Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski - NIE NA MUNDIAL!


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Man_iac napisał:

I to już jest ten moment, kiedy trzeba powiedzieć, że mecz jest ustawiony przez sędziego. Przy dwóch karnych Roma byłaby z powrotem w grze. 

W pierwszej połowie nie podyktował jednego dla LFC. 

Odnośnik do komentarza

Sędzia to po prostu kawał zimnego skurwiela. Tak to ich okrada z karnych, a nagle daje na końcu tylko po to, żeby zaraz zakończyć.

 

Przy VARze jeśli traktować karnego jako gol (chociaż oczywiście wtedy przebieg meczów mógłby być inny) powinien być finał Roma-Bayern...

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hidalgoo napisał:

Bayernu nie żałowałem, bo się okazało że to nie drużyna:

 

  Ukryj zawartość

ulreich.png

 

ale Romy szkoda...

A to nie jest zaraz po końcowym gwizdku gdzie cała drużyna Bayernu jeszcze była bliżej pola karnego Realu? :-k

Odnośnik do komentarza

Dawno nie miałem takiego wkurwu na sędziów jak w ostatnich tygodniach. Dramatycznie sędziowane Playoffy w NBA, cyrki w Ekstraklasie i Lidze Mistrzów. 

nk automatyczny skrypt, który będzie oceniał sytuacje zgodnie z przepisami i tyle

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No ja myślę, że biorąc pod uwagę, że mamy XXI wiek i świetną jakość transmisji to może warto zacząć eksperymenty z sędzią, który jest całkiem poza boiskiem przed TV z 4K. Siedzi w fotelu z pilotem, wpierdziela popcorn, każdą sytuację może sobie przybliżyć, oddalić, zatrzymać, zwolnić, obejrzeć z innej kamery. VAR to dobry krok w tym kierunku, ale te zmiany mimo wszystko są zdecydowanie zbyt wolne. 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...