Skocz do zawartości

XVIII Zlot CMF - Li(BISKU)piny 2018


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, klinsmann napisał:

Krzysiek, co ma zjazd do naszej pijackiej atmosfery? jak będziemy w pokojach albo na zewnątrz to w czym widzisz problem? 

Wiem z doswiadczenia jak wyglada pobyt w takich osrodkach - jeszcze jak beda dzieci na pokladzie. W tych pokojach to mozesz co najwyzej spac, a przy basenie i generalnie na terenie osrodka tez moga sobie nie zyczyc jakichs libacji. Domki to jednak domki - impreza na tarasie w domku oddalonym od kolejnego zamieszkalego nie przeszkadza tak jak chlanie za sciana.

Odnośnik do komentarza

Ja jadę wszędzie, tylko dajcie mi znać, co mam zrobić z tym Biskupinem. Ja spadam z kompa, więc tylko telefon. Naradźcie się - dajcei znac, co odpisali BartuS, Sensei, jmk, beeres i schizzm i neich ktos zadzwoni. Log out.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, lad napisał:

Wiem z doswiadczenia jak wyglada pobyt w takich osrodkach - jeszcze jak beda dzieci na pokladzie. W tych pokojach to mozesz co najwyzej spac, a przy basenie i generalnie na terenie osrodka tez moga sobie nie zyczyc jakichs libacji. Domki to jednak domki - impreza na tarasie w domku oddalonym od kolejnego zamieszkalego nie przeszkadza tak jak chlanie za sciana.

 

w naszej sytuacji to jedyna sensowna cenowo opcja z lodówką i łazienką. wystarczy nie drzeć ryja po 22 :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper odpiął ten temat
  • Perez zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...