Skocz do zawartości

Kingdom Come: Deliverance


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Feanor napisał:

Kurde, quest z pijaństwem z prehusytą wszedł właśnie u mnie do hall of fame gejmingowych scen niesamowitych. <3

A mnie to ominęło, bo go przegadalem...Cały czas czekałem na quest „z pijaństwem z księdzem” bo słyszałem, ze osom, a tutaj taka skucha :sad: 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, me_who napisał:

A mnie to ominęło, bo go przegadalem...Cały czas czekałem na quest „z pijaństwem z księdzem” bo słyszałem, ze osom, a tutaj taka skucha :sad: 

 

Nie rozumiem... co znaczy: "przegadałeś"? Cały jego początek to pogaduchy i już one są zarąbistym prologiem. To co, wybrałeś potem opcję bez picia?

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Feanor napisał:

 

Nie rozumiem... co znaczy: "przegadałeś"? Cały jego początek to pogaduchy i już one są zarąbistym prologiem. To co, wybrałeś potem opcję bez picia?

Ja nawet nie zostałem zaproszony do picia. Tam jest moment

 

ze mozesz skorzystać z tych swoich sztuczek retorycznych. I po prostu użyłem tej gdzie miałem najwiecej punktów i był SUKCES i złamał tajemnice spowiedzi. Dalej już nic nie było.

Na szczęście miałem sejwa z poczatkiem tego wątku i sobie to rozegrałem. Jest to chyba najlepiej napisany quest jaki widziałem w ostatnich latach :lol: Przefantastyczne, genialne, cudowne! :respekt: 

Martwi mnie tylko, ze zostałem tego pozbawiony, bo mam wyrobioną gadkę co imo nie powinno mieć miejsca. Gadka powinna wymiksowywać z walki czy coś, a nie z tak epickich wydarzeń.  Jestem ciekaw ile takich kosmicznych scen mnie omija :sad:  Trochę jestem teraz niepocieszony.  No i cała ta draka jest w alternatywnej czasoprzestrzeni, bo w tej co gram, to jestem o wiele dalej (nawet nie tyle z głównym wątkiem, ale pobocznych questow natrzaskalem masę).

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Reaper napisał:

Kurde Panowie, to jak z tą grą w końcu? Bo tyle samo zachwytów Feanora w tym wątku, jak i narzekań Micha na bugi, czy trudności z ogarnięciem niektórych elementów innych userów :-k 

 

Ta gra jest stworzona dla ludzi z FMową przeszłością. Nauczonych cierpliwości, spokojnych i zostawiających frustrację za drzwiami ;) Tak samo jak FM, pełna błędów i niedociągnięć... Ale jednocześnie tak samo wspaniała, klimatyczna i tylko w FMie fabuły brak ;)

 

Pamiętajmy, że to tylko gra i najważniejsze żeby dać coś od siebie i przyklimacić sobie :) Bugi bugami,  ale immersja, dialogi, fabuła... Pyszne. Każdy kto lubi takie klimaciki (średniowiecze, przygoda, otwaty świat) znajdzie tu dobrą rozrywkę moim zdaniem.

 

Z drugiej strony, gracze zakochani w Wiedźminie czy Dragon Age mogą mieć problem z odbiorem świata. Jest tu bardziej ubogo i nie tak różnorodnie...

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Gra mimo, że jest czasami mega trudna trudna to wciąga jak cholera :) Tak vrc ma rację to pozycja dla miłośników FM-a :) 

Tak jak uwielbiam ładne, dopracowane graficznie gry, tak w tym wypadku przestałem zwracać na niedoróbki. Skupiłem się na świetnej historii :) Z każdą kolejną godziną jest coraz ciekawiej :)

Autorzy mogliby tylko ułatwić niektóre aspekty gry, bo osoby mające mniejsze umiejętności manualne mogą się wkurzać. Przynajmniej jeśli chodzi o grę na padzie :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tu jeszcze kwestia szczęścia też gra. Mi się KC:D nigdy nie zawiesiła, questy nigdy nie zablokowały... jedynym widocznym mankamentem jest to, że czasem widzę dogrywanie tekstur w oddali. Nie wiem, od czego to zależy. Nie zgodzę się jednak z tym, że świat jest mniej bogaty niż w wieśku. Owszem, nie ma magii, ale jest tyyyyyle średniowiecza, że się tego nie zauważa. Fabuła jest świetna, do modelu walki mieczem jestem już przekonany (jedynie wręcz nadal słabo), otoczka genialna, bohaterowie pełnokrwiści....

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Bo ta gra jest jak kraje kapitalistyczne w Misiu: plusy przesłaniają minusy.

Owszem, są glicze, bugi, są dziwne mechaniki, jest dosc wysoki próg wejścia, na mojej konsoli tekstury wczytują się na moich oczach. Ale wszystko to w moim odczuciu przesłania niebywały wręcz klimat i radość z obcowania z prawdziwym światem pełnym doskonałych przygód, genialnych NPCów i ciekawych miejsc. Moja ocena tej gry idzie w gore z każda chwila jaka przy niej spędzam. A jeszcze ten quest z księdzem, no to jest kurde coś co każdy musi przeżyć ;) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

U mnie też z bugami *tfu tfu* jest na razie ok, poza oczywiście ogromną ilością gliczy, ale mnie takie rzeczy bawią jak widzę kowala, który kręci się w kółko np. :)

 

Który to dokładnie quest o którym mowa że taki epicki? Nazwa? Najlepiej po ang? Gdzie się go bierze?

 

Swoją droga robiliście quest z mieczem, królowej  z Saby? Dawno nie czułem takiego zawodu kiedy...

 

..okazało się że ten miecz dużo słabszy nawet od mojego  obecnego, ale to chyba specjalnie jest tak zrobione. Niby podjarka, miecz rodem z biblii z super właściwościami...Mnóstwo godzin spędzonych na znalezieniu cześci po czym dostajemy po prostu zwykły miecz

:) 

.

 

A pro po mieczy, to po czym wybieracie oręż? W zasadzie wygląda na to że każda broń ma 4 statystyki. 3 pod avatarem i jeszcze jeden jakby ogólny w inwentarzu, "szkoda" czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza

Ja używałem mieczy z najwyższym współczynnikiem pchnięcia, bo na początku tylko to umiałem robić. Teraz dorwałem młot bojowy i czesze nim jak złoto, choć ma tylko tłuczone wielkie, ale omija chyba całkowicie (no niemal) zbroje rywala.  No ale mój Henio to już krzepki młodzieniec jest i może stad taka rzeź jaka potrafi siać? W drugiej łapie tarcza, co znacznie ułatwia obronę. Choć z tarczą i basinetem na głowie praktycznie nic nie widzę :D 

 

A quest z księdzem to Mystic Ways i jest w głównej linii fabularnej, wiec nie do przegapienia. Przegapić można tylko ten wspomniany kosmos co się dzieje gdy będziemy na niego zbytnio naciskać. Także nie naciskajcie, zaprawdę powiadam Wam! ;) 

 

Edyta - nie Mystic a Mysterious, sorki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...