Skocz do zawartości

XVIII Zlot CMF - Li(BISKU)piny 2018


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.07.2018 o 14:59, schizzm napisał:

@Vami czy masz możliwość przywiezienia kilku swoich piw co produkujecie? Chętnie bym się zaopatrzył (i skonsumowal na miejscu), bo innej okazji nie mam :).

 

Wy tu mówicie o przywozeniu alkoholu a mi zostanie chyba tylko kupno rumu na lotnisku w Barcelonie ;). No chyba że podczas dojazdu jakąś stacje benzynowa uda się zaczepic ;)

Jest opcja, że przywiozę przenośne stoisko festiwalowe w postaci dwóch kegów, schładzarki, węży, reduktora i butli gazowej ;) A jakie piwa - pewnie jeden kwas i jedno jakieś lekkie chmielowe. Przecież nie będziemy pić wymrażanych risów po 15% alk. Znaczy będziemy, ale z butelki ;)

  • Lubię! 2
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Ok, z powodu zmiany pracy trochę się plany związane ze zlotem pokomplikowały, ale dziś ostatecznie udało się załatwić wolne na piątek 27 więc jednak będę (już widzę oczami wyobraźni te strzelające korki szampana ). Jeszcze nie wiem czy dojadę w czwartek wieczorem czy jednak w piątek. Czy w czwartek koło 21:00,22:00 jest szansa że ktoś będzie coś jeszcze kontaktował czy lepiej przyjechać następnego dnia gdy stężenie alko we krwi nieco spadnie.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, wojt3k napisał:

Ok, z powodu zmiany pracy trochę się plany związane ze zlotem pokomplikowały, ale dziś ostatecznie udało się załatwić wolne na piątek 27 więc jednak będę (już widzę oczami wyobraźni te strzelające korki szampana emoji6.png). Jeszcze nie wiem czy dojadę w czwartek wieczorem czy jednak w piątek. Czy w czwartek koło 21:00,22:00 jest szansa że ktoś będzie coś jeszcze kontaktował czy lepiej przyjechać następnego dnia gdy stężenie alko we krwi nieco spadnie.

Przyjeżdżaj. I tak nikt nie będzie kontaktował cały zlot :D

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, wojt3k napisał:

Ok, z powodu zmiany pracy trochę się plany związane ze zlotem pokomplikowały, ale dziś ostatecznie udało się załatwić wolne na piątek 27 więc jednak będę (już widzę oczami wyobraźni te strzelające korki szampana emoji6.png). Jeszcze nie wiem czy dojadę w czwartek wieczorem czy jednak w piątek. Czy w czwartek koło 21:00,22:00 jest szansa że ktoś będzie coś jeszcze kontaktował czy lepiej przyjechać następnego dnia gdy stężenie alko we krwi nieco spadnie.

Możemy przy okazji zorganizować zlot polskich kibiców Evertonu. Wiele więcej nas nie ma xd

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Możemy przy okazji zorganizować zlot polskich kibiców Evertonu. Wiele więcej nas nie ma xd

Ja tak czy tak zabieram koszulkę Toma Daviesa, żeby przynajmniej niektórzy z Was domyślili się że ten facet który się nie odzywał przez 3 dni, ale kręcił się w okolicy przyjechał na zlot a nie że to żul czyhający na puszki, żeby sprzedać na złomie.
Odnośnik do komentarza
  • Reaper odpiął ten temat
  • Perez zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...