Skocz do zawartości

Niemundialowy letni livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie nie wiem na co narzeka Mou. Obrona to jedyna solidna formacja w United. Atak mimo swojego potencjału to mocny żart


No chyba sobie żartujesz? Atak może i słabo funkcjonuje, ale w tym momencie jest sklecony z graczy albo w słabej formie (Rash) albo powolnych mimo techniki (Mata). Obrona za to jak na razie może dziękować, ze jest David. Przecież Darmian nic nie gra, a Lindelof i Bailly są dosyć elektryczni jeszcze
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Brudinho napisał:
5 minut temu, lad napisał:
No ale to raczej wynika też ze stylu Mourinho. 

Kiedyś styl Mourinho miał jakiś styl (jakby to absurdalnie nie zabrzmiało) teraz ich styl przypomina ten Samiego z Evertonu z tą różnicą że tutaj są zawodnicy którym coś się udaje.

No straszne to jest. Ten wczesny gol to najgorsze co mogło się zdarzyć dla neutralnych kibiców. Teraz czeka nas 45 minut autobusu.

Odnośnik do komentarza


Dalej robią to samo. Głęboko defensywa i kontry, tylko tu nie wychodzi tak dobrze jak w Realu wink.gif
No najgorsze jest to że mają w rozegraniu Pogbe który już kilka razy mógł wypuścić świetna kontrę i każde podanie było chujowsze. Ciężko rozpocząć kontrę jak nie ma się kogoś kto potrafi ja rozpocząć. Ale pewnie zaraz to zrobi i będę musiał przepraszać
Odnośnik do komentarza
No najgorsze jest to że mają w rozegraniu Pogbe który już kilka razy mógł wypuścić świetna kontrę i każde podanie było chujowsze. Ciężko rozpocząć kontrę jak nie ma się kogoś kto potrafi ja rozpocząć. Ale pewnie zaraz to zrobi i będę musiał przepraszać


Imo akurat on jak do tej pory nie zwalniał gry. Za to poza Sanchezem nie ma nikogo na dobieg jak na razie. Do Rasha dobiega nawet Morgan, który ma mobilność czołgu, no kurwa ;)
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...