Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski - NIE NA MUNDIAL!


Rekomendowane odpowiedzi

Pierdolę. Jest mi smutno, ale w sumie... nie wstydzę się, tak jak kiedyś za czasów starć Brendana z Realem. Walić to. 

I tak mieliśmy to już pięciokrotnie.

 

 

no i bodaj Ronaldo zniszczony przez Lovrena, chociaż to mi zostanie. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Feanor napisał:

Pierdolę. Jest mi smutno, ale w sumie... nie wstydzę się, tak jak kiedyś za czasów starć Brendana z Realem. Walić to. 

I tak mieliśmy to już pięciokrotnie.

 

 

no i bodaj Ronaldo zniszczony przez Lovrena, chociaż to mi zostanie. 

Jakbym był złośliwy to bym napisał: Real miał to już 13-krotnie.

 

Benzema zniszczył Kariusa.

:P

 

Ale nie jest złośliwy i tego nie napisxę :D

Odnośnik do komentarza

A twitter spieszy z informacja, że Klopp przegrał właśnie 6 (z rzędu) z 7 ważnych finałów w jego karierze

 

'2 DFB-Pokal, 2 Champions League, 1 League Cup, 1 UEFA Europa League, His only final win was the DFB-Pokal with B. Dortmund in 2012.'

Odnośnik do komentarza

Słaby moment na walkę o podwyżkę Ronaldo. Nie odejdzie bo nie ma gdzie. Ale atencja się zgadza po słabym finale ;) 

Bale było wiadomo, że sadzanie go na ławce w najważniejszych meczach LM może oznaczać jedno. Ładnie podbił cenę na rynku i z tego trzeba się cieszyć :)  Kluby z Premiership niech już tam pakują grube miliony do walizek.

Mecz średni. Gra Realu miejscami bardzo słaba. Do zejścia Salaha byli zdominowani i ciężko było im prowadzić swoją grę. Ale finały się nie rozgrywa tylko wygrywa. 13 uszaty zabrany do domu, 4 na 5 w ostatnich latach, 3 z rzędu. Po tak słabym sezonie dobrze, że dobiegł końca. Gdyby nie LM byłby dramat :) Lekka przebudowa musi w lato pójść. Szczególnie ataku bo BBC wygląda słabo. Zobaczymy jakie ruchy wykona Perez. Powinien zostać Ronaldo z nowym kontraktem i niestety ale zabójczą pensją :/ I przyjść nowy crack. Bale do United

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...