Skocz do zawartości

Niemundialowy letni livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, T-m napisał:

 

Ale kogo chcesz oszukać? Siebie czy mnie? Legia to aktualnie poziom poniżej mistrza Luksemburga. To nie FM.

T-m, ale wiesz, że jeśli Legia przegrywa z Luksemburgiem, to oznacza to, że są słabszą drużyną, a niekoniecznie to, że mają słabszych piłkarzy?

Ja się z Makk zgadzam, może Legia nie ma super graczy, ale ma lepszych niż Dudelange. Mimo to są słabszą drużyną.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Nie jest pod tym kątem, że to DALEJ drużyna budowana bez wizji jak wszystkie nasze. DALEJ w Europie nic nie znaczy, jak wszystkie nasze, a jeden wybryk z LM tego nie zmienia. Dalej nie wykorzystuje wzorców innych krajów jak Chorwacja czy Belgia po prostu rozumiejąc, że potencjał mają najwyżej na szkolenie i zarabianie na tym. Przynajmniej przez najbliższe 10 lat. A dalej robią co innego i dalej dostają wpierdole :)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Nie jest pod tym kątem, że to DALEJ drużyna budowana bez wizji jak wszystkie nasze. DALEJ w Europie nic nie znaczy, jak wszystkie nasze, a jeden wybryk z LM tego nie zmienia. Dalej nie wykorzystuje wzorców innych krajów jak Chorwacja czy Belgia po prostu rozumiejąc, że potencjał mają najwyżej na szkolenie i zarabianie na tym. Przynajmniej przez najbliższe 10 lat. A dalej robią co innego i dalej dostają wpierdole :)

No ale piszesz o polskich realiach. A jednak te polskie realia wyglądają tak, że nie pamiętam już kiedy ostatni raz Legia nie była w ścisłej czołówce ekstraklasy. Po prostu to, że wymiata w polskiej lidze nie znaczy, że liczyłaby się w luksemburskiej, nie wspominając już nawet o ponownym epizodzie w Lidze Mistrzów. Polska liga jest tak dramatycznie słaba, że to po prostu wystarczy do "bycia wybitnym w polskich realiach". 

Odnośnik do komentarza

No ale mieli na to 120 minit;). 

Gdy tydzień temu widizalem ten wynik pomyślałem że Zenit może to spokojnie odrobić. W pucharach często slabeusse pierwszy mecz wygrywają wysoko ale w rewanżu dostają baty. Trzeba strzelać minimum 5 bramek patrz Artmedia - Celtic kilka lat temu;) (5-0, 0-4).

 

A jak Feyenord? Też obstawiałem że odrobia straty... 

 

 

6 minut temu, Profesor napisał:

Weźcie już tak na Legię nie marudźcie, punkt do rankingu zdobyła :D

 

Swoją drogą, Sa Pinto pasuje do tej ligi:

 

 

No tak, powinien jeszcze odgwizdac karnego z kapelusza i nie uznać bramek dla Luksemburga... oh wait, to nie jest nasza ekstraklapa 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Lucifer Morningstar napisał:
18 minut temu, Profesor napisał:

 

No tak, powinien jeszcze odgwizdac karnego z kapelusza i nie uznać bramek dla Luksemburga... oh wait, to nie jest nasza ekstraklapa 

No mimo wszystko u nas jest VAR, więc i tych błędów sędziowskich dużo mniej. Akurat pod tym względem nie mamy się czego wstydzić. Niemniej jednak w tym meczu żadnego karnego nie widziałem, ale oglądałem od 30 minuty.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...