Skocz do zawartości

XVIII Zlot CMF - Li(BISKU)piny 2018


Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Perez napisał:

@FYM to się urlopuje czy jak, bo od tygodnia go ni ma... W każdym razie zlocik za 2 tygodnie, a że póki co wolny jest domek z klimą i działającą lodówką, to rezerwujemy go w składzie:

 

1. laki

2. Pucek

3. Pulek

4. Hajd

5. Perez

Rozumiem, że klasycznie będzie to miejsce spotkań towarzyskich oraz degustacji? :-k

Odnośnik do komentarza

tak akurat dziwnie się składa (mając na względzie post na górze), ale... w związku z moim sierpniowym weselem jestem na etapie wyboru głównego napoju wyskokowego, no i wszystko wskazuje na to, że będzie to Stumbras. I w sumie nic nie stoi na przeszkodzie, żebym kupił kilka butelek górką na potrzeby zlotowe, no tylko przy założeniu, że towarzystwo na miejscu odkupi ode mnie te smakołyki ;) powiedzmy, że wezmę 'mały' kartonik - jeśli ktoś jest zainteresowany takim rozwiązaniem, to dajcie mi o tym znać (lajki tego posta czy tam inne wiadomości na PW potraktuję równoznacznie z chęcią zaopiekowania się 2-3 butelkami ;) )

 

zdjęcie poglądowe:

 

Spoiler

33343fda63c17f240bc97ccd409bbf37.jpg

 

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
To u nas tak.
 
1. jmk
2. Sensei
3. schizzm
4. lad
5.
Uż. [mention=1502]wojt3k[/mention] - jak chcesz, to możesz wbijać do nas. Zapraszamy.

Dziękuję za zaproszenie, zajmowanie domku z tak elitarnym gronem będzie zaszczytem
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • Reaper odpiął ten temat
  • Perez zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...