterem wsi :lol: Średnio 20-25 osób na metrażu i morze alkoholu przy każdej okazji. Do tego pamiętny mecz ze Szwedami rok później i "wystarczy nam remis, by zagrać w barażach... Szwedzi o nic nie grają, mają już awans...", po czym tradycyjne 0:2 na Rasundzie :D

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gabe napisał:

 

Ja pamiętam "kruczoczarne włosy Czereszewskiego" bodajże Zimocha z meczu eliminacji Euro 2000 w Bułgarii, którego nie transmitowała żadna telewizja (oficjalnego meczu reprezentacji!), więc słuchałem w radiu.

A Białoruś - polska z eliminacji do mundialu 2002. Też nie było transmisji, pamiętam jak słuchałem w radiu i nie mogłem uwierzyć że Białoruś strzela nam 4 gole. Myślałem że to pomyłka ;)

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...