Skocz do zawartości

Sportowy wiosenny livescore


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

9 hours ago, T-m said:

 

To, że im Jazz zostawia tyle miejsca i wolnych pozycji tak. To nie OKC ani Zastal, tylko jedna z najlepszych obron w NBA (chyba od ASG najlepsza nawet).

 

Lucas w zasadzie odpowiedział :)

 

Ogólnie to mnie nie dziwią trafione trójki (btw w meczach z UTAH w RS Houston trafiło 42,7% trójek :o), bo Rockets będą trafiać przeciwko każdej obronie. Ilość wide-open byłaby zadziwiająca, gdyby nie to, o czym pisałem już wcześniej :) 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, beeres napisał:

W Celtics to chyba Brad musi doznać kontuzji, aby ci zaczęli przegrywać.

 

Powrót Smarta dał im mega boost. Jestem w ciężkim szoku (pozytywnym) po tym co zobaczyłem w G1. I tak dalej wydaje mi się, że Philly jest zdrowsza i powinna wygrać, ale duma, jak się patrzę na takich Celtics :wub:

Odnośnik do komentarza

Zaraz zaczyna sie drugi mecz finalu Plusligi, Zaksa gra u siebie ze Skra.

W meczu o brazowy medal Trefl wygral 3:1 z Olsztynem i ostatecznie zajal 3 miejsce. Mecz na bardzo kiepskim poziomie, widac ze wszyscy wykonczeni fizycznie i mieli dosyc sezonu.

Odnośnik do komentarza

No i 1:1 po 2 setach. W pierwszym Zaksa zdemolowala Skre zagrywka. Bednorz i Piechocki przyjmowali bardzo, bardzo slabo no i nie bylo gry. W drugim wszedl Penczew za Bednorza, przyjecie sie poprawilo w Skrze. Swietna seria Ebadipoura na zagrywce.  W ogole poziom zagrywki na bardzo dobrym poziomie w obu zespolach, z reszta gorzej :keke: 

Bednorz przy tak slabym przyjeciu nie ma szans na gre w reprezentacji Polski, szczegolnie, ze w ataku generalnie tez nie blyszczy, na plus tylko dobra mocna zagrywka. Ma odejsc do Modeny, moze Stojczew go nauczy przyjmowac.

Odnośnik do komentarza

Co się dzieje się w Nashville o_O Jets młócą Predators 6-2 na jakieś 12 minut przed końcem meczu. 

A mnie dzisiaj NHL porwało, najpierw Caps - Pens 6-3, a teraz zerkam na ostatni kanadyjski zespół w postseason. Wracając do Caps, to Ovi jeden mecz od pierwszego finału konferencji, niebywałe. To chyba najlepszy hokeista jaki nigdy nie wyszedł poza niższe rundy playoffs.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...