Skocz do zawartości

Sportowy wiosenny livescore


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dużo miłości mam do tych Jazz. Kapitalna obrona, biegają do kontr, dzieła się piłka (te podania Favorsa do Goberta :3). 

Z zespołów, którym nie kibicuje to zdecydowanie mój ulubiony w tym sezonie. System to słowo klucz. 

Mitchell wchodzi w PO na pełnej.

Odnośnik do komentarza

Melo dał OKC wynik w momencie rezerw. Patrząc po głębi drużyn to sporo. 

Dobre spotkanie, to będzie dobra seria. Nie chce się nawet w telefon patrzeć nie licząc przerw, bo lepiej sie skupić na D Jazz. 

Swoją droga ze zdrowymi Thabo i Robersonem to byłaby dopiero wojna na D, a i tak mamy jedna rewelacyjna obronę przeciwko dobrej-do-bardzodobrej

Odnośnik do komentarza

Ta cała różnica to jest genialny dziś George. Jazz nie grają złe, ale OKC przez większa ilość talentu w ataku trafiło trochę trudnych rzutów, a Utah tego brakuje. 

Generalnie jakościowo to najlepszy mecz obok Pels z PTB póki co. 10 pkt po q3 to jeszcze będzie ciekawie.

Odnośnik do komentarza

Wielkość George’a zadecydowała, ale nadal liczę na ciekawa serie. Snyder to dobry trener i coś powinien zaoferować ciekawego jeszcze. 

Generalnie to upset w Cleveland + przeciętny koszykarsko, ale pełny emocji mecz w Bostonie. Całkiem ok niedziela z NBA. Nie ma co narzekać. 

Rockets pewnie rano w trybie consended.

Odnośnik do komentarza

Oby :)  Typowałem Philly, ale liczę na Heat i 7 meczów. 

 

Jaram się tez Jazz, ale to rano do śniadania. Dziś cały parkiet i fani w City Edition. 

 

Ogladanie na żywo trochę meczy, ale jutro rano pewnie maks jeden dam radę wcisnąć to Holiday pewnie tez live. 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...