Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski - NIE NA MUNDIAL!


Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Lucas07 napisał:

Chuj sprzedamy Gumę, moze ktos sie nabierze na Jevticia i cos widzialem o ofercie dla Dunczyka i IDEMO DALJE

Szkoda mi w tym całym burdelu Djurdjevicia. Legenda klubu w sumie, niezwykle sympatyczny gość, który po prostu ma tego Lecha w sercu. No ale oczywiście wronieccy muszą się jakoś ratować to go zatrudniają wpierdalając na minę i za rok-dwa Ivan będzie słuchał, że ma wypierdalać z Poznania. Będzie mi wtedy przykro, bo to nie będzie jego wina nawet, jak wygrywać ma klub, który nie jest budowany pod zwycięstwa?

Chyba zapomnieliście jaką potęgą był Lech przed fuzją z Amicą. Co tam było? Puchar Polski pod wodzą Czesia Michniewicza i Krzysztof Gajtkowski jako główne żądło? 

 

Ja rozumiem, że ambicje i apetyt rosną w Poznaniu w miarę jedzenia i sukcesy Legii powodują pieczenie dupy, ale szybko zapomnieliście w jakiej sytuacji był Lech przed wejściem Amiki i nie doceniacie faktu, że gdyby nie to, dziś moglibyście być na miejscu Widzewa albo ŁKS’u.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, lad napisał:

Chyba zapomnieliście jaką potęgą był Lech przed fuzją z Amicą. Co tam było? Puchar Polski pod wodzą Czesia Michniewicza i Krzysztof Gajtkowski jako główne żądło? 

 

Ja rozumiem, że ambicje i apetyt rosną w Poznaniu w miarę jedzenia i sukcesy Legii powodują pieczenie dupy, ale szybko zapomnieliście w jakiej sytuacji był Lech przed wejściem Amiki i nie doceniacie faktu, że gdyby nie to dziś moglibyście być na miejscu Widzewa albo ŁKS’u.

Chyba nie zauważyłeś jak ten klub próbuje się pozycjonować. Jakby otwarcie powiedzieli, że jesteśmy maszynką do promocji, robienia kasy na wychowankach i raz na kilka lat możemy przypadkiem wygrać tytuł czy krajowy puchar to okej. Tylko były wypowiedzi o odjeżdżaniu Legii, były jakieś wielkie plany, co roku obiecują nie wiadomo co i za każdym razem robią poznańską wiarę w chuja. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, krzysfiol napisał:

No ale Jaga co by się nie działo na 100 procent ma drugie miejsce. 

W sumie czemu? Tzn zakladam walkower dla Lecha, ale jakby to zawinili kibice Legii to moglby byc walkower w druga strone i wtedy Jaga mistrzem.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, krzysfiol napisał:

W ogóle mam trochę niesmak z formą świętowania drugiego miejsca w Białymstoku. Feta niesamowita, a to przecież jednak drugie miejsce...

 

Ale jak to mawiał Paweł Zarzeczny: "a Ty byłeś kiedyś w czymś drugi w Polsce?" :D

Mieli szanse na mistrzostwo, wiec pewnie wszystko naszykowane. Do śmieci mieli wyjebać? ;) 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...