Skocz do zawartości

XVIII Zlot CMF - Li(BISKU)piny 2018


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.07.2018 o 16:24, lad napisał:

A jakiś kontakt masz czy nie?

 

Chociaz to w sumie chyba nie ma większego znaczenia.

 

No to co robimy dalej? Chyba trzeba byłoby się rozliczyć z Vamim, co nie? 

Oczywiście. Tylko potrzebuję wiedzieć ile - bo ja w całości swój pokój zapłaciłem w recepcji. Mam nadzieję, że @Vamiza mnie zatem nie zakładał?

Odnośnik do komentarza
Oczywiście. Tylko potrzebuję wiedzieć ile - bo ja w całości swój pokój zapłaciłem w recepcji. Mam nadzieję, że [mention=195]Vami[/mention]za mnie zatem nie zakładał?
My jesteśmy na czysto.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Na zlot co prawda nie pojechałem, ale zaliczkę wpłaciłem, więc jakiś tam związek ze sprawą mam i postanowiłem ją mocniej poruszyć.

 

Chyba już czas otwarcie porozmawiać o całej sytuacji, chociaż jest nieprzyjemna i śmierdząca. Nie mam zamiaru zaocznie wieszać psów na FYMie i określać go różnymi epitetami, ale jego milczenie jest wymowne, a ja nie kupuję bajek o braku internetu na Białorusi.

 

Na ten moment wiemy wszyscy, że FYM zawinął dla siebie coś koło 3 tysięcy złotych, a do tego próbował - z różnym skutkiem - pożyczać pieniądze od różnych użytkowników. Abstrahując od powodów takiego działania (nie wątpię, że znalazł się w trudnym finansowo położeniu) mamy do czynienia z sytuacją, że wziął od ludzi kasę i jej nie oddał, co można określić mocnym, ale adekwatnym słowem "wyłudzenie".

 

Pytanie - co zatem robimy?

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Grupa zlotowiczów poprosiła o stworzenie ukrytego tematu, gdzie rozmawiają na ten temat. Na ten moment nie ma żadnych informacji od FYM-a, z tego co wiem jakiś telefon jeszcze w zeszłym tygodniu odebrał (dziwił się, że przelew nie doszedł), ale pieniędzy do tej pory nie ma. Vami rozlicza się ze zlotowiczami indywidualnie na ten moment.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Vami napisał:

FYM otrzymał ode mnie SMSa po tym, jak nie odezwał się zgodnie z obietnicą. Było to w piątek. Mamy poniedziałek. Nie daje znaku życia.

 

Cytat

Jakim cudem przegapiłem tę wiadomość kurwa nie wiem.

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

Grupa zlotowiczów poprosiła o stworzenie ukrytego tematu, gdzie rozmawiają na ten temat. Na ten moment nie ma żadnych informacji od FYM-a, z tego co wiem jakiś telefon jeszcze w zeszłym tygodniu odebrał (dziwił się, że przelew nie doszedł), ale pieniędzy do tej pory nie ma. Vami rozlicza się ze zlotowiczami indywidualnie na ten moment.

 

a nie mozna tam dodac reszty ludzi ktorzy kase wplacili?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper odpiął ten temat
  • Perez zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...