Skocz do zawartości

Sportowy wiosenny livescore


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna ze słabszych połów w tym sezonie.. Žlejko przygotował wredną obronę, kryją ala GSW, grając większość czasu piątką w której prawie wszyscy mają ponad 200cm i widać jak to przeszkadza naszym kreatorom.. do tego Fener gra na wyższej intensywności. -6 do połowy przy takiej grze to sukces, ale nie wiem za bardzo co Šaras może tu usprawnić. Trzeba kimś łamać te mikro miss-matche, a ciężko to robić gdy cała piątka rywala jest wysoka, a do tego cała ekipa bardzo mądrze podwaja...

Odnośnik do komentarza

Pangos akurat dawał radę, problemem były zmiany krycia, które nie pozwalały napędzać ruchu piłki i uwolnić snajperów (ogólnie ekipy, które zmieniają krycie bez piłki <3, szkoda, że musiało to nas ubić). Wiedziałem od początku, że Fener to najgorszy przeciwnik, bo może zmieniać wszystko i Žlejko to jedyny trener, o którym śmiało można powiedzieć, że jest lepszy od Šarasa).

 

No i ciężko ograć taką ekipę jak się popełnia ~20 strat i pudłuje osobiste :(

 

Jeśli Šaras zostanie, to wrócimy mocniejsi. Jeśli nie, to miło było to przeżyć, zobaczymy się za 20 lat ;)

Odnośnik do komentarza

Ja odpuściłem Euroligę. Anwil grał najważniejszy mecz w ostatnich kilku latach. W półfinale z Zieloną Górą przegrywał 2:1 i dzisiejszy mecz był na wyjeździe, ostatnia szansa (gra się do 3)... i WYGRALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jednym punktem, kurwaaaaaaaaaa, 2-2!!!!!!! W poniedziałek do Włocławka koniecznie na G5! Nie odpuszczę za chuja tego.

 

Po finał!!!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, schizzm napisał:

[...] zastanawiam się, czy jednak ten ostatni faul nie mógł być gwizdnięty jako niesportowy :-k 

 

 

Ja się zastanawiałem czy on tam przez przypadek tego czysto nie zablokował, bo w niektórych powtórkach tak to było widać :-k

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...