Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
Omen

Gra jeszcze ktos z Was w cm-a ?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule , gra ktos z was jeszcze ? Odwiedza to forum ? Kilka lat temu jeszcze tutaj sie wiele działa a jak widać teraz chyba wszystko umarło smiercia natualna...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.05.2018 o 10:09, Omen napisał:

Tak jak w tytule , gra ktos z was jeszcze ? Odwiedza to forum ? Kilka lat temu jeszcze tutaj sie wiele działa a jak widać teraz chyba wszystko umarło smiercia natualna...

Ja gram w 01/02 :) Co jakiś czas nawet raportuję na kanale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio naszła mnie ochota na 03/04. Gra bez problemu działa na W10 po wgraniu patchy, ale mam wrażenie że działa dosyć wolno. Czasem przejście z dnia na dzień trwa bardzo długo. Ustawienia szybkości meczu w ogólnie nic nie zmieniają i też nieco ślamazarnie to wygląda. Jako że chęć gry w starszego managera mi nie przeszła, to zdecydowałem się powrócić do ukochanego FM 2006. CMa ze względu na wyżej opisanie działanie odpuszczam (kiedyś, na starym sprzęcie, tak chyba nie było). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem Ci że własnie też mam ten problem . A procka mam i7, chciałem sobie np. zagrac w ogole w innej lidze niz zwykle , duzo nizsza itp itd , a tutaj oczekiwanie bodajze kilku dni zejeło tyle czasu ze poprostu wylaczylem i gram to co juz tam mam.. tez nie wiem w czym tkwi problem ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi