Skocz do zawartości

Niemundialowy letni livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

A tymczasem w debiucie ligowym w Sevilli Andre Silva, wypożyczony z opcją wykupu z Milanu, strzelił hat-tricka.

Tak, ten sam Andre Silva, który strzelał bramki jak pojebion w LE tylko po to, by oglądać ten pomiot szatana, to przeciwieństwo Inzaghiego, to dwunożne zaprzeczenie godności i rozumu piłkarza kopacza Kalinicia grającego torpedującego wysiłki kolegów tydzień w tydzień w lidze.

Teraz Silva nastuka ze >20 goli w lidze hiszpańskiej (do której ma IMO idealny styl gry i ma bardzo duży potencjał), a za rok weźmie go np. Real (do którego wciskął go Cristiano rok temu) dając Sevilli hajs na zapłacenie klauzuli. Czy ktokolwiek inny, kogo będzie stać na wyłożenie kasy za klauzulę (>30 mln) plus prowizję dla Sevilli. Żadnych złudzeń, że wróci do Milanu, przecież trzeba będzie wykupić Higuaina, czy będzie kopał się w czoło czy nie.

Mój klub, taki piękny <3

:picard:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Reaper napisał:

Jak tam nie było karnego dla Realu? :| 

 

Var był?

Generalnie hiszpańscy sędziowie nawet z Varem są zakręceni niesamowicie. Zwłaszcza boczni, którzy podnoszą chorągiewkę automatycznie odbierając szanse na zdobycie bramki. 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Brudinho napisał:

 

Var był?

Generalnie hiszpańscy sędziowie nawet z Varem są zakręceni niesamowicie. Zwłaszcza boczni, którzy podnoszą chorągiewkę automatycznie odbierając szanse na zdobycie bramki. 

Zerkałem jednym okiem, ale Asensio został dość hardkowo popchnięty w polu karnym i chyba nawet VAR-u nie było.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Brudinho napisał:
6 minut temu, Reaper napisał:
Zerkałem jednym okiem, ale Asensio został dość hardkowo popchnięty w polu karnym i chyba nawet VAR-u nie było.

A to dziwne, bo widać że często nawet przy głupotach główni czekają na info z varu ale widziałem tylko 3 mecze.

Znalazłem: https://www.youtube.com/watch?v=-CAB_5bLpUI&amp;feature=youtu.be&amp;t=474

 

 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...