Skocz do zawartości

Sportowy wiosenny livescore


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

@T-m miałeś racje z seriami jednak.

 

Kapitalna jest ta seria Jazz z Thunder. Najpierw wyzej miałem Philly z Miami, ale od powrotu Joela jest tam za duża różnica talentu. 

Jazz z OKC to dla mnie taka trochę walka dobra ze złem. System, defensywa, organizacja i waleczność przeciwko indywidualizmowi i głupocie. Uosobieniem i złem wcielonym oczywiście Westbrook, na którego patrzeć momentami nie mogę i aż chciało się czasem przyłączyć do publiki z Utah ?. Thunder wydają się rozbici i Jazz maja ich na widelcu, wystarczy dobić. Widać wielka frustracje w „big3” z Oklahomy i to już od początku (technik George). 

Naprawdę imponuje mi jak do głowy weszli im gracze Jazz. To jak dużo mniej atletyczny Ingles z Rubio walczą z Westbrookiem i Georgem jest po prostu kapitalne. Wymuszenie 2 i 4 faulu Westbrooka piękna robota Panie Rubio. Fajny tez moment jakoś 4 minuty przed końcem q2, gdy Rubio ratował piłkę w kontrze i wpadając w trybuny dograł jeszcze do Royce, ten dał Extra Pass i do pełni szczęścia zabrakło celnej trójki Rubio. No właśnie te dodatkowe podania Jazz świetnie się ogląda. 

Niech żyje system!

Odnośnik do komentarza

W pierwszym polfinale Skra wygrywa z Treflem Gdansk na wyjezdzie 3:2, mecz na zupelnie dobrym poziomie, sporo emocji. Po stronie przegranych swietny Szalpuk i Nowakowski, Schulz spuchl po 2 setach. W Skrze bardzo dobrze przyjmowal Piechocki oprocz babola przy setowej w 3 secie, legendarny poziom Wlazlego, niedokladny Lomacz. Caly zespol Skry swietnie serwowal, w calym meczu mieli wiecej asow niz bledow (sic!).

 

Za 15 minut drugi polfinal, Olsztyn gra z Zaksa.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, beeres napisał:

Symboliczna to jest obrona Bledsoe. <3 Jak tak obserwuje co on wyprawia w defensywie, i jak łatwo się gubi, to mam wrażenie, że nawet i ja trafiłbym trójkę, gdyby mnie bronił.

W tym meczu Bledsoe chociaż po drugiej stronie jako jeden z nielicznych przyszedł na mecz. 

 

Generalnie to Bucks są meeh i liczę na mądre lato (BUD?), lecz obawiam się jakiegoś dziwnego trenera z dupy + maksa dla Jabariego, a to skończy się exitem Middletona 2019 i wymianą Antka. No ale może to jeszcze kwestia emocji po przegranej serii. 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...