Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski - NIE NA MUNDIAL!


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, me_who napisał:

Real się wyklucza z tradycji pasillo. Mam nadzieje, ze już nikt nigdy im nie zrobi tunelu. 

A co sądzisz o tym?

 

To jednak Katalończycy nie okazali takiego szacunku Realowi Madryt ani w sierpniu po zdobyciu Superpucharu Europy, ani w grudniu po zdobyciu klubowego mistrzostwa świata. Blaugrana oczywiście utrzymuje, że chodzi o brak uczestnictwa w danych rozgrywkach, chociaż nie jest żadną tajemnicą, że o oba te trofea nie gra się na podstawie zaproszenia, a dzięki zasługom w Lidze Mistrzów, w której Barcelona już występuje i którą co roku niewątpliwie chce wygrać. Właśnie dlatego Królewscy przyjęli ten argument ze sporym uśmiechem, a nawet śmiechem, gdy dodamy, że swego czasu Katalończycy postawili szpaler Sevilli za zwycięstwo w Lidze Europy, w której Blaugrana wtedy nie grała.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, me_who napisał:

Panie Sane, pacz pan i zapisuj w kajecik.

@Reaper dla mnie wyznacznikiem jest rok bodaj 2008 lub 2009 gdy Barcelona zrobiła Realowi pasillo na Bernabeu za zdobycie mistrzostwa Hiszpanii.

No ale co to za wybiórcza tradycja, że dla Sevilli robi się szpaler po zdobyciu LE, a dla Realu po zdobyciu kilku innych trofeów (można nawet powiedzieć, że bardziej prestiżowych) już nie?

W ogóle zamknąć tę dyskusję szpalerową, bo to jest idiotyczna tradycja, która obecnie ma na celu wywołanie upokorzenia, a nie oddanie hołdu. Do zaorania.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, BartuS napisał:

I jeszcze Novikovas podjarany wslizgiem kolegi... pierdolona bialostocka mentalnosc, byle przypierdolic w Legie :sciana: 

 

Te, spec od mentalności, ciekawe czy byłeś taki wygadany w lutym, jak Legia na Łazienkowskiej robiła rzeźnię :/

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, FYM napisał:

 

Te, spec od mentalności, ciekawe czy byłeś taki wygadany w lutym, jak Legia na Łazienkowskiej robiła rzeźnię :/

 

chodzi mi o caloksztalt, pamietasz dyskusje na temat wpuszczania kibicow Legii na Jage? nie pamietam kiedy to bylo, juz chwile temu i nic sie w tym temacie nie zmienilo. klatwa Hadaja trwa, trzeba jakos odreagowac, nie? ;) 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, BartuS napisał:

 

chodzi mi o caloksztalt, pamietasz dyskusje na temat wpuszczania kibicow Legii na Jage? nie pamietam kiedy to bylo, juz chwile temu i nic sie w tym temacie nie zmienilo. klatwa Hadaja trwa, trzeba jakos odreagowac, nie? ;) 

 

Wiemy tyle, ile trafia do mediów. Sorry, ale ja jakoś nie wierzę w tę wersję, że Kulesza była na tak, a Syczewska na nie. Jakiś czasu wrzucałem w Maryni skan pisma, które Legia swego czasu wysłała Jadze więc śmieszne jest to zależenie się jak to Jaga zła, a Legia pokrzywdzona. I niby kto odreagowuje na Klątwę Hadaja? Bezjak, który nigdy o niej nie słyszał? :P

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...