Skocz do zawartości
Pulek

Duch błękitno-morski

Rekomendowane odpowiedzi

5:1 z Lyonem budzi respekt :)W większości meczów tracisz 1 bramkę. Może coś w taktyce trzeba pokombinować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Vami napisał:

5:1 z Lyonem budzi respekt :)W większości meczów tracisz 1 bramkę. Może coś w taktyce trzeba pokombinować?

To taktyka, żeby nie płacić zawodnikom za zachowanie czystego konta :kekeke: 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Vami napisał:

To raczej po prostu kwestia doboru obrońców :) ale intensywnie nad tym pracuję... y a w zasadzie pracowałem, jak jeszcze miałem czas na FM :( 

30 minut temu, z0nk napisał:

To taktyka, żeby nie płacić zawodnikom za zachowanie czystego konta :kekeke: 

Nie wpadłem na to, ale brzmi doskonale! :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba czas na powrót :> 

• Lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Pulek napisał:

Chyba czas na powrót :> 

W końcu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze co mnie urzekło po wejściu do wielkiej, oświetlonej auli to... tłum. W sumie gdzie się nie spojrzałem, tam znajome twarze. Jasne, że przez zamieszanie na lotnisku byłem nieco spóźniony, ale ten natłok ludzi był na swój sposób przerażający. Lilian - mój asystent - szybko wyłapał mnie wzrokiem, po czym ściągnął wprost do siebie na jedno z niewielu już pustych krzesełek. 

Na głównej scenie mężczyzna w doskonale skrojonym garniturze co i rusz wyczytywał nazwy zespołów z konkretnych miast, a kolejne osoby wychodzące zza kurtyny pomagały mu prowadzić całe przedsięwzięcie. 

Będąc szczerym, miałem na głowie nieco ważniejsze sprawy niż udział w tej imprezie, ale wymogiem jest, by na takich spędach było co najmniej dwóch przedstawicieli z danej drużyny, tak zwane twarze Klubu. Ja jednak myślami byłem w biurze. Koniec sierpnia to zawsze gorący okres: ostatnie negocjacje między klubami w sprawie transferów, roszady w sztabie, do tego początek sezonu i w naszym wypadku niesamowicie trudny wyjazd do Księstwa. 

- ...VFB Stuttgart! - wyrwał mnie z zamyślenia głos z sali. - Zespół z Niemiec trafia jako ostatni do grupy H.

Facet odpowiadający za realizację całego przedsięwzięcia w TV nakazał szybkie wyłowienie z sali trenera VFB, mojego znajomego, Claudea Makélélé

Taaaaak, zdecydowanie. Tego dnia, w szwajcarskim Nyonie, było naprawdę wielu - ale to bardzo wielu - znakomitych gości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sezon 2022/2023:

Ligue 1: 5 miejsce, awans do Ligi Europy.
Coupe de France: 11 runda (porażka z PSG).
Coupe de la Ligue: finał, 2 miejsce (porażka z PSG).

Tabela:

Spoiler

abZ6t33.png

Statystyki zawodników (liga):

Spoiler

Sbx0fiW.png

Statystyki zawodników (Le Havre): 

Spoiler

xX8Rwt1.png

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No pięknie. Wracaj do gry :> Jedziesz!

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratuluje Pulek, świetny opek, jak tylko zacząłem czytać, to wsiąkłem całkowicie. Mnóstwo tu energii, entuzjazmu, pasji..aż samemu chce się rzucić wszystko i zacząć grać. Powodzenia :)

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za dobre słowo, choć nie ukrywam... że mam potężny kryzys :( muszę jeden sezon nadrobić z opisem, no i znowu złapać zajawkę na prowadzenie Le Havre. Niestety, ale ta przymusowa przerwa mi nie pomogła :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi