Skocz do zawartości

Wschód


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

     Wszedł do pokoju, zasiadł na wygodnym fotelu. Włączył komputer. Prawa ręka znalazła się na myszce, lewą położył na podłokietniku, kubeczek z piciem stał obok klawiatury w dogodnym zasięgu. Po około 7 sekundach od włączenia ukazał się jego oczom pulpit z ładnym widoczkiem na tapecie. Jego autorstwa zresztą.

Kliknął raz na pasek z lewej strony na ikonę Football Managera. Chwila moment i się odpalił. Wiecie, dysk SSD i te sprawy.

     Chwilę się zamyślił i nadal nie wiedział, co by wybrać. Od roku nie odpalał tej gry, zapomniał już co i jak, a tu nowsza wersja i klops. Eh, już nie wiem kim zagrać i jaką taktykę dobrą ułożyć- przypomniał sobie. Najlepiej taką, żeby ładnie i łatwo szło. W końcu to ma być zabawa, granie na luzie, a nie stresowanie się, bo banda jełopów będzie dawała się frajersko ogrywać na przykład w ostatniej minucie spotkania. Nie ten wiek już i nie te nerwy. Przydałaby się jakaś dłuższa rozgrywka, fajna kariera z wprowadzeniem jakiegoś słabiaka na sam szczyt. Tylko czy czasu starczy? Ostatnimi czasy z tym ciężko- praca dom, drugi dom, w robocie często się już nie chce włączać kompa. Ile można się gapić w ten ekranik. No nic, spróbuję- powiedział pod nosem do siebie.

     Jak to ustalił, to już wiedział kogo obejmie. Niedługo, w prawdziwym życiu ma w planie pojawiać się na meczach tegoż zespołu i doglądać poczynania, a nie raz na jakiś czas tylko w internecie. Kibicował drużynie od dłuższego czasu, kilka lat już by się uzbierało, jeszcze za czasów wejścia do Ekstraklasy. Uu, kiedy to było?! Rozważania teki odłożył na kiedy indziej.

     Zespół do prowadzenia wybrany. Zasady też. Tylko jak to wszystko sklecić? Tego już nie wiedział. Za dużo się pozmieniało w tych nowszych wersjach. Z jednej strony dobrze, ale z drugiej nie. Teraz już więcej symulacji, wgryzania się, kombinowania, a mniej grania dla samego fanu z wygrywania.

Profil i wygląd menedżera stworzony po kilku chwilach. Można chyba zaczynać.

 

* * * *

Wersja FM: 2017

Wielkość bazy: Średnia

Ligi: Polska (4)

Zasady: mojeHC (przeprowadzania transferów wyłącznie bezgotówkowych)

Dodatki: PLU Update, FM17 Transfers (by pr0), FM17 Promotions-Relegetions (by pr0).

Odnośnik do komentarza

On (czyli w sumie ja) ma już naszkicowane w głowie prawie wszystko. Wszystko ustawione (to, co na początek sam), ligi wczytane.

Pewnie niektórzy nastawią/nastawili się na jakieś opowiadanie czy coś. Pewnie się rozczarują. Fabuły ni będzie. Myślę, że wyjdzie czysto statystyczna kariera w FMie. Jakieś moje wypociny kawałkami może i zostaną umieszczone, ale w niewielkim raczej stopniu.

Od razu też zaznaczyć pragnę, iż nie umiem grać w FM 2017. Zagrałem sezon Atletico Nacional, czyli Medellin i Pablo Escobar w tle. Grało się bardzo sympatycznie, coś tam zauważyłem, ale nie za wiele. Więc proszę się nie nastawiać na hokus-pokus i wygrywanie. Do tego dołożyłem niecały sezon Realem Madryt- tak na rozgrzewkę.

 

A w tej karierze jedziemy po bandzie. Zaczynamy w III lidze polskiej. Zespół wiadomo jaki- jedyny słuszny. Nazwa długa, ale postaram się, żeby wszyscy zapamiętali: MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Czemu po bandzie?

Ani temu, że będę chciał grać większością wychowankami oraz graczami sprowadzonymi bez pieniążków. Nie chcę nikogo kupować, tylko ściągać za 0 zł, promować, sprzedawać. Kasę przeznaczamy na szkółkę, bazę itd.

Mój awatar prezentuje się całkiem podobnie do mnie. Wyposażyłem go w odpowiednie licencje (Krajowa licencja C) oraz doświadczenie (Niedzielny piłkarz).

Czyli jednym słowem- cienko.

 

A! I jeszcze słowem o tytule. Skąd taki? To proste! Gram na wschodnich peryferiach europejskiego futbolu, to raz. Dwa- mam nadzieję, że będzie to za jakiś czas wschód klubowego giganta. Trzy- wchód słońca to nie inaczej jak... Świt.

 

Skoncetruję się tylko i wyłącznie na piłce klubowej, reprezentacje mnie nie interesują za bardzo. Tak jak i w rzeczywistości.

Jakby ktoś chciał podrzucić ciekawe porady, co do taktyki, to poproszę.

Wyniki będę prezentował miesiącami.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To zaczynamy.

 

Maciej Mak dostał kontrakt do 30/06/2017 i będzie dostawał 250 € na tydzień.

Rozmowy motywacyjne, konferencje prasowe, wywiady w tunelu- to wszystko rzuciłem na barki asystenta.

Moim pomocnikiem zastanym w klubie jest Mariusz Miecznikowski. Na razie zostanie do pomocy. Jedynie jego atrybut pracy z juniorami jest jako taki- 13 oraz poziom dyscypliny- 14.

Do niego jest fizjoterapeuta- Samuel Poghosjan- chyba miejscowy znachor.

Całość uzupełnia były piłkarz Świtu- Tomasz Reginis w roli trenera Drużyny U-18.

Trzeba będzie coś ściągnąć.

 

Pełna nazwa: Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Krótka nazwa: MKS Świt lub Świt

Przydomek: Nowodworzanie, Biało-zieloni

Rok założenia: 1935

Barwy: Biało- zielone

Stroje: Zielone koszulki z białym pionowym pasem (dom), biało-zielone poziome pasy (wyjazd)

Stadion: Stadion Miejski

Pojemność stadionu: 3400

Rok budowy stadionu: 1934

Reputacja: Lokalna (pół gwiazdki)

Baza treningowa: Poniżej przeciętnej

Obiekty młodzieżowe: Kiepskie

Szkolenie młodzieży: Zadowalający system

Wyszukiwanie juniorów: Dosyć podstawowa siatka

Liga 2014/15: III liga (grupa łódzko-mazowiecka)

Najwięksi rywale: —

Pozostali rywale: Polonia Warszawa, Cracovia, Widzew

Ulubieńcy: Michał Kucharczyk, Dariusz Zjawiński

Sukcesy: 13. miejsce w Ekstraklasie - 2003/04 oraz 1/4 Pucharu Polski - 2001/02

Prezes: Tomasz Cichecki

 

Szanse na wygranie przez nas ligi wynoszą 10-1. Główny kandydat do awansu to Legia II oraz Widzew.

Moje oczekiwania to górna połowa tabeli. Nie sądzę, żeby przy moich założeniach zajść wyżej. Co ciekawe- gracze ze mną się całkowicie zgodzili.

Odnośnik do komentarza

Skład, który zastałem, nie wygląda dobrze. Przede wszystkim brak głębi w nim. I wszystkiego innego.

 

Bramkarze:

 

Mateusz Prus  [26; POL]

Michał Chapuła   [18; POL]

 

Obrońcy:

 

Michał Krzymiński   [LB, O(PŚ); 22; POL]

Kamil Dankowski   [LB,(OŚ); 22; POL]

Mateusz Bramowicz   [O(P),P(PL); 20; POL)  

Karol Drwęcki (C)  [O(PŚ); 24; POL]

Adrian Gapczyński   [O(L),OP(Ś); 19; POL]

Radosław Kamiński   [OŚ; 26; POL]

Przemysław Przysowa   [O/WO(L); 22; POL]

Michał Steć   [O/P/OP(L); 24; POL]

 

Pomocnicy:

 

Krystian Pomorski   [DP,PŚ; 20; POL]

Krzysztof Napora   [P/OPP; 26; POL]

Konrad Perzyna   [P/OPP; 21; POL]

Konrad Karaszewski   [P/OPL; 34; POL]

 

Napastnicy:

 

Kamil Wolski   [OP(Ś),NS; 20; POL]    wypożyczony z Motoru Lublin  

Bartłomiej Stryjek   [NŚ; 21; POL]

Rafał Maciejewski   [NŚ; 22; POL]

 

I tyle. Bieda. Będę musiał solidnie uzupełnić skład. Jedynie Drwęcki (gra głową- 11, krycie- 12, odbiór piłki- 11), Bramowicz (krycie- 12, odbiór piłki- 11, podania- 12) oraz Stryjek (gra głową- 12, przyjęcie piłki- 13, wykańczanie- 13, przyspieszenie- 13) coś prezentują. Reszta szkoda gadać.

Dla mnie liczą się głównie atrybuty fizyczne, więc będę spoglądał na zawodników przede wszystkim szybkich.

 

Od prezesa dostałem na wydatki:

- budżet płacowy w wysokości 3,305 € na tydzień

- budżet transferowy to 7,660 €.

 

Wszystko przesuwam na płace. Kupować nie będziemy w końcu. A ściągnąć trzeba multum kopaczy. 

Odnośnik do komentarza

Jeszcze przed sparingami zacząłem szukać zawodników na każdą pozycję.

Na rynku szału nie było. Trzech kopaczy udało się zakontraktować od razu. Jeden młody, ofensywny pomocnik nigeryjskiego pochodzenia miał całkiem niezłe papiery na granie w Nowym Dworze, ale niestety chciał za dużo kasy, więc po 3 tygodniach testów pożegnaliśmy się.

 

Natomiast podpisaliśmy kontrakty z pomocnikiem Kirillem Radushko (23 lata), środkowym obrońcą Borysem Vasyutyn (23 lata) .

Kilku innych też miałem na oku, ale dziady nie miały ochoty przyjść.

 

Sztab za to troszkę się rozrósł. Trenerem siłowym został Marcin Bartkowiak, scoutem Sebastian Brożyna oraz Arkadiusz Tarasiewicz, dyrektorem sportowym Aloisio i fizjoterapeutą- Michał Jamroszczyk.

 

Lepsze to niż nic. W tym sezonie nie planuję awansu, więc mam jeszcze czas na dalszą przebudowę klubu.

Odnośnik do komentarza

Do boju! Hype train gotów do odjazdu ;)

 

Jaki plan długoterminowy? Oczywiście poza marszem ku Eklasie? Budowa siatki scoutingu i wyszukiwanie młodzieży z zewnątrz? Szkolenie kopaczy z własnej szkółki? No chyba, że zaskoczysz wszystkich i będziesz sprowdzać starych i wypalonych? ^^ w sumie to brzmi jak ciekawy pomysł na karierę... chyba muszę to rozważyć :keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, z0nk napisał:

Do boju! Hype train gotów do odjazdu ;)

 

Jaki plan długoterminowy? Oczywiście poza marszem ku Eklasie? Budowa siatki scoutingu i wyszukiwanie młodzieży z zewnątrz? Szkolenie kopaczy z własnej szkółki? No chyba, że zaskoczysz wszystkich i będziesz sprowdzać starych i wypalonych? ^^ w sumie to brzmi jak ciekawy pomysł na karierę... chyba muszę to rozważyć :keke: 

Budowa szkolenia, siatki, obiektów, rozwój młodych, wystawianie ich do składu. Co do sprowadzania zawodników- jak będzie pasował do koncepcji to bierem, ale każdego za 0 zł. 

Odnośnik do komentarza

Razem z asystentem zaaranżowaliśmy pięć spotkań towarzyskich.

Miały one przede wszystkim nauczyć zawodników grać pod moją taktykę. A że ona nie była do końca ustalona, to... wyszło jak wyszło. Czyli tak sobie. Jakieś tam założenia mam, natomiast wykonawców brak.

Wszystkie pięć meczów wyszło w kratkę.

 

[TOW]   (4. liga) Błękitni Raciąż 0-4 Świt

[TOW]   Świt 4-1 Pogoń Siedlce (1. liga)

[TOW]   Świt 1-2 Górnik Łęczna (1. liga)

[TOW]   Świt 4-0 Dolcan Ząbki (4. liga)

[TOW]   Świt 2-5 MFK Karvina

 

Wyszło na to, że strzelać umiemy. I na to chyba postawię. Olać obronę, do ataku!

 

Przed startem ligi zaczniemy walkę we wstępnej rundzie Pucharu Polski.

Odnośnik do komentarza

Lipiec 2016

 

17/07/2016   PP Rnd. Wstępna

[3G2]   KKS Kalisz 0-2 Świt   [3G1]   (Gapczyński 30`, Dankowski 59`)

Prus- Bramowicz, Drwęcki (c), Dankowski, Przysowa- Kamiński- Napora, Vasyutyn, Pomorski- Gapczyński- Maciejewski

 

23/07/2016   PP 1. Rnd.

[3G1]   Świt 1-0 GKS Tychy   [1L]   (Steć 90`+2)

Prus- Bramowicz, Drwęcki (c), Dankowski, Przysowa- Vasyutyn- Pomorski, Gapczyński- Napora, Steć- Maciejewski

 

Dwa mecze w tym miesiącu i dwie wygrane. To tylko cieszy. Moi gracze są słabi na maxa. Nie pokazujemy nic ciekawego. Walczą na murawie, prowadzą kontry, atakują, ale wygląda to, jak na podwórku pod blokiem.

Na tym poziomie oczywiście nie mogę mieć jakiś wygórowanych oczekiwać, ale żeby chociaż trochę kopali. A nie się po czołach.

Zaraz rusza liga i zaczniemy ciułać punkty.

Odnośnik do komentarza
16 minutes ago, Makk said:

Moi gracze są słabi na maxa. Nie pokazujemy nic ciekawego. Walczą na murawie, prowadzą kontry, atakują, ale wygląda to, jak na podwórku pod blokiem.

Na tym poziomie oczywiście nie mogę mieć jakiś wygórowanych oczekiwać, ale żeby chociaż trochę kopali. A nie się po czołach.

 

Ale pierwszoligowiec ograny :D :kutgw: 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Makk napisał:

Taa, w jakich okolicznościach ;) 

Bo na tym poziomie (3ciej czy 1szej ligi) można oczekiwać czegoś innego niż kopanina i kartofliska świata. Kwestia kto lepiej trzepnie lagę do przodu i komu z czuba lepiej strzał najdzie. No dobra w 1. lidze może trochę już wymaga się "pomysłu" na grę. Ale Tobie wolno byle jak, byle do przodu ;D

Odnośnik do komentarza

Sierpień 2016

 

Udało mi się ściągnąć kolejnych graczy. To mogą być kozaki na tę ligę. 22-letni napastnik Kamil Sabillo to wychowanek Zagłębia Lubin, później grał w Rakowie i Widzewie. W sumie wystąpił w 41 spotkaniach i strzelił goli całkiem, całkiem- 12. Jego zdecydowane atuty to: przyspieszenie (13), zwinność (12) i wyskok (12).

Drugim graczem pozyskanym jest boczny obrońca Sergiy Bigus. Wychowanek Dnipro ma dla nas dobry odbiór piłki- 14, przyjęcie piłki i przyspieszenie- po 13.

Pomoc też została wzmocniona- Jadzia z Białegostoku wypożyczyła nam Kacpra Falona. Mam nadzieję, że to będzie wzmocnienie środka pola, a nie paczka śmiechu jak u Jimmiego Fallona.

Z wolnego wziąłem też jeszcze jednego napastnika. 22-letni Konrad Rudnicki- na moje oko to mógłby być całkiem spory III ligowy talent. Ale tu spora moja wtopa się okazała. Gdyż ponieważ, chłopaczek może zagrać dopiero... 15 czerwca 2017!! Wcześniej nie, bo jakieś przyczyny medyczne ma. Szkoda.

A ma całkiem sensowne statystyki: przyjęcie piłki (14), wykańczanie (14), przyspieszenie (13), szybkość (14), sprawność (12) oraz zwinność (13).

 

06/08/2016   III Liga 1/34

[/]   Tur Bielsk Podlaski 0-6 Świt   [/]   (Falon 17`, Drwęcki 26`, Napora 50`, 79`, Sabillo 55`, Steć k.75`)  

Prus- Bramowicz, Drwęcki (c), Dankowski, Przysowa- Vasyutyn- Pomorski (45` Gapczyński), Falon- Napora, Steć- Wolski (45` Sabillo)

 

09/08/2016   PP 2. Rnd.

[3G1]   Świt 2-0 Olimpia Elbląg   [2L]   (Maciejewski 16`, Stryjek 74`)

Prus- Bramowicz, Drwęcki (c), Dankowski, Przysowa- Vasyutyn- Radushko, Falon- Wolski, Sabillo- Maciejewski (69` Stryjek)

 

Kto by się spodziewał- najpierw wyeliminowaliśmy pierwszoligowca, teraz Olimpię z drugiej ligi. Wiadomo, im wyższa runda, to większa troszkę kasa dla nas.

Niespodzianka duża to odpadnięcie Legii u siebie z Arką 0-3.

 

13/08/2016   III Liga 2/34

[1.]   Widzew 1-4 Świt   [9.]   (Możdżonek 48` — Wolski 27`, 43`, Maciejewski 79`, Stryjek 88`)

Prus- Bramowicz, Drwęcki (c), Dankowski, Przysowa- Vasyutyn- Falon, Pomorski- Wolski, Stryjek, Maciejewski

 

Szok! Tak gładko pokonać faworyta rozgrywek. Bardzo miłe uczucie. Jak sędzia doliczył minutę, to sam gadał "Panie Turek, kończ pan ten mecz!".

Tym razem postawiłem na trzech napastników i się opłaciło. Ozdobą meczu na pewno była pierwsza bramka Wolskiego, który huknął z dobrych 22 metrów tuż przy słupku. Golkiper gospodarzy bez szans. Później dołożył jeszcze jedno trafienie (tym razem z bliskiej odległości) a jego dwóch kolegów z napadu po jednym.

 

17/08/2016   III Liga 3/34

[3.]   Świt 1-0 ŁKS Łomża   [6.]   (Radushko 32`)

Prus- Bramowicz, Drwęcki (c), Dankowski, Przysowa- Pomorski, Falon, Gapczyński- Wolski, Radushko- Stryjek

 

Tylko 1-0 dla nas, ale mecz zostanie zapamiętany z powodu wielkiego pechowca, którym został Stryjek- aż 4 razy trafił po słupkach, raz w poprzeczkę. Toż to można się załamać.

 

20/08/2016   III Liga 4/34

[1.]   Świt 1-3 Legia II   [5.]   (Sabillo 44` — Niezgoda 16`, 22`, 79`)

Prus- Bramowicz, Kamiński, Drwęcki (c), Przysowa- Pomorski, Gapczyński, Falon- Radushko, Steć- Sabillo

 

Ciężko było to wygrać, a wręcz niemożliwe. Co mogli moi kulawi gracze w cymbergaja, jak w drużynie przeciwnika zagrali między innymi: Cierzniak, Hildeberto, Kopczyński, Langil, Nagy, Moneta, Niezgoda, Szymański. Praktycznie podstawowa jedenastka Legii.

 

27/08/2016   III Liga 5/34

[16.]   MKS Ełk 1-4 Świt   [5.]   (Świderski 70` — Przysowa 51`, Sabillo 56`, Radushko k.71`, 86`)

Prus- Bramowicz, Drwęcki (c), Kamiński, Przysowa- Napora, Falon, Pomorski- Radushko- Sabillo, Wolski

 

 

Tabela III Ligi (grupa łódzko-mazowiecka) na koniec sierpnia:

 

 

 


| Poz| Zespół                       | M     | Wyg   | R   | P     | ZdG   | StG   | RB   | Pkt   |
| -----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 1. | Huragan Morąg            | 5     | 4     | 1    | 0      | 8        | 2      | 6      | 13    |
| -----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 2. | Świt                            | 5     | 4     | 0    | 1      | 16      | 5       | 11   | 12     | 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 3. | Pelikan Łowicz              | 5     | 4    | 0     | 1      | 13      | 5       | 8     | 12    | 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 4. | Sokół Ostróda              | 5      | 4    | 0     | 1      | 7       | 2        | 5    | 12    | 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 5. | ŁKS Łomża                  | 5     | 3     | 1     | 1      | 6       | 1        | 5    | 10     | 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 6. | Warta Sieradz              | 5     | 3     | 1      | 1     | 4        | 2       | 2    | 10    | 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 7. | Legia II                       | 5     | 3     | 1      | 1      | 14     | 4       | 10   | 10    |
| -----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 8. | Lechia Tomaszów         | 5     | 2     | 2     | 1       | 8      | 5        | 3     | 8     | 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 9. | Widzew Łódź               | 5     | 2     | 1     | 2        | 7      | 8       | -1    | 7     |
| -----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 10.| Ursus Warszawa         | 5     | 2     | 1     | 2        | 4      | 5       | -1     | 7     | 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 11.| Polonia Warszawa       | 5     | 2     | 1     | 2        | 7      | 8       | -1     | 7    |
| -----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 12.| Finishparkiet Drwęca   | 5     | 2     | 0     | 3        | 8      | 6       | 2     | 6      |
| -----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 13.| Victoria Sulejówek       | 5     | 1     | 2     | 2        | 3      | 6       | -3    | 5     | 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 14.| Olimpia Zambrów        | 5     | 1     | 0     | 4        | 1      | 7       | -6    | 3     | 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 15.| Sokół Aleksandrów      | 5     | 1     | 0     | 4        | 3      | 9       | -6    | 3     |
| -----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 16.| MKS Ełk                     | 5     | 0     | 2     | 3        | 3      | 8       | -5    | 2     |
| -----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 17.| GKS Wikielec              | 5     | 0     | 1     | 4        | 1      | 17     | -16   | 1     |
| -----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 18.| Tur Bielsk Podlaski      | 5     | 0     | 0     | 5        | 4      | 17     | -13   | 0     |
| -----------------------------------------------------------------------------------------------------|
 

 

Odnośnik do komentarza

Wrzesień 2016

 

Za wyniki z poprzedniego miesiąca nawet sam Michał Kucharczyk nas pochwalił, więc to coś musi znaczyć! Stwierdził, że imponujemy formą i takie tam. Dobrze, iż nie powiedział, że jesteśmy fatalni.

 

03/09/2016   III Liga 6/34

[2.]   Świt 2-1 Finshparkiet Drwęca   [12.]   (Falon 49`, Napora 63` — Bartusiak 90`+1)

Prus- Bramowicz, Kamiński, Drwęcki, Przysowa- Napora, Pomorski, Falon- Radushko- Sabillo, Wolski

 

10/09/2016   III Liga 7/34

[14.]   Olimpia Zambrów 2-1 Świt   [1.]   (Grzybowski kar.15`, Michalski 35` — Steć kar.77`)

Prus- Kamiński, Dankowski, Krzymiński- Bramowicz, Przysowa (c)- Falon, Pomorski- Napora, Radusko, Gapczyński (60` Steć)

 

Po tym meczu przyszedł jeszcze jeden gracz do nas. W sumie już dziadek i powiało światowym futbolem- Olivier Kapo! Takich rzeczy i osobistości w Nowym Dworze nigdy jeszcze nie było. Oby okazał się wzmocnieniem, chociaż na jeden rok.

 

14/09/2016   Puchar Okręgowy Mazowiecki 2. Rnd.

[OMP]   Unia Czermno 0-3 Świt   [3G1]   (Przysowa 4`, Pomorski 5`, Lewandowski sam.58`)

Prus- Kamiński, Krzymuński, Dankowski- Drwęcki (c), Przysowa- Falon, Pomorski- Napora, Radushko, Kapo

 

Kapo zawodnikiem meczu- zaliczył dwie asysty.

W kolejnej rundzie zagramy z zespołem z ligi okręgowej- Wektra Zbuczyn.

 

17/09/2016   III Liga 8/34

[5.]   Świt 0-0 Huragan Morąg   [4.]

Prus- Kamiński, Drwęcki (c), Krzymiński- Bramowicz, Przysowa- Napora, Falon- Wolski, Radushko, Kapo

 

21/09/2016   PP 3. Rnd.

[3G1]   Świt 1-0 Lechia Gdańsk   [EKS]   (Radushko 30`)

Prus- Kamiński, Krzymiński, Vasyutyn- Drwęcki (c), Przysowa- Falon, Pomorski- Napora (56` Wolski), Radushko, Kapo

 

24/09/2016   III Liga 9/34

[15.]   Sokół Aleksandrów Łódzki 2-2 Świt   [5.]   (Bierzyński 76`, Kowalczyk 81` — Wolski 55`, Bramowicz 88`)

Prus- Kamiński, Krzymiński, Dankowski- Drwęcki (c), Przysowa (76` Bamowicz)- Falon, Pomorski- Radushko (56` Napora), Wolski, Kapo

 

28/09/2016   Puchar Okręgowy Mazowiecki 3.Rnd.

[OMS]   Wektra Zbuczny 0-1 Świt   [3G1]   (Kapo 51`)

Prus- Kamiński, Krzymiński, Dankowski- Drwęcki (c), Przysowa- Falon, Pomorski- Sabillo, Radushko, Kapo

 

W czwartej rundzie zmierzymy się z MKS Piaseczno. Małymi krokami zbliżamy się do końca tych rozgrywek. Chcę je wygrać. Ostatni triumf był w sezonie 15/16, więc jesteśmy obrońcami tytułu. To była pierwsza wygrana Świtu w tym pucharze. Teraz sięgniemy po drugą wygraną.

 

 

Tabela III Ligi (grupa łódzko-mazowiecka) na koniec września:

 

 

 


UWMcZim.jpg
 

 

Odnośnik do komentarza
  • Makk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...