Skocz do zawartości

Sportowy wiosenny livescore


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, beeres said:

Z jednej strony chciałbym, żeby LeBron odpadł (i wtedy idzie znowu do mocnej ekipy gotowej do walki o mistrza, więc mocny bół u niektórych gwarantowany), z drugiej wiem, że jest on jedyny, który może przeciwstawić się GSW z Currym.

 

Oj, najmniejszych szans na to nie ma w tym roku. Z taką ekipą to IMO są duuużo bliżej 0-4 w którejś z serii niż pokonania GSW.

 

IMO kryptonitem Currych mogą okazać się Rockets. Mają bardzo dobre narzędzia ku temu, o ile pozostaną się zdrowi.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
23 minutes ago, Lucas07 said:

Nie powinno byc 2 FT Sabonisa, ale niektóre gwizdki pro Cavs są w tym meczu obrzydliwe.

 

Cała masa gwizdków w złą stronę, jak zawsze. Strasznie chujowo mi wygląda postawa środowiska sędziów w kontekście konfliktu z zawodnikami, zwłaszcza na podstawie tych PO. No ale z drugiej strony zawodnicy nie są lepsi, często ich pretensje są jeszcze bardziej idiotyczne niż gwizdki..

 

19 minutes ago, Lucas07 said:

Indiana napisala piekna historie, szkoda ze nie do drugiej rundy. Sędziowanie w tych Playoffach strasznie mnie irytuje. Teraz czas na Donovana i obrone Jazz, choc bez Rubio to bedzie pewnie slabo.

 

IMO Houston można stawiać w ciemno dzisiaj. Raz, że bez Rubio, dwa - Jazz są po meczu z OKC dwa dni temu. Może nie wszyscy ich gracze są wyczerpani, ale Donovan na pewno. 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...