Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie od partnerki:

Czy znacie/polecacie jakiekolwiek sensowne drony do zabawy dla dziecka w wieku komunijnym w cenie paru stówek, czy cokolwiek przydatnego do użytku kosztuje miliony monet i powinna zmienić przedmiot poszukiwań?

Komentarze rodem z dyskusji o autach/pasty o chodzeniu po bułki typu "jak dron dla dziecka w wieku do 10 lat, to tylko z silnikiem ferrari, ostatnio kosztuje jedynie 150.000 zł, nic tańszego dla dziecka nie ma sensu" niemile widziane.

• Nie lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OIDP to budżet planowany to 300/400 zł (tak, też jestem sceptyczny co do znalezienia czegoś sensownego w tej cenie), więc opcja nr 1 odpada, choć to fajna sprawa.

Co do Star Wars to cholera dzieciaka wie. To że my nie wiemy czym się dziecko interesuje to pół biedy, ale rodzice też nie potrafią odpowiedzieć :keke:

• Nie lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ten robocik? Cena pasuje ;)

Tylko jak nie jestem fanem to lipa. Ogólnie im lepszy dron - tym lepsza jakość kamery/fot. Sądzę, że dla dzieciaka 10 lat nie będzie to miało mocnego znaczenia, więc głównie pod uwagę trzeba wziąć... łatwość sterowania,  tak mi się wydaje. Dzieciak będzie się cieszył, że tym umie latać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gacek napisał:

budżet planowany to 300/400 zł

odpuście sobie. 

• Lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może coś z overmaxa? Tanie i naprawdę solidne drony(polska podjebka od chińczyków). Pytanie czy tylko jest sens dzieciaka wrzucać na coś od razu dużego, może lepiej zacząć od jakiegoś małego "wariata" jak np.

http://allegro.pl/dron-rc-jjrc-h8-mini-2-4ghz-4ch-6-axis-rtf-i7220059991.html Ja mam takich z 3  i są bardzo dobre nawet do latania w mieszkaniu :D. Do tego zderzenia z ziemią czy ziemia nie robią na niego większego wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się, do zajawki coś małego, bo i tak po ścianach i ziemi będzie latało. Jak się wkręci, to dopiero szukać większych i z kamerkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukałbym też czegoś bez kamer fpv itp itd. Cena zawsze będzie cena sporo niższa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi