Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski - NIE NA MUNDIAL!


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, krzysfiol napisał:

W ogóle mam trochę niesmak z formą świętowania drugiego miejsca w Białymstoku. Feta niesamowita, a to przecież jednak drugie miejsce...

 

Jaką formę masz na myśli? Że kibice wbiegli na boisko? Wbiegli, bo mieli okazję zrobić to bezkarnie. Ja w tym roku sobie spokojnie zostałem na trybunach. Nie wiem jak to wyglądało w telewizji, ale było czuć zupełnie inną atmosferę niż rok temu. Poza stadionem też zupełnie inaczej. Żadnych przemarszów ulicami, a normalnie spacerek chodnikami we względnej ciszy. Także daleki byłbym od nazywania tego niesamowitą fetą.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, FYM napisał:

 

Jaką formę masz na myśli? Że kibice wbiegli na boisko? Wbiegli, bo mieli okazję zrobić to bezkarnie. Ja w tym roku sobie spokojnie zostałem na trybunach. Nie wiem jak to wyglądało w telewizji, ale było czuć zupełnie inną atmosferę niż rok temu. Poza stadionem też zupełnie inaczej. Żadnych przemarszów ulicami, a normalnie spacerek chodnikami we względnej ciszy. Także daleki byłbym od nazywania tego niesamowitą fetą.

 

No w telewizji robiło to wrażenie wielkiej radości, przede wszystkim ze względu na kibiców na boisku i na konfetti ;) . Później na szczęście trochę zmieniły to wypowiedzi Mamrota i Kwietnia, po których widać było wielki niedosyt :) 

Odnośnik do komentarza

Ja się mogę mylić, ale konfetti to chyba pomysł Ekstraklasy, a nie klubu.

 

Kibice udają, że nie są zawiedzeni, bo przed sezonem chyba mało kto wierzył, że uda się powtórzyć top2. Piłkarze udają, że nie są zawiedzeni, bo głupio tak przed kibicami zwiesić nos na kwintę kiedy ci próbują docenić wynik. Tak to wygląda.

 

Mi z jednej strony szkoda, ale z drugiej IMO Jaga nie zasłużyła na mistrzostwo tym co odjebała w kwietniu (trzy domowe mecze z rzędu w plecy). Na koniec się ogarnęli, ale to było za mało. Niestety Legia może liczyć na np. pajaca  Furmana, który dzisiejszym zachowaniem chyba pozbawił złudzeń co do tego, że jego "prezent" na Ł3 nie był przypadkowy. W każdym innym klubie oberwały za to, ale póki Masłowski jest w Płocku dyrektorem, to włos mu z głowy nie spadnie.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, FYM napisał:

Ja się mogę mylić, ale konfetti to chyba pomysł Ekstraklasy, a nie klubu.

 

Kibice udają, że nie są zawiedzeni, bo przed sezonem chyba mało kto wierzył, że uda się powtórzyć top2. Piłkarze udają, że nie są zawiedzeni, bo głupio tak przed kibicami zwiesić nos na kwintę kiedy ci próbują docenić wynik. Tak to wygląda.

 

Mi z jednej strony szkoda, ale z drugiej IMO Jaga nie zasłużyła na mistrzostwo tym co odjebała w kwietniu (trzy domowe mecze z rzędu w plecy). Na koniec się ogarnęli, ale to było za mało. Niestety Legia może liczyć na np. pajaca  Furmana, który dzisiejszym zachowaniem chyba pozbawił złudzeń co do tego, że jego "prezent" na Ł3 nie był przypadkowy. W każdym innym klubie oberwały za to, ale póki Masłowski jest w Płocku dyrektorem, to włos mu z głowy nie spadnie.

 

ahh ta Legia, zawsze wszyscy pomagaja :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, FYM napisał:

Ja się mogę mylić, ale konfetti to chyba pomysł Ekstraklasy, a nie klubu.

 

Kibice udają, że nie są zawiedzeni, bo przed sezonem chyba mało kto wierzył, że uda się powtórzyć top2. Piłkarze udają, że nie są zawiedzeni, bo głupio tak przed kibicami zwiesić nos na kwintę kiedy ci próbują docenić wynik. Tak to wygląda.

 

Mi z jednej strony szkoda, ale z drugiej IMO Jaga nie zasłużyła na mistrzostwo tym co odjebała w kwietniu (trzy domowe mecze z rzędu w plecy). Na koniec się ogarnęli, ale to było za mało. Niestety Legia może liczyć na np. pajaca  Furmana, który dzisiejszym zachowaniem chyba pozbawił złudzeń co do tego, że jego "prezent" na Ł3 nie był przypadkowy. W każdym innym klubie oberwały za to, ale póki Masłowski jest w Płocku dyrektorem, to włos mu z głowy nie spadnie.

a jak skomentujesz pomoc Lasyka? Nie uznał przy pomocy Var prawidłowego gola  na 21 dla Wisły

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że Furmanowi nie tyle chodziło o to, że cieszy się z tego, że Legia będzie mistrzem. Ja bardziej jego komunikat zrozumiałem w ten sposób: „Pomimo pomocy sędziów w tym meczu i tak Wam nic to nie pomoże, bo mistrzem będzie Legia”. Moim zdaniem był to wynik frustracji, nie radości.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, me_who napisał:

Jakie to są dzbany. Najlepiej niech kibice wbiegna na murawę i przerwa ten kabaret.

 

12 godzin temu, me_who napisał:

Przerwij pan ten spektakl, wstydu oszczędź. Ten mecz to największa kompromitacja tego klubu od lat. Od draki z brakiem dekoracji, kwasem z oprawa Legii, postawa tzw. piłkarzy, a teraz jeszcze trybuny.

 

Prorok :o 

 

56 minut temu, krzysfiol napisał:

Wydaje mi się, że Furmanowi nie tyle chodziło o to, że cieszy się z tego, że Legia będzie mistrzem. Ja bardziej jego komunikat zrozumiałem w ten sposób: „Pomimo pomocy sędziów w tym meczu i tak Wam nic to nie pomoże, bo mistrzem będzie Legia”. Moim zdaniem był to wynik frustracji, nie radości.

 

Nie wiem jak można to interpretować inaczej, Białystok jak zawsze alternatywny do całego świata :lol: 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, krzysfiol napisał:

Wydaje mi się, że Furmanowi nie tyle chodziło o to, że cieszy się z tego, że Legia będzie mistrzem. Ja bardziej jego komunikat zrozumiałem w ten sposób: „Pomimo pomocy sędziów w tym meczu i tak Wam nic to nie pomoże, bo mistrzem będzie Legia”. Moim zdaniem był to wynik frustracji, nie radości.

 

Chyba jednak nie tylko? Furman jednak z Legią był i jest związany. Ale nie sądzę, żeby z tego podarunek w meczu wynikał. Raczej z nieudolności. Vujadinović wczoraj też nie z miłości do Legii podawał.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, wwosik napisał:

 

Chyba jednak nie tylko? Furman jednak z Legią był i jest związany. Ale nie sądzę, żeby z tego podarunek w meczu wynikał. Raczej z nieudolności. Vujadinović wczoraj też nie z miłości do Legii podawał.

 

Nie no, wiadomo, że pewnie prywatnie wolałby, żeby wygrała Legia, ale nie wierzę, że specjalnie sabotował klub,  w którym gra, a z którym walczył o dużą stawkę. I myślę, że w tym akurat momencie był wkurzony niesłuszną jego zdaniem kartką i nieuznanym golem. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, BartuS napisał:

 

ahh ta Legia, zawsze wszyscy pomagaja :kekeke: 

 

Ahh ci kibice Legii, widzą słowa, których nie ma, np. "zawsze".

 

Godzinę temu, dziki_ryj_ napisał:

a jak skomentujesz pomoc Lasyka? Nie uznał przy pomocy Var prawidłowego gola  na 21 dla Wisły

 

IMO gol prawidłowy, ale skomentuje, że co zabrał, to oddał. Gol na 1:0 dla Wisły po rzucie wolnym z kapelusza (mówię z poziomu trybun, telewizyjnej powtórki nie widziałem).

28 minut temu, Reaper napisał:

Nie wiem jak można to interpretować inaczej, Białystok jak zawsze alternatywny do całego świata :lol: 

 

No tak, bo na ten temat oczywiście wypowiadają się wyłącznie ludzie z Białegostoku. Daruj sobie.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, FYM napisał:

No tak, bo na ten temat oczywiście wypowiadają się wyłącznie ludzie z Białegostoku. Daruj sobie.

Oczywiście nie zrozumiałeś, bo chodziło mi tylko o Ciebie. Sugerowanie, że Furman sprezentował bramkę Legii jest większym lolem niż teorie o przepychaniu Realu przez sędziów w LM :roll: Ochłoń, przemyśl, jesteś inteligentnym człowiekiem, ale ewidentnie przebywanie na stadionie obniża Ci IQ w tematach piłkarskich.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...