Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

hello,

przy okazji ostatniej wyprzy na muve.pl zacząłem patrzeć na gry z kategorii wyścigi, matchując fakt, że mam do dyspozycji kierownicę zastanawiam się nad tytułami jak:

 

project cars

project cars 2

F1 2017

 

wiem, że ostatnio f1 2015 było za friko, ale przegapiłem

 

które z ww. warto nabyć? co innego możecie polecić pod kierownicę?

 

platforma: PC

Odnośnik do komentarza

Kupuj Project Cars. Mozna wyrwac za smieszne pieniadze a gra sie bardzo przyjemnie (acz trudno - trzeba troche poswiecic na nauke bez wspomagaczy).

 

F1 2017 nie gralem, ale ma bardzo dobre opinie, wiec jezeli masz troche wolnej gotowki to bierz smialo. Tutaj to juz arcade, ale jest tak duzo zarzadzania bolidem (dbanie o opony, paliwo, drs, kers) ze tez sie mozna zmeczyc ;) 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Scorpio napisał:

Kupuj Project Cars. Mozna wyrwac za smieszne pieniadze a gra sie bardzo przyjemnie (acz trudno - trzeba troche poswiecic na nauke bez wspomagaczy).

1 czy 2? te wersje deluxe, zwykła czy game of the year czymś się róznią?

 

14 minut temu, Scorpio napisał:

Tutaj to juz arcade, ale jest tak duzo zarzadzania bolidem (dbanie o opony, paliwo, drs, kers) ze tez sie mozna zmeczyc

wiesz, ja jakiś pro w to nie jestem, na kierownicy grałem ostatnio coś koło roku 2000 u jakiegoś ziomka na melanżu, asem jeżdzenia normalnym autem też nie jestem, wieć czy symulator czy arcade to będę zadowolony

 

jest jakiś serwis dedykowany grom z kategorii "motoryzacja" ?

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Scorpio napisał:

Pudelko i przepisanie klucza. Robie tak praktycznie ze wszystkimi grami na PC.

thx, poszło zamówienie

 

 

21 godzin temu, BartuS napisał:

a Forza Motorsports 7? toc to jedna z lepszych sciganek :) 

 

generalnie od czegoś trzeba zacząć, ciśniesz w to na PC czy na konsę?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...