Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski - NIE NA MUNDIAL!


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Iwabik napisał:

A czy nie powinno być tak że jak jest karny to wtedy żółta w takiej sytuacji? Czy coś mi się pomyliło?

No właśnie nie zrozumiałem tej decyzji. Nie był to mocny faul, jakiś wjazd czy coś, więc nie kumam tej czerwonej. 

Odnośnik do komentarza

Też mi się tak wydaje:

Cytat

Otóż Międzynarodowa Komisja FIFA wprowadza pewne poprawki do przepisów dotyczących czerwonych kartek. Według nowych wytycznych ostatni z obrońców faulujący atakującego zawodnika zostanie wyrzucony z boiska tylko wtedy, jeśli faul był brutalny lub zagra on piłkę ręką we własnym polu karnym.

 

Odnośnik do komentarza

W Wolfsburgu ciekawe rzeczy się dzieją. HSV prowadzi 2-0 i w tej chwili mają już tylko 2 punkty straty do 15 miejsca na którym jest właśnie Wolfsburg. Co prawda 16. Mainz ma mecz zaległy, ale i tak jeszcze będzie się działo pewnie.

WBA też jeszcze walczy :D

 

 

A Cardiff 1-0 już w Hull. Oby utrzymali to za tydzień u siebie z Reading zwycięstwo zapewni bezpośredni awans.

Odnośnik do komentarza

No z chęcią bym powitał powrót walijskich derby na poziomie Premiership.

 

Apropo EPL, to Southampton 1-0 z Cherries po golu Tadica. Bednarek kolejny raz w podstawowym składzie Saints.

WBA prowadzi w Newcastle, ale chyba nic im już to nie da. Szkoda, ze sie nie pozbyli tego dziada Pardew kilka kolejek wcześniej,

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...