Skocz do zawartości

XVIII Zlot CMF - Li(BISKU)piny 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Czy możemy kontynuować chlubną tradycję z zeszłego roku i kupić jeden-dwa rodzaje zmrożonej substancji? Co prawda Monaco chyba już wyszło z produkcji, ale Stock ma teraz jakaś serie z Arturem Borucem, a taki koneser chyba nie reklamowałoby swoją twarzą jakiegoś paskudztwa? :-k 

Odnośnik do komentarza

A może tak Luksusowa? Na pierwszy rzut to oka to mógłby być dziwny wybór, ale moje ostatnie doświadczenia pokazują, że ten eliksir tworzony na bazie spirytusu ziemniaczanego pozwala zachować umysł następnego dnia, co, umówmy się, jest bardzo ważne przy okazji 4 dniowego wypadu ze znajomymi :> 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Pulek napisał:

A może tak Luksusowa? Na pierwszy rzut to oka to mógłby być dziwny wybór, ale moje ostatnie doświadczenia pokazują, że ten eliksir tworzony na bazie spirytusu ziemniaczanego pozwala zachować umysł następnego dnia, co, umówmy się, jest bardzo ważne przy okazji 4 dniowego wypadu ze znajomymi :> 

Z tak uznanym smakoszem się nie będę kłócił. Czy oważ okowita posiada systemy ułatwiające dystrybucje w postaci „zatyczki” pozwalającej na bezproblemowe dozowanie?

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, me_who napisał:

Z tak uznanym smakoszem się nie będę kłócił. Czy oważ okowita posiada systemy ułatwiające dystrybucje w postaci „zatyczki” pozwalającej na bezproblemowe dozowanie?

Wiele, naprawdę wiele wskazuje na to, że nie posiada tak zwanego dozownika, lecz na ratunek ewentualnemu rozlaniu przybywają plastikowe kubki...

 

Aczkolwiek informacja o braku dozownika wymaga potwierdzenia. Może ktoś z grona szanownych forumerów posiada egzemplarz takowej i może to sprawdzić na żywym organizmie? 

Odnośnik do komentarza

Jakby była ankieta to bym głosował za Stockiem w ilości mnóstwo.

 

Ja ze swojej strony mogę też ewentualnie zaproponować mojego drinka na bazie Jagermajstera do spożycia ze słoika, szczególnie polecam fanom żelków haribo :)

Odnośnik do komentarza

Żadnych krupników! Właśnie tego trzeba uniknąć, że każdy przywozi jakieś losowe rzeczy, które znajdzie w domu. Odrobyna kultury, do chuja! Nie wiem dlaczego nikt inny poza kilkoma osobami się nie wypowiada. Albo wszyscy będą pili te kraftowe wynalazki od Vamiego ;) albo są chlorami, że pite obojętnie co, no albo ewentualnie abstynencja motzno.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem jak najbardziej za Stockiem albo Luksusową, ale obawiam się, że owa Luksusowa to nie ma dozownika, a przynajmniej jak pamiętam to zawsze nie miała.

 

Btw, jak ktoś szuka transportu na zlot i ma po drodzę wycieczkę do Łodzi to jak najbardziej zapraszam. Odbiorę z dworców wszelakich. Będzie z kim pogadać podczas drogi. W niedzielę też nie planuję długo zamulać na miejscu, bo idę wieczorem na koncert i trzeba się po zlocie zregenerować :D 

Odnośnik do komentarza

@Vami czy masz możliwość przywiezienia kilku swoich piw co produkujecie? Chętnie bym się zaopatrzył (i skonsumowal na miejscu), bo innej okazji nie mam :).

 

Wy tu mówicie o przywozeniu alkoholu a mi zostanie chyba tylko kupno rumu na lotnisku w Barcelonie ;). No chyba że podczas dojazdu jakąś stacje benzynowa uda się zaczepic ;)

Odnośnik do komentarza
  • Reaper odpiął ten temat
  • Perez zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...