Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski - NIE NA MUNDIAL!


Rekomendowane odpowiedzi

Zidane jest wielkim trenerem. Nie ze względu na umiejętności taktyczne, nosa do zmian, ale z tego powodu, że potrafił stworzyć z tylu indywidualności zespół. W obu ćwierćfinałach z Juve Real był zespołem słabszym, ale wygrał, bo tworzył zespół bardziej niż Juve. Bo piłkarze umierali za siebie nawzajem na murawie. W obu półfinałach również. Dali z płuc i z wątroby i ten zwycięski remis wyszarpali, mimo że Bayern był lepszy piłkarsko. Oby Zizou został w Madrycie jak najdłużej.

  • Lubię! 8
Odnośnik do komentarza

BTW, jak Real wylosował Bayern, to byłem pewien że James skrzywdzi nas dotkliwie. No i stało się, w pierwszym meczu asysta, w drugim gol. Żałowałem strasznie, że odszedł. Jestem pewien że gdyby został, Real nadal walczył by o mistrzostwo Hiszpanii.

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, me_who napisał:

Pewnie jestem nieobiektywny, ale Real całkowicie nie zasłużył na awans w tym dwumeczu :-k No ale wincy goli strzelili i tylko to się liczy.

 

Coś w tym jest. Problem w tym, że Bayern nie zasłużył jeszcze bardziej... :|

Odnośnik do komentarza

No Piesio jak śmieć wszedł. 

 

Race wkurwiaja przed TV, ale tutaj w sumie bylo spokojnie, nic na stadion nie lecialo to nie bede z siebie hipokryty robił (co i tak przy oglądaniu meczu w TV mi sie czasem zdarza), bo bedac w Kotle lubie racowiska :keke: 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jmk napisał:

To chyba z góry spadło? :-k

No ale jak :-k Dronem? :DD

Piotr Kamieniecki

‏ @PKamieniecki

 

Wystrzeliwane "race" Arki? Jedna przeleciała nad murawą, dwie czy trzy odbiły się od telebimu i spadły na murawę. Brawo, doskonały pomysł... ??

 

 

Hari Pota dwa

Odnośnik do komentarza

W takich sytuacjach strasznie mnie wkurwia, ze ja naprawdę lubie race, efektowne oprawy etc., no ale rzucaniem rac w kibiców czy na murawę ci kretyni odbierają argumenty i po prostu głupio się czuję broniąc "atmosfery" oprawy :<

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...