Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski - NIE NA MUNDIAL!


Rekomendowane odpowiedzi

30 minutes ago, Brudinho said:

 

No ja tam nie wiem, ale wedłuig mnie skauting w tym klubie leży i kwiczy a trafiają do nas jakieś straszne mizerie.

@Lucas, pod wszystkimi transferami podpisywał sie Bjelica, był trenerem prawie dwa lata - to była jego drużyna (sam tak nawet mówił po zwolneniu)

 

owszem, cześć transferów nie wypaliła, ale taki Gytkjaer, wykupienie Makiego czy stoperzy Dilaver, Vujadinović to już całkiem spoko trnasfery

Legia za to w tym sezonie prawie nic nie trafiła

 

po 30 kolejce byliśmy prawie mistrzem, po prostu Lech nie wytrzymał presji, taki bywa sport

Odnośnik do komentarza

Mamrot bardzo sensownie mówi, o wielkim niedosycie. Szacunek wielki :)

4 minuty temu, Kinas napisał:

@Lucas, pod wszystkimi transferami podpisywał sie Bjelica, był trenerem prawie dwa lata - to była jego drużyna (sam tak nawet mówił po zwolneniu)

 

owszem, cześć transferów nie wypaliła, ale taki Gytkjaer, wykupienie Makiego czy stoperzy Dilaver, Vujadinović to już całkiem spoko trnasfery

Legia za to w tym sezonie prawie nic nie trafiła

 

po 30 kolejce byliśmy prawie mistrzem, po prostu Lech nie wytrzymał presji, taki bywa sport

 

To fakt, zwłaszcza u siebie, to jednak kompromitacja, że 4 mecze u siebie to porażki. 

Odnośnik do komentarza

Ech.

 

Brawo kibole, w końcu skończył się ten patologiczny układ z zarządem. Podejrzewam, że na tym się nie skończy i paru kopaczy jeszcze przez dłuższy czas nie będzie się pewnie poruszać po mieście.

 

Odjęcie punktów i brak pucharów? Jestem za, na co nam kolejny eurowpierdol z trzecim zespołem ligi gibraltarskiej. Do tego budżet się nie zepnie, a to wronieckich zaboli znacznie bardziej niż brak mistrzostwa.

 

A co do "Legia mistrz" - formalnie nie spieszyłbym się, sezon jeszcze się nie skończył :> .

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, jmk said:

 

Za ten mecz chyba nikt nie dostał punktów?

 

 

nieprawda, Górnik dostał walkower 3:0 i 3 pkt

 

na początku jednak Komisja Ligi dała -3 Górnikowi, ale to była strasznie głupia decyzja (nawet Boniek o tym mówił) 

tak samo głupie jest sugerowanie, że KL może dać teraz dodatkowe ujemne pkt Lechowi - byłby to bardzo niebezpieczny precedens

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Kinas napisał:

nieprawda, Górnik dostał walkower 3:0 i 3 pkt

 

na początku jednak Komisja Ligi dała -3 Górnikowi, ale to była strasznie głupia decyzja (nawet Boniek o tym mówił) 

tak samo głupie jest sugerowanie, że KL może dać teraz dodatkowe ujemne pkt Lechowi - byłby to bardzo niebezpieczny precedens

 

Czyli z tego -3 się wycofali?

 

Aha, feta w Poznaniu i tak była, tak samo jak wręczenie pucharu z medalami, zorganizowali je kibice Legii i wręczyli piłkarzom po meczu :D

 

33063235_1989794257716007_16618362382539

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Lucas07 napisał:

Jeszcze Sporting sie skompromitował w finale Pucharu Portugalii...

Oni się już tam skompromitowali kilka dni temu jak prezes nasłał kiboli na kilku piłkarzy żeby ich pobili. Wątpię żeby tam ktoś chciał grać i juz mieli wyjebane na ten klub.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...