Skocz do zawartości

Duch błękitno-morski


Pulek

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Vami napisał:

5:1 z Lyonem budzi respekt :)W większości meczów tracisz 1 bramkę. Może coś w taktyce trzeba pokombinować?

To raczej po prostu kwestia doboru obrońców :) ale intensywnie nad tym pracuję... y a w zasadzie pracowałem, jak jeszcze miałem czas na FM :( 

 

30 minut temu, z0nk napisał:

To taktyka, żeby nie płacić zawodnikom za zachowanie czystego konta :kekeke: 

Nie wpadłem na to, ale brzmi doskonale! :D 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Pierwsze co mnie urzekło po wejściu do wielkiej, oświetlonej auli to... tłum. W sumie gdzie się nie spojrzałem, tam znajome twarze. Jasne, że przez zamieszanie na lotnisku byłem nieco spóźniony, ale ten natłok ludzi był na swój sposób przerażający. Lilian - mój asystent - szybko wyłapał mnie wzrokiem, po czym ściągnął wprost do siebie na jedno z niewielu już pustych krzesełek. 


Na głównej scenie mężczyzna w doskonale skrojonym garniturze co i rusz wyczytywał nazwy zespołów z konkretnych miast, a kolejne osoby wychodzące zza kurtyny pomagały mu prowadzić całe przedsięwzięcie. 


Będąc szczerym, miałem na głowie nieco ważniejsze sprawy niż udział w tej imprezie, ale wymogiem jest, by na takich spędach było co najmniej dwóch przedstawicieli z danej drużyny, tak zwane twarze Klubu. Ja jednak myślami byłem w biurze. Koniec sierpnia to zawsze gorący okres: ostatnie negocjacje między klubami w sprawie transferów, roszady w sztabie, do tego początek sezonu i w naszym wypadku niesamowicie trudny wyjazd do Księstwa. 


- ...VFB Stuttgart! - wyrwał mnie z zamyślenia głos z sali. - Zespół z Niemiec trafia jako ostatni do grupy H.


Facet odpowiadający za realizację całego przedsięwzięcia w TV nakazał szybkie wyłowienie z sali trenera VFB, mojego znajomego, Claudea Makélélé


Taaaaak, zdecydowanie. Tego dnia, w szwajcarskim Nyonie, było naprawdę wielu - ale to bardzo wielu - znakomitych gości.

Odnośnik do komentarza

Sezon 2022/2023:

 

Ligue 1: 5 miejsce, awans do Ligi Europy.
Coupe de France: 11 runda (porażka z PSG).
Coupe de la Ligue: finał, 2 miejsce (porażka z PSG).

 

Tabela:

Spoiler

abZ6t33.png

 

Statystyki zawodników (liga):

Spoiler

Sbx0fiW.png

 

Statystyki zawodników (Le Havre): 

Spoiler

xX8Rwt1.png

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Zamykamy. To była zdecydowanie moja najlepsza kariera od kilku wersji FMa; w dużej mierze dzięki Wam, Czytelnikom, wkręciłem się w tę historię jeszcze bardziej.

 

Dwa słowa tylko jak to się dalej potoczyło: mistrzostwa Francji nie zdobyłem, ale na stałe plasowałem się na podium na koniec sezonu. Szkółka zaczęła generować świetnych zawodników, a transfery wychodzące to był przychód dla klubu około 50 milionów euro rocznie. Rekord transferowy (wychodzący) w sezonie 2028 to sprzedaż jednego ze skrzydłowych do Arsenalu za bagatela 75 milionów €. Szok.

 

W nowej wersji FM bankowo opiszę karierę na forumke.

 

Dzięki za te kilka sezonów efemowej rozgrywki!

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 2
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
  • Makk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...