Skocz do zawartości

Niemundialowy letni livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Co do Lecha, to już nawet cienia nadziei nie ma, bo musieliby strzelić 4 bramki. Jaga potrzebuje dwóch, a w sumie w pierwszym meczu jako jedyna z polskich drużyn chociaż próbowała walkę nawiązać. Legia przy dwóch bramkach też wchodzi, chociaż na boisku bardziej prawdopodobne wydają się kolejne bramki Dudelange.

Odnośnik do komentarza

Ja się nadal zastanawiam głęboko gdzie leży problem zespołu Legii teraz (pomijam zmiany trenerów, prezesa itd)- czy oni są tacy ciency, czy mają to gdzieś, czy nie są zgrani, czy w dupie z formą, czy psychika, czy zlekceważyli czy jeszcze co innego. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Makk napisał:

Ja się nadal zastanawiam głęboko gdzie leży problem zespołu Legii teraz (pomijam zmiany trenerów, prezesa itd)- czy oni są tacy ciency, czy mają to gdzieś, czy nie są zgrani, czy w dupie z formą, czy psychika, czy zlekceważyli czy jeszcze co innego. 

No w polskiej lidze od lat się mówi, że europejskie puchary się nie opłacają i nikt się nie przygotowuje do pucharów, tylko "liga jest najważniejsza". No a puchary zaczynają się opłacać od fazy grupowej. Przecież nawet premia za awans do fazy grupowej LE to podwojenie budżetu klubu (tylko w przypadku Legii mniej). Tylko, żeby tam się dostać to trzeba po pierwsze w to uwierzyć, a nie robić wyprzedaż w letnim oknie transferowym, a po drugie przygotować formę na lipiec, a nie na wrzesień, bo jednak polskie kluby są dalekie od takiego poziomu, żeby mogły wygrywać w Europie zaraz po okresie przygotowawczym. 

Odnośnik do komentarza
Ja się nadal zastanawiam głęboko gdzie leży problem zespołu Legii teraz (pomijam zmiany trenerów, prezesa itd)- czy oni są tacy ciency, czy mają to gdzieś, czy nie są zgrani, czy w dupie z formą, czy psychika, czy zlekceważyli czy jeszcze co innego. 
No a nad czym się tu zastanawiać? Ja mam wrażenie że ta liga jest jedną z najbardziej przepłacanych w Europie. Zdelegalizować agentów, zaorać.
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Man_iac napisał:

No w polskiej lidze od lat się mówi, że europejskie puchary się nie opłacają i nikt się nie przygotowuje do pucharów, tylko "liga jest najważniejsza". No a puchary zaczynają się opłacać od fazy grupowej. Przecież nawet premia za awans do fazy grupowej LE to podwojenie budżetu klubu (tylko w przypadku Legii mniej). Tylko, żeby tam się dostać to trzeba po pierwsze w to uwierzyć, a nie robić wyprzedaż w letnim oknie transferowym, a po drugie przygotować formę na lipiec, a nie na wrzesień, bo jednak polskie kluby są dalekie od takiego poziomu, żeby mogły wygrywać w Europie zaraz po okresie przygotowawczym. 

IMO dla takiego klubu jak Legia to okno zimowe powinno być tym głównym, skład powinien się w tym czasie krystalizować na koniec ligi, a potem na puchary w lipcu. Latem ewentualne korekty, a nie wyprzedaż. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Man_iac napisał:

No w polskiej lidze od lat się mówi, że europejskie puchary się nie opłacają i nikt się nie przygotowuje do pucharów, tylko "liga jest najważniejsza". No a puchary zaczynają się opłacać od fazy grupowej. Przecież nawet premia za awans do fazy grupowej LE to podwojenie budżetu klubu (tylko w przypadku Legii mniej). Tylko, żeby tam się dostać to trzeba po pierwsze w to uwierzyć, a nie robić wyprzedaż w letnim oknie transferowym, a po drugie przygotować formę na lipiec, a nie na wrzesień, bo jednak polskie kluby są dalekie od takiego poziomu, żeby mogły wygrywać w Europie zaraz po okresie przygotowawczym. 

Nie opłaca, ale trzeba tam się doczłapać. To zupełnie inna kwestia, nie poruszam jej teraz.

 

Chodzi mi o Legię. Nie wyprzedali się, wzmocnili się. Forma może być cienka w połowie lipca, na poczętku sierpnia, ale kurde no, raczej umiejętnościami gracze biją tych z Luksemburga :-k 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Makk napisał:

Chodzi mi o Legię. Nie wyprzedali się, wzmocnili się. Forma może być cienka w połowie lipca, na poczętku sierpnia, ale kurde no, raczej umiejętnościami gracze biją tych z Luksemburga :-k 

Może i nie wyprzedali, ale najpierw odsuwają od składu reprezentacyjnego bocznego obrońcę, tylko dlatego, że wymaga dotrzymania warunków kontraktu, a potem narzekają, że trzeba skrzydłowych na bokach obrony ustawić. 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...