Skocz do zawartości

XVIII Zlot CMF - Li(BISKU)piny 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zauważyłem że mój wniosek o urlop na czas zlotu został odrzucony(normalnie z automatu jest akceptowany...) także mogę przyjechać dopiero w piątek po pracy(koło 14 mógłbym wyruszyć). Ktoś wie czy jest tam jakiś dojazd busem / pkp ? 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Sensei napisał:

Właśnie zauważyłem że mój wniosek o urlop na czas zlotu został odrzucony(normalnie z automatu jest akceptowany...) także mogę przyjechać dopiero w piątek po pracy(koło 14 mógłbym wyruszyć). Ktoś wie czy jest tam jakiś dojazd busem / pkp ? 

Jak kiedyś sprawdzałem to na epodróżniku pokazuje Szczecin -> Poznań -> Konin -> Sompolno. Zajmuje to jakieś 7-8 godzin, także trochę podróż za jeden uśmiech.

Odnośnik do komentarza

Jako świeżak miałbym pytanie do was.

 

Jak wygląda kwestia gastronomii na zlotach? Raczej jesteście przygotowani na okoliczne sklepy i lokale, czy bierzecie szamę/alko we własnym zakresie i tak zapakowani już dojeżdżacie na miejsce?

 

Odnośnik do komentarza

Praktyczne zawsze na miejscu jest bardzo ograniczony wybór wiktuałów i napitków, wiec szczególnie alk warto brać swój. Jedzenie - jak lubisz pożywienie typu zapiekanka i dewolaj, to zazwyczaj  coś takiego sie znajdzie na ośrodku, choć jakość bywa bardzo rożna :D Całkowity brak opcji śniadaniowych (chyba w zeszłym roku mieliśmy pierwszy raz możliwość wykupienia normalnego śniadania) wiec jakieś rzeczy mozesz zabrać. Z drugiej strony niemal zawsze i tak ktoś jedzie do sklepu po coś i może ci przywieźć. Ale jak masz smak na cos konkretnego warto zabrać ze sobą.

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.07.2018 o 13:05, Brudinho napisał:

Czy ktoś ma jeszcze miejsce do odsprzeania? @Hawkeye?

Do końca tego tygodnia się wyjaśni czy jestem w  stanie się pojawić. 

U mnie u progu przyszlego tygodnia decyzja, na te chwile wydaje sie blizsza pozytywnej, najpewniej od @krzysfiola odkupie, bo sondowalem temat...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, me_who napisał:

Praktyczne zawsze na miejscu jest bardzo ograniczony wybór wiktuałów i napitków, wiec szczególnie alk warto brać swój. Jedzenie - jak lubisz pożywienie typu zapiekanka i dewolaj, to zazwyczaj  coś takiego sie znajdzie na ośrodku, choć jakość bywa bardzo rożna :D Całkowity brak opcji śniadaniowych (chyba w zeszłym roku mieliśmy pierwszy raz możliwość wykupienia normalnego śniadania) wiec jakieś rzeczy mozesz zabrać. Z drugiej strony niemal zawsze i tak ktoś jedzie do sklepu po coś i może ci przywieźć. Ale jak masz smak na cos konkretnego warto zabrać ze sobą.

 

A czy są uskuteczniane integracyjne grille i w związku z tym  potrzebne są artykuły spożywcze do tychże?

W sumie moja rozkmina wiąże się z tym, co tam jeść, aby przeżyć i ile żarcia zabrać (czy w ogóle zabrać) ze sobą.

Na ten moment chyba wygrywa opcja, żeby wziąć cośtamcośtam na pierwszy dzień, a później coś się wymyśli :-k

 

A, i z użytkownikiem @szramek szukamy też domku, który z chęcią przyjmie trójmiejski klimat. @Lucas07, jak wygląda Twoja sytuacja? Na sto procent odpadasz?

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, beeres napisał:

Jak wygląda kwestia gastronomii na zlotach?

troche loteria, warto zrobić zakupy wcześniej. w lodówkach zazwyczaj ląduje piwo, więc nie nastawiałbym się na kupowanie czegoś w ilościach dużych na każdy posiłek ;) opcjonalnie materiał na grilla laduje obok alko

 

co do gastro na miejscu do tej pory zawsze coś było - wiadomo jakość to loteria raz "fast food" jest super, raz jest gównolit, raz jest normalny obiad i ew. śniadania(ale to do tej pory rzadkość)

 

orientuje się ktoś czy będą czajniki w tym roku?

Odnośnik do komentarza
  • Reaper odpiął ten temat
  • Perez zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...