Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski - NIE NA MUNDIAL!


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Kamtek napisał:

Co tam się wydarzyło w Białymstoku teraz? Kibice wbiegli, choć sędzia jeszcze nie zakończył meczu? Ale trzeba przyznać, błyskawicznie kilkaset osób pobiegło z powrotem za linie boczne :lol:

Wyglądało, jakby ktoś przewinął wstecz taśmę z obrazem :D 

Teraz walkower dla Płocka za wtargnięcie kibiców Jagi na boisko :kekeke: 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, ze dopierdola nam ujemne punkty i nie bedzie pucharów w przyszłm sezonie. Inaczej chyba nie zrozumieja, ze tak sie budowac poważnego klubu nie da, a Lech w końcu miał regularnie grywać w LE i walczyć o tytuł. Bez pokali może byłoby mniejsze zapotrzebowanie na karnety i kupiliby zawodników? :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Kinas napisał:

@Lucas, ale w czym zawalił zarząd, bo ja nie rozumiem? przegraliśmy przecież czysto sportowo

 

No ja tam nie wiem, ale wedłuig mnie skauting w tym klubie leży i kwiczy a trafiają do nas jakieś straszne mizerie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Kinas napisał:

@Lucas, ale w czym zawalił zarząd, bo ja nie rozumiem? przegraliśmy przecież czysto sportowo

No ale ktoś chyba za ten wynik sportowy odpowiada? I są to Rutkowscy, to oni sprowadzili takich, a nie innych piłkarzy. Z góry nie czepiałbym się tylko Klimczaka, on odpowiada za organizacje, kwestie finansowe i takim "zarządzającym księgowym" jest sprawnym. 

 

Piotr Rutkowski został symbolem poznańskiego frajerstwa i kolejnych kompromitacji, przegranych finałów i wypierdalania się na własny ryj w ostatnim momencie. To przecież on ściągał tych wszystkich Barkrothów i inny szrot. 

 

Dodatkowo imo decyzyjni w Kotle musieli coś zrobić, bo ostatnio nie byli już głosem trybun w Poznaniu, choćby pokazał to mecz z Jagiellonią, gdy pół Kotła śpiewało o Bjelicy, a pół o Klimczaku. Właśnie przez nazwisko Klimczaka szły głosy, że podest się "sprzedał" Rutkom itd., więc musieli jakos tez udowodnić, ze tak nie jest ;) 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...