Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Hajd napisał:

Jeśli ktoś z Podlasia mówi "ukradłem dla ciebie rower" to znaczy że będziesz miał dwa, czy że nie masz już żadnego?
 

 

Polski język normatywny też ma takie pułapki - np jak ktoś mi wsadzi palec w oko, to i ja będę miał palec w oku, i on też będzie miał palec w oku ;) :P 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, schizzm napisał:

Ja pierdziele... Ja płacę 50 euro za 50mb/s :roll: . Problem w tym, że tutaj praktycznie ciężko kupić sama usługę internetu (a z sieci komórkowych net to gówno). Zawsze musisz z czymś. Ja mam np z telefonem stacjonarnym, którego oczywiście nie mam i nie chce. Nie można np. wziąć tylko int lub int + tv, jak tak chcesz to musisz brać już pełny pakiet za jakieś 80 lub więcej euro. 

 

Jedyny plus, że przez cztery lata chyba tylko raz nie działał przez 15 minut. 

No to trochę taniej :kekeke: Opcja z telefonem była 1 funt miesięcznie droższa, a akurat ta firma z której wziąłem net nie ma nawet opcji TV. Uciekłem od virginów i innych sky'ów, bo z mojego doświadczenia wynika, że im mniejsza firma, tym lepiej. Chociaż Hyperoptic ma siedzibę w Londynie, więc mili nie są, ale gigantem chyba też nie (tu musiałby @kuab się wypowiedzieć). 

 

Z TV też zrezygnowałem, bo tak naprawdę wszystko co mnie interesuje jest w smartTV + mecze mogę przez przeglądarkę odpalać na TV po Chromecast. 

 

W mieszkaniu miałem wstawiony już TV 32 cale, ale przyjechał mój 55. Jednak po wstawieniu go do salonu jest zdecydowanie za duży, odległości mam dużo mniejsze i ogólnie gigantycznie się prezentuje + nie mam jak wstawić głośników obok niego. Więc chyba w pokoju gościnnym zrobię sobie pokój gier i zabaw i tam wrzucę TV z głośnikami (laptop do grania już tam stoi), a w salonie zostaną 32 cale :-k 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Misiek napisał:

@Reaper psa już masz?

Tak, przyjechał w poniedziałek :) W podróży podobno bardzo spokojny, ale widać było, że trochę był zestresowany podróżą i nowym miejscem. Teraz już wszystko gra, codziennie lata za piłeczką, bo mamy akurat fajny kawałek zielonego terenu zaraz pod blokiem :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Tak wyświetlił mi się post FYM z jakiegoś fanpage na fb i kurwa ile złego w piłce nożnej robią agenci. Kluivert, Donnaruma to dwójka rozpierdolonych przez "najlepszego" agenta,  a największy najazd jest właśnie na zawodników, zamiast na Raiole. 

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...