Skocz do zawartości

XVIII Zlot CMF - Li(BISKU)piny 2018


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.03.2018 o 12:43, Hajd napisał:

Okej, muszę o tym napisać, żeby ustalić pewne rzeczy

 

Jeśli ktoś planuje bawić się na zlocie nieco inaczej niż tylko przy alkoholu, proszę o kontakt na pw. I nie, nie mam na myśli seksu gejowskiego

Hajd nie może otrzymywać wiadomości.

Biorę pokera. Nikt nic nie pisał, więc deklaruję.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dwa tematy.
Bardzo w to wątpię, ale jakby ktoś planował jechać pociągiem, to może śmiało zatrzymać się we Włocławku. Na pewno z odbierzemy i dostarczymy na miejsce biesiady.
Druga sprawa. Pucek sprawdził piwniczkę i okazuje się, że ostała się mu ostatnia buteleczka trunku weselnego Monaco. Zapisy na spożywanie nie muszą być na PW.

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, laki napisał:

Dwa tematy.
Bardzo w to wątpię, ale jakby ktoś planował jechać pociągiem, to może śmiało zatrzymać się we Włocławku. Na pewno z odbierzemy i dostarczymy na miejsce biesiady.
Druga sprawa. Pucek sprawdził piwniczkę i okazuje się, że ostała się mu ostatnia buteleczka trunku weselnego Monaco. Zapisy na spożywanie nie muszą być na PW.

DIBS!

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.03.2018 o 14:47, SZk napisał:

Dokladnie, ale ja w tym roku mam kumulacje terminow (dwa weekendy przed zlotem i jeden po), takze nie wiem, czy dam rade. W miare rozwoju sytuacji obserwuje, decyzje podejme pewnie blizej terminu.  

 Szk pedał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.03.2018 o 11:08, jmk napisał:

Coraz ciekawsze używki...

 

Zaraz jeszcze ktoś wymyśli, że weźmie kłódkę na lodówkę i moja obecność stanie się mocno wątpliwa :keke:

5 godzin temu, laki napisał:

Dwa tematy.
Bardzo w to wątpię, ale jakby ktoś planował jechać pociągiem, to może śmiało zatrzymać się we Włocławku. Na pewno z odbierzemy i dostarczymy na miejsce biesiady.
Druga sprawa. Pucek sprawdził piwniczkę i okazuje się, że ostała się mu ostatnia buteleczka trunku weselnego Monaco. Zapisy na spożywanie nie muszą być na PW.

 

Po mojej zeszłorocznej wyprawie planuje pociąg bądź pieszo :-k

 

Aczkolwiek ja wpłacę dopiero w maju, bo teraz kompletnie nie mam środków.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper odpiął ten temat
  • Perez zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...