Skocz do zawartości

XVIII Zlot CMF - Li(BISKU)piny 2018


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, schizzm napisał:

No mi tam hajs rybka, więcej stracę jak nie przyjadę, bo odwołać i tak już nie moge. Bardziej nie chce na przysłowiowej ławeczce nocy spędzić ;)

Ekhm. Ale wiesz, że ten scenariusz jest całkiem prawdopodobny jak już z sukcesem dojedziesz?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, wwosik napisał:

Ajjjj, nie zdradzaj atutów z rękawa.

Bo mi to przypomina różne akcje z dzieciństwa, jak tate mówił, „Zapraszam do mnie, coś przekasimy i wgl”. Wszyscy „Brawo tate Micha”, a potem on do mamy „Kochanie, zrobisz jakieś kanapeczki” ;) 

  • Lubię! 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, schizzm napisał:

No mi tam hajs rybka, więcej stracę jak nie przyjadę, bo odwołać i tak już nie moge. Bardziej nie chce na przysłowiowej ławeczce nocy spędzić ;)

No to ja tak nieśmiało mogę się zaoferować, że do Modlina będę miał blisko z działki jakby co było z nocowaniem. Tylko, że ja dopiero w piątek po południu się udaję na działke, tak że tego... 

Ale koledze z dalekich krain nie wypada na ławce w Wawie nocować ;)

Odnośnik do komentarza

UWAGA! REZERWACJA POTWIERDZONA!

2 pokoje 3-osobowe za 120 zł za dobę

6 pokoi 4-osobowych za 160 zł za dobę

 

Cena za całość od osoby wynosi więc nie 180 a 120 złotych! Kto więc wpłacał do FYMa 108, niech przywiezie 12 zł W GOTÓWCE.

 

Wazne sprawy:

GOTÓWKA I TYLKO GOTÓWKA - brak bankomatu i płatności kartą !!!! żeby nie było - kartą można płacić jedynie w restauracji, która działa jak Marche (cena za 100 g, ale wynosi ona 4,80 zł więc DROGO).

WYŻYWIENIE kazdy deklaruje sobie sam przy meldunku

 

RĘCZNIKI - NIE MA ICH! TRZEBA WZIĄĆ SWOJE!!! Pościel jest :)

 

Mięso i inne rzeczy można trzymać w chłodni restauracji. W pokojach nie można jeść. Natomiast jest duże zaplecze grillowe, gdzie można sobie pichcić.

 

Będzie jedna lodówka na korytarzu dla nas do dyspozycji.

 

ADRES:

 

Zajazd w Biskupinie obok Muzeum Archeologicznego

Biskupin 6

88-410 Gąsawa

 

Współrzędne geograficzne GPS:
52° 47' 06" N
17° 44' 30" E

 

tel. (52) 30 25 014

 

Doba hotelowa od 14:00 do 10:00.

 

@FYM @A. De Raph @me_who @Misiek @laki @jmk @schizzm @Ernie Souchak @wwosik @Meler @Pulek @SZk @klinsmann @szramek @beeres@Qcz @enchanter@Perez @lad @wojt3k @Brudinho

 

  • Lubię! 4
  • Uwielbiam 3
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
  • Reaper odpiął ten temat
  • Perez zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...