Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski - NIE NA MUNDIAL!


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Feanor napisał:

 

Nawet zaczepki coraz słabsze :sad:

No niestety. Steve Walsh, Craig Shakespare, Sammy Lee i Samuel Allardyce spowodowali, że moja miłość przechodzi obecnie fazę zobojętnienia. Ale jest nadzieja, że Moshiri latem da im wszystkim kopa w dupę. Wtedy wrócę z podwójną mocą i wstawię nowego menedżera w awatar!

6 minut temu, Kinas napisał:

widziałem jeszcze "chciałeś być legendą, a zostałeś mendą" 

O co chodzi?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, lad napisał:

Ocb z tym Reissem?

Pewnie o to

– Do fuzji z klubem z Wronek podchodził więc pan chłodno.
– Boli to, że Lech nie gra na swojej licencji, tylko na licencji Amiki. Myślę, że to Kolejorz ma tradycje i historię, a w dziwny sposób zostało to rozmyte. Żal mi tego, bo Lech – odkąd pamiętam – był zawsze klubem kibiców, a to wszystko się teraz zamydliło. Nie ma dla mnie ten klub takiej więzi, duszy, dzięki czemu żyło nim kiedyś całe miasto. A gdy teraz patrzę... Gdyby nie studenci, kibice przyjezdni spoza Poznania, z Wielkopolski, to myślę że coraz mniej mówiłoby się teraz o tym zespole. Bardzo nad tym ubolewam, bo historia tworzyła się prawie sto lat, a powoli to zanika...

http://sport.tvp.pl/36560043/piotr-reiss-lech-nie-ma-juz-takiej-duszy-jak-kiedys

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, lad napisał:

Ocb z tym Reissem?

Generalnie to ma spinę z Rutkowskim i co jakiś czas publicznie "sra" na Lecha. Ostatnio w wywiadzie dla PS jak dobrze pamiętam, gdzie chwalił akademie Zaglebia, Lecha nie polecal w temacie szkolenia mlodzieży + nagle wyskoczył z Amiką, licencja etc. 

 

Problemy z klubem ma tez Bosacki :keke: Niedługo największą legendą XXI wieku będzie Ivan :)

 

e: ten fragment, ktory przytoczył Dudek to tez niezla fantastyka. Reiss chyba dawno nie był w Poznaniu ;)

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...