Skocz do zawartości

XVIII Zlot CMF - Li(BISKU)piny 2018


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, krzysfiol napisał:

Ja niestety jednak nie będę mógł przybyć na tegoroczny zlot :/ Niestety, siła wyższa. 

Jak ktoś chce jechać, to może odkupić miejsce, jak nie, to stracę te 100 złotych :) 

 

O buu. Jestem też ciekaw co Siła Wyższa powiedział?

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

U mnie trochę podobnie jak u Hokieja wyskoczyło :( 

 

moze się coś zmieni i przyjadę na ostatnia chwile, ale aktualnie oceniam to na 10-15%

 

@fym, jeśli coś się zmieni to jbc opcja transportu aktualna, ale przez to, ze raczej nie przyjadę lepiej się z kimś z Wwa zagadaj :P 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobra, do zlotu pozostały niecałe 3 tygodnie, więc muszę zacząć działać ;).

 

Wracam z tematem pomocy odbioru mojej osoby po przylocie do Warszawy. @Kucharwstępnie oferował pomoc, ale widzę, że prawdopodobnie na zlot jednak nie dotrze (Kuchar? ;)).

 

W takiej sytuacji raz jeszcze chciałbym zapytać warszawiaków lub osoby wybierające się na zlot i jadące przez Warszawę, czy ktoś miałby na tyle dobre serduszko, żeby opóźnić swój przyjazd na zlot i odebrać mnie z Modlina (lub gdziekolwiek z Warszawy, zawsze mogę dojechać z lotniska). Planowo ląduję w Modlinie w czwartek 26 lipca o godzinie 20:00, godzina późna i na zlocie pewnie już wiele % się przeleję, więc zdaję sobie sprawę, że sprawiam kłopot ;). Oczywiście dorzucam się do wszelkich kosztów przejazdu, a jak ktoś chce to może i jakiego fanta z Katalonii mogę przywieźć ;).

 

Pytam dość rozpaczliwie o to, bo w przeciwnym wypadku będę musiał szukać noclegu z czwartku na piątek w Warszawie (bo nie wierzę, że w czwartkową noc uda mi się dostać samodzielnie komunikacją państwową/prywatną w rejony zlotowe) i dopiero w piątek planować jakoś podróż na miejsce spotkania, co dość mocno komplikuje mi logistykę wyjazdu :)

 

Jakaś dobra dusza się znajdzie? ;) 

 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper odpiął ten temat
  • Perez zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...