Skocz do zawartości

XVIII Zlot CMF - Li(BISKU)piny 2018


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Kamtek napisał:

Kolega Szkodziński Ci podziękuje jutro jedną ze swoich niezliczonych anegdot.

 

Perez i Enchi będą zachwyceni :kekeke:

 

3 minuty temu, Reaper napisał:

Kogo dopisywać do spisu zjazdowiczów - @T-m i @Kamtek czy ktoś jeszcze? :) 

 

Tylko my :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Prawie dojechałem! A jako że zebrałem wszystkie piwa które organizmy wszystkich "zachlanych mord" ;) dzisiaj odrzuciły za godzinę będę najebany i nie będę w stanie pisać...tak więc dziękuję!
W szczególności Vamiemu że tak szybko udało mu się ogarnąć ośrodek i mieliśmy gdzie spędzić razem czas.
Fajnie wiedzieć że co roku można się spotkać z ludźmi którzy rozumieją Twój głód ;)
@wwosik lekarstwo nadal nie działa.....

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

Dotarłem do domu. Dzięki wszystkim za dosko zabawę przez te pare dni. Olbrzymie podziękowania dla @Vami za ogarnięcie tego zamieszania ze złotem. No i przeogromny szacunek dla @schizzm aka Shazem za podróż przez pol świata w celach integracyjno-konsumpcyjnych.

Dzieki TEAM WROCŁAW za świetna niespodziankę :*

Ja muszę chyba zmienić pewne ekhm nawyki zlotowe, bo zdrowie już nie to i zdecydowanie za dużo czasu przypada na regenerację ;) 

 

PS - jedyny minus to chyba te cholerne meszki czy inne gunwa. Moje stopy to jeden wielki bąbel od pokąsań.

 

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

1/2 Gdańska już u siebie. Druga pewnie też się niedługo zamelduje.

 

Dzięki @Vami za organizację.

 

Od siebie mogę dodać, że czytanie postów niektórych nie będzie takie samo, odkąd wiem jak ci niektórzy wyglądają :) Pozdrawiam zlotowiczów.

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza

Debiutant Meler już w domu. Wielkie podziękowania dla @Vami że ten mój pierwszy zlot się odbył. Było warto się przełamać i was poznać! 

 

Trochę się bałem jak będzie a tu 30 osób i każdy bardziej wporzo od następnego :)

 

Speszal tenks to @wojt3k za wspólny powrót. Napiszę więcej wrażeń jak trochę ostygnę!

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

Jakby co to też dotarłem. Niestety awaria fury na zlocie to nie był przypadek, bo teraz znowu mi to zrobił :( Wyjąłem aku i doniosłem do domu do prostownika, zobaczymy.

 

Dzięki za zlot, szacunek dla Vamiego za ogarnięcie 20. Wnioskuję do MT o dożywotniego przyjaciela CMF dla Vamiego :)

 

Szramek, beerees, ja do teraz nie wiem z kim z Was grałem w pingla :D

 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Ja już też melduję się z domu. Dziękuję za super spotkanie! Jako debiutant odczuwałem pewną obawę jak to będzie trafić do tak zgranego grona, ale nawet jeśli przeszkadzałem to nie daliście tego po sobie poznać? Wielkie podziękowania dla @Vami za uratowanie sytuacji. @lad @jmk @schizzm za zaproszenie do pokoju. I za to że tylko jednej nocy było chrapanie. @Meler za grę w Petankę, towarzystwo w podróży i aronię? Już rozumiem dlaczego ostatni weekend lipca macie zarezerwowany na kilka lat do przodu. Jeszcze raz dzięki!

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Pulek napisał:

Ja tylko chciałem napisać, że z tym Bedim to były takie żarty.

 

Pozdrawiam,

 

Jacek.

 

I tak Ci nikt nie uwierzy :kekeke:

 

2 godziny temu, Misiek napisał:

Dotarłem i ja. Ukłony Pan @Vami za ekspresowe ogarnięcie miejscówki. Kolejny udany zlot. Super było zobaczyć te wszystkie mordki, pożartować, popić. Duża piątka dla pokojowej ekipy. 7 rano, pamiętamy! Pozdro @me_who 

 

Michu, to Ci powinien podziękować na symbolicznych kolankach za ogarnianie :keke:

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper odpiął ten temat
  • Perez zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...