Skocz do zawartości

Sportowy wiosenny livescore


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się mindset tych Raptorków. Są pewni. Czują się mocni. Zobaczymy kiedy wrócą do bazy i zaczną walić pod siebie, ale na razie wygląda to fajnie :)

 

Zobaczymy co Casey zrobi z rotacją, Wizards na przełomie Q1 i Q2 razem 5 min ławką zagrali, Casey na razie swoją trzyma na boisku, ale to może się źle skończyć.

Heh, minutę więcej potrzymał :D 

Kurwa wszedł Lowry, trójka w 5 sekundzie akcji. Kolejna akcja, Miles trójka w 5 sekundzie akcji.. ofc obie przestrzelone, Wizards 5 punktów w 2 akcjach i time out :/ 

Odnośnik do komentarza

Dwójka Ibaka-OG trzyma ich w meczu. Dwójka liderów póki co w typowym po mode. Może dałem się nabrać, ale za wcześnie na to. 

Super atmosfera meczu. Wreszcie czuć ze Playoffy wystartowały. 

Sędziowie nie wiem czy stronniczy czy słabi, ale jak sobie przypomnę co Tony gwizdał w meczu Sota-Denver to....

Odnośnik do komentarza

Brawo Raps. Pokonali trochę swoje demony, a to strasznie ważne, zwłaszcza dla takiej drużyny. 

Bardzo dobry występ Gortata, ale Wiz mecz przegrał Wall, brak kultury gry i bezjajecznosc Brooksa. 

Fajnie zobaczyć, ze ten szeroko skład może funkcjonować w PO, bo wielu graczy się na ten sukces złożyło. mvp Ibaka. 

Na live dam radę chyba jeszcze jeden mecz lub chociaż polowe. Jaram się Wschodem w PO. W sumie stawiam na Philly w 7, ale liczę na Miami i „zespół”, coś jak w serii Jazz. Tu będzie dużo coachingu, ciekawej taktyki i powinno być gorąco, bo w końcu Philly. Oby znów było ciekawie, bo po tej hawajskiej Oakland dostaliśmy całkiem niezła pizze na dowóz w Toronto.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co obwiniasz Brooksa w tym meczu. IMO Wizzards mają problem z kadrą i raczej nie mają podejścia do tych Raptors. Casey ma taką ilość zawodników do grania, że może odpowiedzieć na wszystko. No i Raptors są wypoczęci. Starterzy grali mało minut w RS.

 

Nawet dzisiaj. Nogueira wszedł w Q4 i zdominował strefę podkoszową w obronie. Obok niego 4 shooterów (trójki DeRozana <3) i w ataku też jest flow. Jeśli Raps nie odpadną psychologicznie i Beal nie zacznie walić po 50pkt na mecz (Wall nie wygląda dobrze i raczej już nie będzie, za późno wrócił z INJ) to powinno być pozamiatane :)   

Odnośnik do komentarza

Do Brooksa o game plan, bo Wiz grają ciagle to samo. Wall robi te swoje psujące mecze rzeczy, czasem sam coś wygra, ale na dłuższa metę to ma mało sensu. Wiz bez niego byli mądrzejszym zespołem. Rola trenera powinno być jakoś ogarnięcie tego, a nie Człowiek Ściana robi co chce na parkiecie. 

 

Brakowalo fanów z Philly w PO. 

Odnośnik do komentarza

No może za skrótowo napisałem. Brooks przegrał ten mecz tym, ze przez dwa lata nic systemowego nie wypracował :P Casey potrzebował trochę przegrać, ale ten sezon pokazał, ze można zmienić zespół wokół tego samego składu.  

 

Za to przez Brooksa (wydaje mi się soft) i Walla (jest głupi) nie wyobrażam sobie takiej zmiany w Wiz. 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...