Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski - NIE NA MUNDIAL!


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, krzysfiol napisał:

Nie no, karny był, wpieprzył się w niego w biegu ;;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( 

No kontakt był (oczywiście nie taki, żeby się kłaść), ale jednak najpierw był kontakt z piłką, bo go tą nogą owinął. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Lucas07 napisał:

Ja naprawdę życzyłem Juve awansu, ale nikt ich tu nie przekrecil. Fani powinni miec pretensje do Benatii i Buffona, bo obaj zachowali sie nieodpowiedzialnie. 

Już tak BTW- i tak że dojechali do tej felernej minuty w komplecie. Myślałem, że szybciej ktoś z Juve wyleci. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, me_who napisał:

Hihi, jestem ciekaw co by tu sie działo gdyby wczoraj Roma odpadła w takich okolicznościach :kekeke: 

No chyba mnie nie podejrzewasz o sympatie do Realu? Nie lubie juz tak Barcelony jak dawniej (Guardiola mi ja obrzydził), ale chocby przez sentyment do Puyola czy Ronaldinho wole bardziej od Realu, a tutaj Juventusu nikt nie przekrecił.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, me_who napisał:

Hihi, jestem ciekaw co by tu sie działo gdyby wczoraj Roma odpadła w takich okolicznościach :kekeke: 

 

To samo co jest dzisiaj. Real nie zasłużył na awans i jak na nich patrzę, to mi jest przykro, że zagrali jak pizdy dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jasonx napisał:

kilka postow wczesniej wrzucalem

 

Mówiłem o zachowaniu Buffona względem sędziego. 

2 minuty temu, Reaper napisał:

Wszyscy mówicie o wpadnięciu na plecy, ale on mu nie kopnął w brzuch normalnie? :-k Lucas przyjął piłkę klatą, a obrońca wpadł na niego od tyłu i przykopał mu w brzuch/klatę, więc jakie tu kontrowersje czy wątpliwości?

Bo najpierw był kontakt z piłką. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Lucas07 napisał:

No chyba mnie nie podejrzewasz o sympatie do Realu? Nie lubie juz tak Barcelony jak dawniej (Guardiola mi ja obrzydził), ale chocby przez sentyment do Puyola czy Ronaldinho wole bardziej od Realu, a tutaj Juventusu nikt nie przekrecił.

Nie podejrzewam, ale z łatwością jestem w sobie w stanie wyobrazić posty innych użytkowników gdyby Barcelona urwała sie ze stryczka po karnym w doliczonym czasie. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kurwa. Jeśli gościu odgwizdał takiego karnego w 95' w najważniejszym momencie dwumeczu + wyjebal Buffona, to powinien już w pierwszej połowie rozpocząć serie rzutów karnych i wyłonić półfinalistę. Jebany kretyn. Nic dziwnego ze nikt z Anglii nie leci na Mś, skoro pod względem sędziowania to takie same dno jak Hiszpania.

  • Lubię! 2
  • Zmieszany 1
  • Haha 1
  • Nie lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...